İlker öğretmen 'cinayet' kurbanı

İstanbul'da 3 gün önce evinde ölü bulunan Samsunlu öğretmenin silahla öldürüldüğü ortaya çıktı

İlker öğretmen 'cinayet' kurbanı

\n İstanbul Kadıköy'deki evinde ölü olarak bulunan Samsunlu ilgisayar öğretmeni İlker Şahin'in ön otopsi raporu tamamlandı. Raporda İlker Şahin'in biri çenesinin altına diğeri gözünün altına olmak üzere iki tabanca mermisiyle öldürüldüğü tespit edildiği belirtildi. Polis, eşinden boşandıktan sonra yalnız yaşayan öğretmeni öldüren kişi ya da kişilere ulaşmak için operasyonları sürdürüyor.

\n
\n İKİ ADET MERMİ
\n
\n Kadıköy'deki Aramyan Uncuyan İlköğretim Okulu'nda 9 yıldır bilgisayar öğretmeni olarak görev yaptığı İlker Şahin, Caferağa Mahallesi, Sivastopol Sokağı'ndaki evinde ölü olarak bulunmuştu. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra Adli Tıp Kurumuna kaldırılan İlker Şahin'in hazırlanan ön raporla ölüm sebebi belirlendi. Adli Tıp Kurumu yetkilileri, eşinden bir süre önce ayrıldığı ve yalnız yaşayan İlker Şahin'in başında iki mermi çekirdeği bulunduğunu belirtti. Raporda, biri çenenin altından diğeri, sol gözün altından giren mermilerin İlker Şahin'in hemen ölümüne neden olduğu belirtildi.
\n
\n  
\n
\n TÜM İLİŞKİLERİ İNCELENİYOR
\n
\n Yetkililer İlker Şahin'in bilgisayar ve cep telefonunun kayıtlarının incelenerek son görüştüğü kişilerin cinayetle ilgili bilgisine başvurulduğunu söyledi. Olay yerinde mermi çekirdeğinin bulunmamasının katilin toplu tabanca kullanma ihtimalini kuvvetlendirdiğini belirten yetkililer, İlker Şahin'in tüm ilişkilerinin incelendiğini söyledi.  
\n
\n  
\n
\n ALAÇAM'DA TOPRAĞA VERİLDİ
\n
\n Öte yandan İlker öğretmen, bugün memleketi Samsun’un Alaçam İlçesi'nde toprağa verildi. İstanbul’dan Alaçam’a getirilen Şahin’in cenazesi, Şadibey Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından ilçe mezarlığında toprağa verildi. Bilgisayar öğretmeni İlker Şahin'in geçen yaz eşinden boşandığı, bu evlilikten bir kızı olduğu  öğrenildi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

MHP Samsun'da adaylar açıklanıyor

1 MHP Samsun'da adaylar açıklanıyor

Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

2 Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

Bu nasıl bakım?

3 Bu nasıl bakım?

Samsunspor'da nöbet değişimi

4 Samsunspor'da nöbet değişimi

Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

5 Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

Haftanın maçı Haberaks TV'de

6 Haftanın maçı Haberaks TV'de

Çok şıksınız beyler

7 Çok şıksınız beyler

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık: 'Bizimle yaşayacak'

8 Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık: 'Bizimle yaşayacak'

İstanbul'da erken final

9 İstanbul'da erken final

Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı canlı izle

10 Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı canlı izle