'İZİN VERİN, KENDİMİ YAKAYIM!'

Ordu'da eylemleriyle tanınan Nurettin İslam, bu kez benzin bidonunu eline aldı ve, "Kendimi yakacağım ama polis izin vermiyor" dedi

 'İZİN VERİN, KENDİMİ YAKAYIM!'

\n Ordu’da yaptığı ilginç eylemler ile dikkatleri çeken vatandaş, eline aldığı benzin bidonu ile eylem yaptı. 

\n
\n Nurettin İslam, SGK’da yaşadığını iddia ettiği sorunları dile getirmek için SGK Ordu İl Müdürlüğü önüne benzin ve gaz yağı ile birlikte geldi. İş yeri olması nedeniyle maaşından yüzde 40’lık kesinti olduğu gerekçesiyle eylem yapan İslam, “Maaşımdan yüzde 40 kesiyorlar, haksızlık yapıyorlar. Onun için eylem yaptım” derken, vatandaşlar ile polisler arasında geçen diyalog ise herkesi kahkahaya boğdu. 
\n
\n  
\n
\n POLİS ENGEL OLDU
\n
\n Polis, İslam’dan benzin ve gazyağını isterken, İslam “İzin verin kendimi yakayım” dedi. Polisler, bu duruma izin vermezken, İslam kendini vatandaşlara açıklama yapmak zorunda hissetti. İslam, burada megafonu ile, “Polisler izin vermiyor. Ben buraya Vergi Dairesi Müdürü ile SGK Müdürünü yakmaya geldim. Kendimi yakarsam yanlış olur. Polisimiz izin vermiyor. Benzini istediler vermedim. Söz verdim yakmayacağım. Eğer müdür sözünde durmazsa başka taraflara başvuracağız” dedi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı

1 ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı

Zeytin tarlasında cinayet

2 Zeytin tarlasında cinayet