TEK YÜREK OLUP BAŞARIYA KOŞACAĞIZ

Samimi açıklamalarda bulunan Haluk Türkeri, atacağım gollerle takıma sağlamak istediğini belirterek, "Tek yürek olup, kenetlenip Samsunspor'u başarıya taşımak istiyoruz. Bunun için elimizden gelenin en iyisini yapacağız" dedi \r\n

TEK YÜREK OLUP BAŞARIYA KOŞACAĞIZ

\n  

\n
\n Samsunspor'un yeni transferlerinden Haluk Türkeri, takıma çabuk uyum sağladı. Denizlispor'dan alınan ve efendi kişiliği ile dikkat çeken golcü futbolcu, Antalya kampında arkaşımız Muhammet Çavuşoğlu'na samimi açıklamalarda bulundu. Tecrübeli santrafor, tek düşüncesinin atacağı gollerle Samsunspor'a katkı sağlamak olduğunu dile getirdi.  
\n
\n  
\n
\n HERŞEY MÜKEMMEL
\n
\n Kırmızı-Beyazlı ekibe transfer sürecinin çok hızlı geliştiğini ifade eden Haluk Türkeri, "Teklif geldiğinde çok mutlu oldum. Seve seve kabul ettim. Çünkü Samsunspor'un çok önemli bir kulüp olduğunu biliyorum. Ayrıca arkadaşlarımda herşeyin mükemmel olduğunu söyledi. Teklifi kabul etmem uzun sürmedi. 
\n
\n Samsunspor, çok sampatik bir kulüp. Sevilen bir camia. Burada çok güzel günlerim olacağına inanıyorum" dedi. 
\n
\n  
\n
\n ARKADAŞLIK ÜST SEVİYEDE 
\n
\n Takıma çok kısa süre önce katılmasına rağmen mükemmel havayla karşılaştığını dile getiren tecrübeli futbolcu, "Kamp çok iyi gidiyor. Arkadaşlık üst seviyede. Kolej takımı gibiyiz. Bir takımı başarıya götüren faktörlerden bir taneside budur. Oyuncular arasındaki sıkı arkadaşlık, birlik beraberlik ve yardımlaşma. Bizim takımızda bu var. İnşallah bu yardımlaşmamızı saha içerisinde en iyi şekilde yapacağız ve  takımımızı başarıya taşıyacağız" diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n SAHA İÇİNDE KONUŞURUM
\n
\n Samsunspor'da  başarılı olmak istediğini bunun için çaba harcayacağını söyleyen Haluk Türkeri,  sözlerini şöyle sürdürdü: "Tek düşüncem çok çalışıp takımın değişmez oyuncusu olmak. Atacağım gollerle de Samsunspor'a katkı sağlamak istiyorum. Bunun  için elimden gelen bütün çabayı göstereceğim. Bana güvenip transfer edenleri asla mahcup etmeyeceğim. Saha dışında değil, saha içerisinde yaptıklarımla konuşulmak istiyorum. 
\n
\n  
\n
\n KENETLENİP İLERLEYECEĞİZ 
\n
\n Takımın şuanda bulunduğu yer iç açıcı değil. Yeni transferlerle daha da güçlendik. İkinci devreye iyi başlayıp devamını getirmek istiyoruz. Bunu kenetlenip, tek yürek olup başarabiliriz. Çünkü Samsunspor bunu hak ediyor. Hep birlikte çok güzel günler yaşacağımız düşünüyorum. Umarım hayal kırıklığına uğramayız, taraftarımızıda uğratmayız. 
\n
\n  
\n
\n RAKABETTEN ÇEKİNMİYORUM 
\n
\n Forma rekabetinden çekinmiyorum. Mücadele etmeyi, savaşmayı seviyorum. Hak eden formayı giyecektir. Samsunspor taraftarının önüne çıkacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. Onlara alacağımız galibiyetlerle sevinçler yaşatmak istiyoruz. Bunu kenetlenip, tek yürek olup başarabiliriz. Çünkü Samsunspor bunu hak ediyor."  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Ailesi tarafından kayıp ilanı verilen genç ölü bulundu

1 Ailesi tarafından kayıp ilanı verilen genç ölü bulundu

Gazi, şehit ve engelli aileleri akşam yemeğinde bir araya geldi

2 Gazi, şehit ve engelli aileleri akşam yemeğinde bir araya geldi

Şuhut, beyaza büründü

3 Şuhut, beyaza büründü

AK Parti Bursa ilçe başkanları belli oldu

4 AK Parti Bursa ilçe başkanları belli oldu

Kırşehir'de kaza 1 ölü

5 Kırşehir'de kaza 1 ölü

Kar yağışında mahsur kalan yavru köpeği itfaiye kurtardı

6 Kar yağışında mahsur kalan yavru köpeği itfaiye kurtardı

Sultangazi'de tütün kaçakçılarına dev operasyon

7 Sultangazi'de tütün kaçakçılarına dev operasyon

Samsun'da tır ile çarpışan otomobil yandı: 1 yaralı

8 Samsun'da tır ile çarpışan otomobil yandı: 1 yaralı

Eskişehir'in 'Geleneksel Kartopu Savaşları' başladı

9 Eskişehir'in 'Geleneksel Kartopu Savaşları' başladı

THY Euroleague: Fenerbahçe: 92 - EA7 Olimpia Milano: 85

10 THY Euroleague: Fenerbahçe: 92 - EA7 Olimpia Milano: 85