RAKİPLERİ TEK TEK AVLAYACAĞIZ

Kampın en iyileri arasında yer alan ve hem stoperde hem de sol bekte görev yapabilen Lokman Gör, "Forma rekabetinden korkmuyorum. Zaten hocamız forma konusunda çok adaletli. Kim hak ediyorsa o oynayacaktır" dedi.

RAKİPLERİ TEK TEK AVLAYACAĞIZ

\n Tavşanlı Linyitspor'u  yenerek ikinci devreye güzel başlamak istediklerini belirten genç futbolcu, seri galibiyetler alarak üst sıralara doğru tırmanışa geçmek hedefinde oldukarını ifade etti

\n
\n ÖZEL AÇIKLAMALAR 
\n
\n Samsunspor'un sezon başında Antalyaspor'dan kiralık olarak kadroya dahil ettiği Lokman Gör, ligin ilk devresinde istikrarlı futboluyla dikkat çekti. Hem stoperde hem de sol bekte görev yapabilen genç futbolcu, güçlü fiziği ile ikili mücadelelerde ayakta kalmayı başarırken, takıma da elinden geldiği kadar katkı yaptı. Özellikle Torku Konyaspor'a attığı mükemmel golle günlerce konuşulan savunma oyuncusu, Antalya kampınında şuana kadarki yıldızlarından. Teknik Direktör Besim Durmuş ise ikinci devrede onu stoperde değil sol bekte oynatmayı planlıyor.  
\n
\n  
\n
\n KAMP İYİ GEÇİYOR
\n
\n Lokman, bir haftadır devam eden kampta hem kendisinin hem de takımın performansının yanı sıra ligin ikinci devresinde oynayacakları maçlar öncesi açıklamalarda bulundu. Samsunspor'un Antalya kampını izleyen arkadaşımız Muhammet Çavuşoğlu'na özel açıklamalarda bulunan genç stoper, forma rekabetinden çekinmediğini takımı için en iyisini yapmanın gayreti içerisinde olacağını söyledi. Lokman, Samsunspor'un ikinci yarıyla birlikte çıkışa geçeceğini ifade etti. 
\n
\n  
\n
\n REKABETTEN ÇEKİNMEM 
\n
\n İlk olarak devre arası hazırlık kampını değerlendiren Lokman Gör,  "Yüksek tempoda yorucu geçen antrenmanlar yapıyoruz. Çok sıkı bir şekilde ikinci yarıya hazıryanıyoruz. İdman temposunun ağır olmasından şikayetçi değilim. Çünkü çalışmayı seviyorum ve formda kalmak istiyorum.  Benim için kamp çok faydalı geçiyor. Takımımız içinde aynı şeyi söyleyebilirim. Her arkadaşım antrenmanda üst düzey performans sergilemek için vargücüyle çalışıyor" dedi. 
\n
\n  
\n
\n HOCAMIZ ÇOK ADALETLİ 
\n
\n Teknik Direktör Besim Durmuş'un Anadolu Selçukluspor ve Adanaspor ile oynanan hazırlık maçlarında ona sol bekte görev vermesi konusunda ise iddialı konuşan Lokman, "Hocam bana nerede göre verirse en iyisini yapmak için mücadele ediyorum. Hem stoperde hem de sol bekte oynayabiliyorum. Bu mevkiideki arkadaşlarımla birlikte forma rekabeti içerisindeyim. Ben sadece işime konsantre oldum. Hocamız forma konusunda çok adaletli. Kim hak ediyorsa o formayı  giyecektir. Ben bu performansımla hak ettiğimi düşünüyorum" diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n ÇIKIŞA GEÇECEĞİZ
\n
\n İlk devreyi kötü bitirdiklerini  ancak ikinci yarıda herşeyin çok daha güzel olacağına inandığını ifade eden Lokman, sözlerini şöyle sürdürdü: "Çok sayıda beraberlikle aldık. Talihsiz puan kayıpları yaşadık. Sonuçta da alt sıralarda yer aldık. Ancak ikinci devrede herşeyin çok daha farklı olacağını düşünüyorum. Samsunspor'u üst sıralara taşıyacağız. Ben ve takım arkadaşlarım bunun için kenetlendik.  Tavşanlı Linyit maçıyla birlikte çıkışa geçeceğimize inanıyorum. Her maça kazanmak için çıkacağız. Bunu başarmak için tüm gücümüzle mücadele edeceğiz" 
\n
\n  
\n
\n Muhammet ÇAVUŞOĞLU
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

(Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı

1 (Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı

Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

2 Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

Anahtarını unutunca balkondan evine girmek isteyen genç kadın öldü

3 Anahtarını unutunca balkondan evine girmek isteyen genç kadın öldü

Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

4 Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

5 Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

6 Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

7 Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

Beyoğlu'nda 5 katlı binada yangın çıktı

8 Beyoğlu'nda 5 katlı binada yangın çıktı

Beyoğlu'nda eğlence mekanında şüpheli ölüm

9 Beyoğlu'nda eğlence mekanında şüpheli ölüm

Ağlayan çocuk ailesini ölümden kurtardı

10 Ağlayan çocuk ailesini ölümden kurtardı