Linçten polis kurtardı

Samsun’da piyasaya sahte para sürerken yakalanan ve 10 ay içinde sahte para ile alışveriş yapmak suçundan üçüncü kez tutuklanan zanlıyı linçten polis kurtardı

Linçten polis kurtardı

\n  

\n
\n Samsun’da piyasaya sahte para sürerken motosikletli kuryeler tarafından suçüstü yakalanarak linç edilmek istenen şüpheliyi polis kurtardı.
\n
\n  
\n
\n İKİ KEZ CEZAEVİNE GİRDİ 
\n
\n 48 yaşındaki İrfan Ş., 2012 yıl Mart ayında piyasaya sahte para sürmek suçundan polis tarafından yakalandı ve çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. Bir ay cezaevinde kaldıktan sonra tahliye olunca yine piyasaya sahte para sürerken yakalanan İrfan Ş., bu kez 2012 yılının Nisan ayının sonunda yine gözaltına alınıp tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ancak cezaevinden tahliye olan İrfan Ş., 2 Ocak 2013’den itibaren Samsun’da piyasaya sahte 100 dolarlık banknot sürmeye başladı. 
\n
\n  
\n
\n KURYELER YAKALADI 
\n
\n Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, şikayetler üzerine motosikletli kurye ile satış yapan 5 ayrı lokantaya telefonla paket yemek siparişi vererek sahte 100’er dolarlık banknot verdiği ileri sürülen kişinin İrfan Ş. olduğunu tespit etti. Polis İrfan Ş.’yi yakalamaya çalışırken, lokantalarda çalışan motosikletli kuryeler aralarında yaptıkları konuşmalarda telefonla sipariş verip 100 dolar  veren kişinin İrfan Ş. olabileceğini karar verdiler. Atakum ilçesinde bir lokantaya telefonla sipariş veren İrfan Ş., kuryeler tarafından yakalandı. Saldırıya uğrayan İrfan Ş.’yi linçten ise polis kurtardı. 
\n
\n  
\n
\n YİNE CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
\n
\n Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan İrfan Ş.’nin üzerinde sahte 2 adet 100’er dolarlık banknot ele geçirildi. Piyasaya sürdüğü paralarla birlikte 7 adet sahte 100’lük dolar ile ilgili hakkında soruşturma başlatılan şüpheli, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından 10 ay içinde üçüncü kez sahte para suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da evlat dehşeti!

1 Samsun'da evlat dehşeti!

Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

2 Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

Kemal Dikmen geri döndü

3 Kemal Dikmen geri döndü

Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

4 Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

Samsun'da genç babasını bıçakladı

5 Samsun'da genç babasını bıçakladı

Samsun, 50 milyonu kaybetti

6 Samsun, 50 milyonu kaybetti

Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

7 Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

8 Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

9 Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

Samsun CHP'de adaylar belirlendi

10 Samsun CHP'de adaylar belirlendi