MHP'de hedef birinci parti

Yerel seçimlerde büyük bir başarı hedeflediklerini söyleyen MHP Bafra İlçe Başkanı Av. Hüseyin Acar, “2014 yerel seçimlerinde MHP, Bafra İlçesi’nden birinci parti olarak çıkacak” dedi

MHP'de hedef birinci parti

\n  

\n
\n MHP Bafra İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğine teşkilatta daha önce görev yapmış partililerle bir araya geldi. Eski ve yeni teşkilat üyelerinin yerel seçimler öncesi fikir alışverişi yaptığı toplantıda, ilçede birinci parti olmak için düğmeye bastıklarını belirten MHP Bafra İlçe Başkanı Av. Hüseyin Acar, “2014 yılı Bafra İlçesi’nde MHP’nin yılı olacak. İlçenin eski hizmet dolu günlerine kavuşması için birlik ve beraberlik adına tüm teşkilatlarımız kenetlendi. Yapıcı ve başarıya katkı sağlayıcı olarak düşündüğümüz tüm önerileri dikkatle not aldık. İnanıyoruz ki önümüzdeki yerel seçimlerde partimiz Bafra İlçesi’nde birinci parti olacak. Ardından da genel seçimlere güçlü bir şekilde gireceğiz” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n GÜÇ MHP'DE
\n
\n Türkiye üzerinde kirli oyunlar oynandığını ve bu oyunların sadece MHP ile bozulabileceğini ifade eden İlçe Başkanı Acar, “Her geçen gün daha da çok mağdur olan vatandaşlarımızın bu mağduriyetlerinin giderilmesi gerekiyor. Bunu yapabilecek güç de Milliyetçi Hareket Partisi’nde var. Milletimiz şu anda bulunduğu ortamdan çok daha iyisini hak ediyor. Milletimize hak ettiğini MHP olarak biz vereceğiz” şeklinde konuştu.
\n
\n Eski MHP Bafra İlçe Başkanları Hamdi Yıldız, Mustafa Şeker, Osman Parlak, Abdurrahman Çamaş, Ali Ali, İslam Cural, Hasan Demir, Mustafa Atış, Mahmut Yılmaz, Atamer Güreş ve Kamil Al, katıldıkları toplantıda birlik mesajları verdi. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

1 Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

Samsun'da silahlı çatışma: 4 yaralı, 10 gözaltı

2 Samsun'da silahlı çatışma: 4 yaralı, 10 gözaltı

Başkan İsmail Uyanık dönüyor

3 Başkan İsmail Uyanık dönüyor

Samsun'a dev demir yolu yatırımı

4 Samsun'a dev demir yolu yatırımı

Samsun'da gençlerin eğlencesi kötü bitti! 7 yaralı

5 Samsun'da gençlerin eğlencesi kötü bitti! 7 yaralı

Karadeniz'den hamsi fışkırdı

6 Karadeniz'den hamsi fışkırdı

İdarecilerden değerlendirme

7 İdarecilerden değerlendirme

Samet'in yerine kim oynayacak?

8 Samet'in yerine kim oynayacak?

2019 yılının resmi tatilleri belli oldu!

9 2019 yılının resmi tatilleri belli oldu!

Feci kaza! kamyonet dereye uçtu: 5 yaralı

10 Feci kaza! kamyonet dereye uçtu: 5 yaralı