AK Parti seçime hazır

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı, Samsun Milletvekili Mustafa Demir, AK Parti kadrolarının yerel seçimlere hazır olduğunu belirterek, "Halkımızın yerel yönetimde yine AK Parti kadrolarını tercih edeceğine inanıyoruz" dedi

AK Parti seçime hazır

\n AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, İlkadım İlçesi'nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. AK Parti İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz, İl Başkan Yardımcıları Orhan Tozlu, Hasan Uzunlar ve partililerin eşlik ettiği milletvekili Mustafa Demir, Adalet Mahallesi'nde esnafla sabah kahvaltısında bir araya geldi. 

\n
\n HALKLA İÇ İÇEYİZ
\n
\n Esnafla sohbet edip hükümet çalışmaları hakkında bilgi veren milletvekili Demir, talep ve önerileri aldı. Daha sonra 100. Yıl bulvarı üzerinde esnaf ziyareti yapan Demir, gezisinde iş yerlerine uğradı, vatandaş ve işletme sahiplerinin ellerini sıktı, sorunlarını dinledi. Görüş ve öneri yerinde dinleyen Demir, vatandaşların yakın ilgisinin kendilerini memnun ettiğini, verilen yetkinin gereği olarak her zaman halkla iç içe olunduğunu kaydetti.
\n
\n  
\n
\n YAPTIKLARIMIZ ORTADA 
\n
\n AK Parti'nin hizmet anlayışının takdir edilmesi ile halk desteğinin her geçen gün arttığına vurgu yapan Demir, bunun en iyi örneğinin yerel seçimlerde ortaya çıkacağını ifade etti. AK Parti kadrolarının her zaman seçime hazır olduğunu ve bu yönde hiç bir sıkıntının yaşanmadığını belirten Demir, "Biz zaten hizmet odaklı çalışmalarımızı her daim sürdürüyoruz. Seçim zamanında halkın yanına giden partilerden olmadık. Her daim halkımızla bir hareket ettik. Halkımız bize inanıyor ve desteğini hiç bir zaman eksiltmeyeceğini biliyoruz. Biz bir aileyiz, bu güçlü bir ailedir. Tüm AK Partili belediye başkanlarımızın şehri, ilçesi için yaptığı başarılı çalışmalar ortada. Halkımız bunları iyi görüyor" dedi.
\n
\n  
\n
\n Demir, AK Parti'nin başarısının şuan yerel yönetimlerde görüldüğünü, bu başarının artarak süreceğini de sözlerine ekledi. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da hemşirden ölüm vuruşu

1 Samsun'da hemşirden ölüm vuruşu

Boğazı kesilerek öldürüldü

2 Boğazı kesilerek öldürüldü

Samsun'da kadın sürücü çocuk parkına uçtu

3 Samsun'da kadın sürücü çocuk parkına uçtu

İşte Samsun'daki AK Parti aday adayları

4 İşte Samsun'daki AK Parti aday adayları

Samsunlu uzman çavuş intihar etti

5 Samsunlu uzman çavuş intihar etti

Samsun'da alacak verecek meselesi kanlı bitti

6 Samsun'da alacak verecek meselesi kanlı bitti

Samsun'da 3 ilçe, 3 dönem kuralına takılıyor

7 Samsun'da 3 ilçe, 3 dönem kuralına takılıyor

İlyas'ın yerine İrfan

8 İlyas'ın yerine İrfan

Samsun'da uyuşturucu haplarla yakalanan şahıs tutuklandı

9 Samsun'da uyuşturucu haplarla yakalanan şahıs tutuklandı

İşte stat

10 İşte stat