Samsun en güzeline layık

STSO Yönetim Kurulu Baışkan Salih Zeki Murzioğlu, "Karadeniz hinterlandının en büyük kenti Samsun en güzeline layıktır. Yeter ki el ele verelim, yapılan güzel işleri destekleyelim” dedi

Samsun en güzeline layık

\n  

\n
\n İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında kabul eden Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, "Bir çok kentin nüfusundan fazla nüfusa sahip olan İlkadım ilçemiz, Samsun’un aynası ve vitrini konumundadır. Samsun’a yapılan her güzel hizmet herkes tarafından desteklemek mecburiyetindedir" dedi.
\n
\n  
\n
\n İNSAN HAYRETE DÜŞÜYOR
\n
\n İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Belediye Meclis Üyesi İsmail Sevindik ve Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç ile birlikte Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu makamında ziyaret etti. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Sedat Demirci’nin de hazır bulunduğu ziyarette İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, yürüttükleri bazı çalışmalar ve projeler hakkında Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu bilgilendirdi. İlkadım ilçesinin baştan sona yenilenmeye ihtiyacı olduğunu ifade eden Demirtaş, “Günü kurtarmak önemli değil. Burada en önemlisi planlama. İlkadım ilçesinin geleceğine dönüm doğru bir projeksiyon çizmeliyiz. Biz bunu uygulayamayabiliriz. Ama bizden sonra zaman gelir uygulanır. Bizden önce gönül alma adına bazı planlamalar yapılmış. Öyle bir sokak ve caddeler var ki insan görünce hayrete düşüyor. İki arabanın gittiği yol, bir anda daralıyor. Gün geliyor bu gönül almalar maalesef işe yaramıyor. Yaptığımız planlamalar şehrin gelişmesini tetiklemeli. Biz bu amaç doğrultusunda planlamalarımızı yapıyoruz” dedi. 
\n
\n  
\n
\n YETER Kİ EL ELE VERELİM
\n
\n Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise, “Dünyadaki kentler her alanda bir yarış içerisinde. Yenilenen ve canlanan kentler sadece kentlerine nitelikli yaşam alanları kazandırmayacak, aynı zamanda ekonomik alanda da kalkınmasını sağlayacaktır. Dünyadaki büyümeye ve değişime paralel olarak ilimizde buna ayak uydurmak zorundadır. Bir çok kentin nüfusundan fazla nüfusa sahip olan İlkadım ilçemiz, Samsun’un aynası ve vitrini konumundadır. Samsun’a yapılan her güzel hizmet herkes tarafından desteklemek mecburiyetindedir. Belediyenizin Mecidiye caddesinde yaptığı düzenleme gerçekten çok güzel oldu. Cadde esnafları hem size hem de bana burada yapılan çalışmalardan dolayı teşekküre geldi. Karadeniz hinterlandının en büyük kenti Samsun en güzeline layıktır. Yeter ki el ele verelim, yapılan güzel işleri destekleyelim” diye konuştu. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

1 Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

Zeytin tarlasında cinayet

2 Zeytin tarlasında cinayet

Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

3 Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı

4 ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı

Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

5 Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

Fetö operasyonu! 9 gözaltı

6 Fetö operasyonu! 9 gözaltı

18 Kasım Pazar Samsun hava durumu..

7 18 Kasım Pazar Samsun hava durumu..

Ali Öztürk'ten Kara'ya ziyaret

8 Ali Öztürk'ten Kara'ya ziyaret

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık: 'Bizimle yaşayacak'

9 Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık: 'Bizimle yaşayacak'

Emekli-Sen Haber'de

10 Emekli-Sen Haber'de