Haluk da tamam

Başkan Emin Kar ve Genel Koordinatör Hasan Şengün, Denizlispor'dan ayrılarak dün Samsunspor'un kamp yaptığı otele gelen Haluk Türkeri'nin transferini 15 dakika bitirdi. 27 yaşındaki santrafor akşam takımla birlikte antrenmana çıktı

Haluk da tamam

\n  

\n
\n KISA SÜRDÜ
\n
\n Transferde hız kesmeyen Samsunspor, bombaları peş peşe patlatmaya devam ediyor. İkinci devreye güçlü bir kadroyla girmek isteyen Kırmızı-Beyazlı ekip, son olarak Denizlispor'un gurbetçi futbolcusu Haluk Türkeri'yi kadrosuna katmayı başardı.  27 yaşındaki golcü futbolcu, dün sabah saatlerinde Samsunspor'un kamp yaptığı otele geldi. Burada Samsunsporlu yetkililer tarafından karşılanan Haluk'la daha sonra Başkan Emin Kar ve Genel Koordinatör Hasan Şengün masaya oturdu. 
\n
\n  
\n
\n İDMANA ÇIKTI 
\n
\n Başkan Kar ve Hasan Şengün'ün yaptığı teklifin ardından golcü futbolcu, menajeriyle ayrı bir bölümde görüşme yaptı. Yaklaşık 15 dakika süren konuşmanın ardından tekrar Başkan Kar ve Şengün'ün bulunduğu yere gelen Haluk Türkeri, teklife evet dediğini söyledi. Böylece Samsunspor, beşinci transferini gerçekleştirmiş oldu. Haluk Türkeri, akşam saatlerinde ise takımla birlikte antrenmana çıktı. Teknik Direktör Besim Durmuş, golcü oyuncuyla kısa süre görüştü. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Tavşanlı - Emet Karayolunda trafik kazası: 7 yaralı

1 Tavşanlı - Emet Karayolunda trafik kazası: 7 yaralı

Kaçak kazı yaparken yakalanan şüpheliler tutuklandı

2 Kaçak kazı yaparken yakalanan şüpheliler tutuklandı

Eşini ve çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan şahıs hayatını k

3 Eşini ve çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan şahıs hayatını k

Bilecik'te yol verme meselesi kanlı bitti: 1 yaralı

4 Bilecik'te yol verme meselesi kanlı bitti: 1 yaralı