GOLLERİMLE ZİRVEYE TAŞIYACAĞIM

Kırmızı- Beyazlıların çiçeği burnunda transferi Abdülkadir Özgen, Antalya'da Samsunspor kampını takip eden arkadaşımız Muhammet Çavuşoğlu'na özel açıklamalarda bulundu.

GOLLERİMLE ZİRVEYE TAŞIYACAĞIM

\n  

\n
\n Oldukça iddialı açıklamalarda bulunan Özgen, "Samsunspor'u gollerimle zirveye taşıyacağım" dedi
\n
\n  
\n
\n TRANSFERİ  ÇOK KONUŞULDU
\n
\n Samsunspor'un Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor'dan yeni transferi Abdülkadir Özgen, hedeflerini Habere açıkladı. Kırmızı-Beyazlı ekibe gelme süreci zorlu geçen ve çok konuşulan futbolcuyu Başkan Emin Kar ile Genel Koordinatör Hasan Şengün ikna ederek takıma kazandırırken, transferi herkesi mutlu etti.  1,86 boyundaki ve 26 yaşındaki golcü oyuncu, Samsunspor'a gelme süreci, hedefleri ve daha bir çok konuda arkadaşımız Muhammet Çavuşoğlu'na önemli açıklamalarda bulundu. 
\n
\n  
\n
\n BUGÜNE NASİPMİŞ
\n
\n Sözlerine Kırmızı-Beyazlı ekibe transfer sürecini anlatarak başlayan Abdülkadir Özgen, "Samsunspor, uzun zamandır beni transfer etmek istiyordu. Ama maalasef benim dışımda gelişen nedenlerden dolayı transferim gecikti. Bugüne nasipmiş. İki kulüp anlaştı ve transferim gerçekleşti. Samsunspor gibi önemli bir kulübün beni istemesi çok güzeldi. Geçmişi başarılarla dolu bir kulübe geldim. Türkiye'de önemli bir kulüp. Burada olmaktan mutluyum" dedi. 
\n
\n  
\n
\n HAYRAN KALDIM
\n
\n Samsun'a ayak bastığı anda şehrin güzelliği karşısında çok etkilendiğini dile getiren golcü futbolcu sözlerini şöyle sürdürdü: "Transfer görüşmem için geldiğim Samsun'da kısa süre kalmama rağmen şehri çok sevdim. Tesisler de mükemmel. Türkiye'de çok az kulüp böyle bir tesise sahip. Manzara karşısında şaşırdım ve hayran kaldım. Böyle bir şehrin takımının formasını giyeceğim için mutluyum. 
\n
\n  
\n
\n ASLA PES ETMEM
\n
\n Rekabeti severim.  Asla pes etmem. Aynı mevkiide olan oyuncularla forma mücadalesi yapacağım. Bu beni korkutmuyor. Çünkü kendime güveniyorum. Antrenmanlardan çok çalışacağım. Takıma yeni katıldım ve aile ortamı olduğunu gördüm. Kolej takımı havasındayız. Bu benim ilk izlenimlerim. Zaten bir takımda arkadaşlık, yardımlaşma varsa başarıda gelir. Bu başarıya giden yolda önemli bir etken. 
\n
\n  
\n
\n AİLE ORTAMI VAR
\n
\n Atacağım gollerle takımıma katkı sağlayacağım. Bu konuda iddialıyım. Hedefim takım arkadaşlarımla birlikte Samsunspor'u  zirveye taşımak. İyi transferler yapıldı. Duyduğuma göre de yapılmaya devam ediyor. İyi bir takım oluyoruz. Rakiplerle puan farkının olması önemli değil. Önemli olan bizim ikinci yarıda ne yapacağımız. Çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum.  
\n
\n  
\n
\n TARAFTARI BİLMEYEN YOK 
\n
\n Samsunspor taraftarının yaptıklarını herhalde Türkiye'de bilmeyen yoktur. Tribünlerde yaptıkları görsel şovları ekranlardan takip ettim. Gerçekten muhteşem şovlardı. Mükemmel bir taraftar grubumuz var. Her zaman takıma destek olduklarını duydum. Onların bu desteği bize itici güç olacak. Taraftarımızın desteğiyle takımı zirveye taşıyacağız. Onların karşısına çıkacağım ilk maçı sabırsızlıkla beklilyorum." 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da öfkeli kardeş deşet saçtı! Ablası ve sevgilisini...

1 Samsun'da öfkeli kardeş deşet saçtı! Ablası ve sevgilisini...

Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

2 Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

Samsunspor'a çifte standart

3 Samsunspor'a çifte standart

16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

4 16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

İki belediye başkanı görevlerinden uzaklaştırıldı

5 İki belediye başkanı görevlerinden uzaklaştırıldı

Samsun'da faciaya ramak kala!

6 Samsun'da faciaya ramak kala!

Ali Ece'ye forma sürprizi

7 Ali Ece'ye forma sürprizi

Samsun'da araştırma görevlisine FETÖ'den gözaltı

8 Samsun'da araştırma görevlisine FETÖ'den gözaltı

Savaş-Oğuz farkı

9 Savaş-Oğuz farkı

Samsunspor hırs küpü

10 Samsunspor hırs küpü