HATALAR TELAFİ EDİLECEK

Ligin ikinci devresinde sahada birlikte hareket eden, kazanma arzusu içinde olan takım oluşturmanın gayreti içerisinde olduklarını belirten Durmuş, "İlk devrede yapılan hataları maçlar kazanarak telafi etmek istiyoruz.

HATALAR TELAFİ EDİLECEK

\n Bunun için çok çalışıp, mücadele etmemiz gerekiyor. Durmak yok yola devam" dedi.

\n
\n GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORLAR  
\n
\n Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş,  Antalya kampının şuana kadarki bölümünün çok iyi geçtiğni söyledi.  Kazanabilecek bir takım oluşturmanın gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Besim Durmuş, "Başkanımız Emin Kar ve Genel Koordinatörümüz Hasan Şengün transfer görüşmelerini yürütüyor. Gerçekten gece gündüz çalışıyorlar. Şuana kadar aramıza katılan oyuncular var. Yeni katılacak oyuncular da olacaktır. Amacımız ligin ikinci devresinde oynayacağımız maçlarda  sahada birlikte hareket eden kazanma arzusu içinde olan bir takım oluşturmak" dedi. 
\n
\n  
\n
\n KAZANACAK TAKIM OLUŞTURUYORUZ
\n
\n Ligin ilk devresinde yapılan hataları ikinci yarıda telafi etmek istediklerini vurgulayan genç teknik adam, "Bunun için çok çalışmamız, mücadele etmemiz gerekiyor.   Samsunspor'u daha güvenli, üst sıralara taşımak için elimizden geleni yapacağız. Çünkü Samsunspor her zaman en üst seviyede yer alması gereken bir kulüp. çok büyük bir camia. Biz de ikinci devrede alacağımız güzel sonuçlarla hem takımımızı güzel yerlere getirmek hem de camiamızı mutlu etmek istiyoruz. Bunun için gecemizi gündümüze katarak çalışacağız. Durmak yok yola devam" diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n MÜCADELE EDEN OYNAR 
\n
\n Antalya kampını da değerlendiren Besim Durmuş, sözlerini şöyle sürdürdü: "Burada çok iyi çalışma ortamı var. Hava şartları çok elverişli. Antrenman tempomuzu  her geçen zamanda daha yükseltiyoruz. Bunun yanında hazırlık maçları oynayacağız. Hazırlık maçlarında eksiklerimizi  daha net bir şekilde görme fırsatımız olacak. Tespit ettiğimiz eksikleride en kısa sürede gidermek adına çalışmalarımız olacak. Her futbolcuma bu maçlarda şans vereceğim. Sahada yüreğini ortaya koyan, mücadele eden, koşan her futbolcu formayı giyer." 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti'de başvurular sona erdi! İşte Samsun aday adayı listesi

1 AK Parti'de başvurular sona erdi! İşte Samsun aday adayı listesi

Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

2 Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

3 Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

Tuğla yüklü kamyon uçuruma devrildi: 2 ölü, 1 yaralı

4 Tuğla yüklü kamyon uçuruma devrildi: 2 ölü, 1 yaralı

Kendine yeten kulüp

5 Kendine yeten kulüp

Samsun'da seçim yarışı hızlandı

6 Samsun'da seçim yarışı hızlandı

Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

7 Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

Yılport Samsunspor'a ceza

8 Yılport Samsunspor'a ceza

Yılport Samsunspor'da forma savaşı

9 Yılport Samsunspor'da forma savaşı

CHP' de toplu istifa!

10 CHP' de toplu istifa!