'Vatandaşa diklenmeyin'

AK Parti Milletvekili Ahmet Yeni, Samsun’da kamu hastanelerini gezerek yöneticilerini, "Tüm personelinizi uyarın, kimse vatandaşa saygısızlık etmeyecek. Bu konunun bizzat takipçisiyim” diye uyardı

'Vatandaşa diklenmeyin'

\n Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Gazi Devlet Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Onkoloji Hastanesi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’ni ziyaret eden AK Parti Milletvekili Ahmet Yeni, hastanelerin yöneticilerinden bilgi alıp, hasta ve yakınlarıyla sohbet etti. 

\n
\n KONUNUN TAKİPÇİSİYİM
\n
\n AK Parti iktidarı döneminde sağlıkta atılan büyük adımların önemine dikkati çeken Milletvekili Yeni, uzun ilaç kuyruklarının yaşandığı ve hastaların rehin kaldığı dönemlerin sona erdiğini belirtti. Hastanelerde yaşanan köklü değişimlerin yanı sıra vatandaşlara nasıl davranıldığını da yakından takip ettiğini kaydeden Yeni, hastane yöneticilerini personellerini sürekli kontrol etmeleri konusunda uyararak, “Hastaneler, burada görev yapanların değil halkındır. Bu anlamda hiç kimsenin, bir vatandaşımıza saygısızlık yapmasına, ilgilenmemesine göz yumamayız. Kontrol mekanizmasını elinizde tutun ve hiçbir vatandaşımıza saygısızlık yapılmadığından emin olun. Üzerinde hassasiyetle durduğumuz bu konunun takipçisiyim” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ÖNCEDEN ESER KALMADI
\n
\n Milletvekili Yeni, hasta yakınlarıyla da sohbet ederek yeni yıllarını kutladı. Hastaların sağlık durumları hakkında doktorlardan da bilgi almayı ihmal etmeyen AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, “Yeni yıla hastanede giren hastalar ve yakınları ile hastanelerimizin çalışanlarını ziyaret ettik. AK Parti iktidarından önceki hastanelerden eser kalmadığını görmek, vatandaşların memnuniyetleri karşısında son derece memnunuz. Daha iyi için çalışmalara devam ediyoruz” dedi.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti'de başvurular sona erdi! İşte Samsun aday adayı listesi

1 AK Parti'de başvurular sona erdi! İşte Samsun aday adayı listesi

Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

2 Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

Tuğla yüklü kamyon uçuruma devrildi: 2 ölü, 1 yaralı

3 Tuğla yüklü kamyon uçuruma devrildi: 2 ölü, 1 yaralı

Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

4 Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

Kendine yeten kulüp

5 Kendine yeten kulüp

 Samsun'da kahreden cenaze! Baba ve oğlu yan yana

6 Samsun'da kahreden cenaze! Baba ve oğlu yan yana

Samsun'da seçim yarışı hızlandı

7 Samsun'da seçim yarışı hızlandı

Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

8 Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

Yılport Samsunspor'a ceza

9 Yılport Samsunspor'a ceza

Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı ne zaman hangi kanalda saat kaçta?

10 Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı ne zaman hangi kanalda saat kaçta?