SBK'ya haciz şoku

SBK'ya eski oyuncusu Hanife Çakır, 14 bin TL'lik alacağına karşılık kulübe haciz gönderdi. Kulüpteki eşyalar haciz işlemine tabi tutulurken, başkanlık makamında sadece kupalar kaldı

SBK'ya haciz şoku

\n Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde (TKBL) mücadele eden Samsun Basketbol Kulübü'ne (SBK), eski oyuncusu Hanife Çakır tarafından haciz gönderildi. SBK'nın Bayanlar Basketbol Bölgesel Ligi şampiyonu olan kadrosunda yer alan ve kırmızı-beyazlıların TKB 1. Ligi ve 2. Ligi'nde formasını giyen Samsunlu basketbolcu Hanife Çakır, alacaklarına karşılık kulübe haciz gönderdi.

\n
\n SADECE KUPALAR KALDI
\n
\n 2007 - 2008 sezonundaki 14 bin TL'lik alacağı karşılığında Samsun Basketbol'a haciz davası açan Çakır, geçtiğimiz bugünlerde davayı kazandı. Samsun Basketbol'un karara yaptığı itirazın reddedilmesi üzerine Çakır'ın avukatları kulüp binasına gelerek, kulüpteki eşyaları haciz etti. Kulüp binasındaki değerli tüm eşyalar haciz işlemine tabi tutulurken, başkanlık makamında sadece kupalar kaldı.
\n
\n  
\n
\n BAŞKANDAN TEPKİ
\n
\n Haciz işlemi sırasında kulüp binasında olduğunu belirten SBK Başkanı Ahmet Öztürk, "4 yıl önce bizde oynamış olan Hanife Çakır isimli oyuncumuz bizi icraya verdi. Çakır'ın avukatı da kulüpteki yöneticilerimizden bir tanesinin abisiydi. Çakır'ın avukatlarının söylediğine göre, 14 bin TL'lik bir alacağı varmış. Bu oyuncu bizde çok fazla forma giyme şansı bulamadı. Şehrimize karşı yapılmış yanlış bir olaydır. SBK şehrimizin bir kulübüdür. Bu avukatımız da şehrimizin avukatıydı. Daha önce yabancı ve yerli oyuncularımıza da borcumuz vardı. Ama böyle bir şey başımıza gelmemişti. Şimdi içimizdeki bir yöneticinin abisinin böyle yapması üzücü. Onun için de ben haciz işlemine hiçbir müdahale etmedim" dedi.
\n
\n İHA 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

2 araç birbirine girdi: 1 yaralı

1 2 araç birbirine girdi: 1 yaralı

Beton mikseri yük trenine çarptı: 2 yaralı

2 Beton mikseri yük trenine çarptı: 2 yaralı

Karadeniz sahil yolunda kaza: 4 yaralı

3 Karadeniz sahil yolunda kaza: 4 yaralı

Gümüşhane'de trafik kazası: 6 yaralı

4 Gümüşhane'de trafik kazası: 6 yaralı

İnegöl'de facianın eşiğinden dönüldü

5 İnegöl'de facianın eşiğinden dönüldü

TEM'de feci kaza kaza: 1 yaralı

6 TEM'de feci kaza kaza: 1 yaralı

Van'da uyuşturucu operasyonları

7 Van'da uyuşturucu operasyonları