Turizmde 'atılım' yılı

Milletvekili Mustafa Demir, "2013, Samsun'un turizm açısından atılım yılı olacak. Her bölgenin doğal ve tarihi güzellikleri turizme kazandırılacak" dedi

Turizmde 'atılım' yılı

\n  

\n
\n Eski Bayındırlık Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, 2013 yılında il genelinde turizm atılımı yaşanacağını söyledi. Demir, "Başta Ayvacık ilçemiz olmak üzere tüm bölgelerin doğal ve tarihi güzellikleri turizme kazandırılacak" dedi.
\n
\n  
\n
\n YOLLARDA KALİTE ÇALIŞMASI
\n
\n Ayvacık İlçesi'ni ziyaret eden Mustafa Demir, ilk olarak Belediye Başkanı Mustafa Belur ve partililerle bir toplantı yaptı. Ardından esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Mustafa Demir, Ayvacık ve yöresinde yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi. Çarşamba-Ayvacık yolunun büyük bölümünün tamanlandığını, ihalesi geçtiğimiz günlerde yapılan Ayvacık-Taşova yolunda ise çalışmaların hızla sürdüğünü belirten Demir, "Artan yol kalitesi bu bölgeye olan ilgiyi de artırdı" diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n AYVACIK CAZİBE MERKEZİ
\n
\n Son günlerde Ayvacık'ta gerçekleştirilen yatırımların bölgeyi bir cazibe merkezine dönüştürdüğünü söyleyen Mustafa Demir, "Ayvacık ve yöresi turizm yönünden son derece zengin. Bu zenginliklerin değerlendirilmesi yönünde yapılan ciddi çalışmalar var. Belediye Başkanımızın bu yöndeki gayretlerini biliyoruz. 2013 yılı sadece Ayvacık'ın değil bir diğer ilçelerimizdeki turizm zenginliklerinin de değerlendirildiği bir yıl olacaktır. Turizmde bir atılım yılı gerçekleştireceğimize inanıyorum" dedi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

1 Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

Samsun'da silahlı çatışma: 4 yaralı, 10 gözaltı

2 Samsun'da silahlı çatışma: 4 yaralı, 10 gözaltı

Başkan İsmail Uyanık dönüyor

3 Başkan İsmail Uyanık dönüyor

Samsun'da gençlerin eğlencesi kötü bitti! 7 yaralı

4 Samsun'da gençlerin eğlencesi kötü bitti! 7 yaralı

Karadeniz'den hamsi fışkırdı

5 Karadeniz'den hamsi fışkırdı

İdarecilerden değerlendirme

6 İdarecilerden değerlendirme

Samet'in yerine kim oynayacak?

7 Samet'in yerine kim oynayacak?

İdmana katılmadı

8 İdmana katılmadı

İkinci saha hazırlanıyor

9 İkinci saha hazırlanıyor

Samsun'da gelin ile görümce hırsızlar yakalandı

10 Samsun'da gelin ile görümce hırsızlar yakalandı