Projeler Tekkeköy tarihinde bir ilk

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan gençlik merkezi, yüzme havuzu gibi projelerle ilgili olarak, 60 yıllık belediye tarihinde bakanlık projesine bu ilçede rastlanmamıştır. Bunlar bir ilktir dedi

Projeler Tekkeköy  tarihinde bir ilk

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçelerindeki projeler hakkında bilgi verdi. gençlik merkezi, yüzme havuzu gibi projelerde ihale aşamasının tamamlandığını, temellerin de yakın bir zamanda atılacağını ifade etti. 

ÖNEMLİ BİR YATIRIM
Gençlik ve Spor Bakanlığı nın projelerinin hayata geçtiğini belirten Başkan Togar, Projelerden biri, Büyüklü deki Anadolu Lisesi. İhalesi bitti, temel atma çalışmaları başlayacak. Diğeri Gençlik Merkezi. Oranın da ihalesi bitti, yasal sürenin bitmesini bekliyoruz. İnşallah oranın da en kısa zamanda temelini atacağız. Bunların yanında ilçemizde var olan, kullanımında sıkıntı yaşadığımız, ama çok ciddi sayıda kullanıcısının olduğu havuzumuzu yeni yerine yapacağız. Bu da Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç Bey in 2016 yılı içerisinde ilçemize kazandıracağı çok önemli bir yatırım olarak yerini alacaktır. 60 yıllık Tekkeköy Belediye tarihinde Bakanlık projesine bu ilçede rastlanmamıştır. Bunlar bir ilktir. İnşallah önümüzdeki yıl kullanıma açacak, halkımızın hizmetine sunacağız ifadelerini kullandı.

Barış BUDANOĞLU, Nur OKEN ÇOK OKUNANLAR

19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

1 19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

Dörtyolda trafik kazası 4 yaralı

2 Dörtyol'da trafik kazası: 4 yaralı

Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

3 Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

Oyun oynadıkları sırada ceset buldular

4 Oyun oynadıkları sırada ceset buldular