FUTBOLU SAMSUNSPOR'DA BIRAKMAK İSTİYORUM

Samsunspor'da çok mutlu olduğunu belirten Şaban Özel, "Zaman neyi gösterir bilemem. Nasip olursa uzun yıllar bu güzide kulübe hizmet etmek istiyorum. Futbolu Samsunspor'da bırakmak niyetindeyim" dedi

FUTBOLU SAMSUNSPOR'DA BIRAKMAK İSTİYORUM

\n DOBRA DOBRA AÇIKLAMALAR

\n
\n Samsunspor'un Hakan Arslan'a karşılık Sivasspor'dan bonservisiyle aldığı Şaban Özel, çok mutlu. Antalya kampının en çalışkan isimlerinden olan genç sol bek, bir çok konuda özel açıklamalarda bulundu. Sezon başında kiralık olarak gelen şimdi ise bonservisiyle alınan Şaban, Kırmızı-Beyazlı ekibe uzun yıllar hizmet etmek istediğini dile getirdi.  
\n
\n  
\n
\n İNŞALLAH NASİP OLUR
\n
\n Samsunspor'a ilk geldiği zaman biraz uyum sorunu yaşadığını ancak kısa sürede bunu atlattığını ifade eden Şaban, "Şimdi ise tamamen Samsunspor'dayım. Çok mutluyum. Nasip olursu uzun yıllar bu güzide kulübe hizmet etmek istiyorum. Burada çok mutluyum. Hem Samunspor'u hem de şehri çok seviyorum. Profesyonel bir oyuncuyum ama git demedikleri sürece ben bu forma için mücadele etmek istiyorum" diye konuştu.  
\n
\n  
\n
\n GİT DEMEDİKLERİ SÜRECE BURADAYIM 
\n
\n Yönetimle önümüzdeki sezon için henüz konuşmadığını vurgulayan Şaban, "Şimdi bunları konuşmanın zamanı değil. Sezon sonu zamanı gelince oturup konuşacağız. Durum neyi gösterir bilemem. Ancak bildiğim tek şey benim burada kalmaktan yana olmam. İstikrardan yanayım. Samsunspor'a büyük hizmetler vereceğimi düşünüyorum. Açıkçası futbolu Samsunspor'da bırakmak istiyorum" dedi.    
\n
\n  
\n
\n SİSTEM OTURUYOR
\n
\n Kampın hem kendisi hem de takım için çok iyi geçtiğini belirten genç sol bek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Yaklaşık bir haftadır Antalya'da ikinci devreye hazırlanıyoruz. Şu ana kadar herşey çok güzel gitti. Form grafiğimi her geçen zamanda yükseltiyorum. Kendimi şu anda çok iyi hissediyorum. Hazırlık maçları oynuyoruz. Eksiklerimizi giderme açısından çok iyi fırsat. Hocamızın söylediklerini başarıyla uygulamak için çalışıyoruz. Oyun sistemimizi sahaya yansıttığımız zaman çok iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum" dedi. 
\n
\n  
\n
\n GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ
\n
\n İlk devreyi istediğimiz yerde tamamlayamadık. Ancak ikinci yarıda bu kaybedilen puanları telafi edeceğiz.  Hepimiz Samsunspor'u daha üst noktalara taşımak için mücadele edeceğiz. Kesinlikle küme düşme korkusu yaşamayacağız. Biz bir ekibiz ve Tavşanlı maçıyla birlikte sahada bunu göstereceğiz. İyi başlayıp devamınıda  getirmek istiyoruz. Taraftarımız bize büyük destek verdi. İkinci devrede onların desteğiyle çıkış yakalayıp güzel günler göreceğiz." 
\n
\n  
\n
\n Muhammet ÇAVUŞOĞLU
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da hemşirden ölüm vuruşu

1 Samsun'da hemşirden ölüm vuruşu

Boğazı kesilerek öldürüldü

2 Boğazı kesilerek öldürüldü

Samsun'da kadın sürücü çocuk parkına uçtu

3 Samsun'da kadın sürücü çocuk parkına uçtu

İşte Samsun'daki AK Parti aday adayları

4 İşte Samsun'daki AK Parti aday adayları

Samsunlu uzman çavuş intihar etti

5 Samsunlu uzman çavuş intihar etti

Samsun'da alacak verecek meselesi kanlı bitti

6 Samsun'da alacak verecek meselesi kanlı bitti

Samsun'da 3 ilçe, 3 dönem kuralına takılıyor

7 Samsun'da 3 ilçe, 3 dönem kuralına takılıyor

İlyas'ın yerine İrfan

8 İlyas'ın yerine İrfan

Samsun'da uyuşturucu haplarla yakalanan şahıs tutuklandı

9 Samsun'da uyuşturucu haplarla yakalanan şahıs tutuklandı

İşte stat

10 İşte stat