2013'e coşkulu karşılama

Türkiye, 2013 yılını coşkuyla karşıladı, kutlamalar renkli görüntülere sahne oldu\r\n\r\n

2013'e coşkulu karşılama

\n İSTANBUL

\n
\n İstanbullular, 2013 yılına Taksim Meydanı ve Nişantaşı'ndaki kutlamalarla girdi.  Yılbaşı için özel olarak süslenen Nişantaşı ve ışıklandırılan Taksim Meydanı ile İstiklal Caddesi, akşam saatlerinden itibaren yoğunlaşmaya başladı. Saatler gece yarısına yaklaştıkça kutlamaların yapıldığı alanlar tamamen doldu. 
\n
\n Dans ederek eğlenen coşkulu kalabalık, saatler 00.00'ı gösterdiğinde hep bir ağızdan 10'dan geriye sayarak, yeni yıla ''Merhaba'' dedi. 
\n
\n  
\n
\n 5 BİN POLİS GÖREVDE
\n
\n İstanbulluların yılbaşını huzur içinde geçirebilmesi için 5 bin polis görev yaptı. Görevli 5 bin polisin yarısı Nişantaşı ve Taksim çevresinde görev alırken, polislerin 640'ı güven timlerinden oluştu. Milli Piyango satıcısı, Noel Baba, ayakkabı boyacısı, çöpçü ve simitçi kılığındaki polisler, kapkaç, taciz ve meydana gelebilecek diğer olumsuz olaylara anında müdahale etmek amacıyla sürekli çevreyi gözetledi. 
\n
\n  
\n
\n BAŞKENTLİLER KIZILAY'DA
\n
\n  
\n
\n Ankara'da yeni yılı kutlamak isteyen vatandaşlar Kızılay ve çevresinde bir araya gelerek eğlendi. Yeni yıla Kartepe Kayak Merkezi'nde girmeyi tercih eden tatilciler, yol kenarında yaktıkları ateşin  etrafında zaman geçirdi.
\n
\n  
\n
\n ANTALYA'DA YAPAY KAR
\n
\n Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen açık hava partisine katılan Antalyalılar, yeni yıla ''yapay kar'' altında girdi. Yine Antalya'da kendilerine ''Yaz-kış denize girenler grubu'' adı veren bir grup vatandaş, 2013 yılını denizde karşıladı.
\n
\n  
\n
\n ULUDAĞ VE KAPADOKYA
\n
\n Bursa Uludağ, bu yıl da yılbaşı için yerli ve yabancı turistlerin en gözde mekanı olurken,  yeni yılı Uludağ'da karşılayan Rus turistler 2013'e Türkiye'den 2 saat önce ülkeleriyle birlikte girdi. Diyarbakır'da ise eğlence mekanlarını tercih eden vatandaşlar yeni yılı halay çekerek kutladı. Nevşehir Kapadokya'da da turistler yeni yılı yer altı eğlence merkezlerinde folklor gösterileriyle karşıladı.
\n
\n  
\n
\n GÖKYÜZÜNE DİLEK FENERİ
\n
\n Eskişehirliler, 2013 yılına İsmet İnönü Caddesi'nde eğlenerek girdi. Kutlamalara, havai fişek gösterisi renk kattı. Bu arada bazı vatandaşlar, Porsuk Çayı kenarında gökyüzüne dilek feneri bıraktı. Bodrum'da yüzlerce kişi 2013 yılına sağanak yağış altında girdi. Yeni yıla girmeye yaklaşık bir saat kala ilçede sağanak yağış etkili oldu. Meydanda toplanan yüzlerce kişi sağanak yağışın altında eğlenceye eşlik etti. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti'de başvurular sona erdi! İşte Samsun aday adayı listesi

1 AK Parti'de başvurular sona erdi! İşte Samsun aday adayı listesi

Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

2 Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

3 Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

Tuğla yüklü kamyon uçuruma devrildi: 2 ölü, 1 yaralı

4 Tuğla yüklü kamyon uçuruma devrildi: 2 ölü, 1 yaralı

Kendine yeten kulüp

5 Kendine yeten kulüp

Samsun'da seçim yarışı hızlandı

6 Samsun'da seçim yarışı hızlandı

Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

7 Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

Yılport Samsunspor'a ceza

8 Yılport Samsunspor'a ceza

Yılport Samsunspor'da forma savaşı

9 Yılport Samsunspor'da forma savaşı

CHP' de toplu istifa!

10 CHP' de toplu istifa!