Samsun'da yatırımlar hızlandı

AK Parti Milletvekili Ahmet Yeni, kamu ve özel sektör yatırımlarının Samsun’da hızla arttığını belirterek, "Akıl ve vicdan sahibi hiç kimse kamu yatırımlarının azaldığı iddiasında bulunamaz. 17 ilçenin tamamına sahip çıkıyoruz" dedi

Samsun'da yatırımlar hızlandı

\n  

\n
\n AK Parti Milletvekili Ahmet Yeni, kamu ve özel sektör yatırımlarının Samsun’da hızla arttığını söyledi. Samsun’un 17 ilçesinin tamamında yatırımların bir bir tamamlandığını ifade eden Yeni, “Siyasetin irtifa kaybettiği, siyasetçiye güvenin kalmadığı bir noktada iktidara geldik. Yürütmenin insiyatif kullanamadığı, iradelerinin ipotek altına alındığı o dönemden bu güne siyasete ve siyasetçiye güven yeniden arttı. Her ne kadar bu, siyasi partilerin tamamı için geçerli olmasa da AK Parti siyasete güven getirdi. Bu güven beraberinde istikrarı sağladı. İstikrar sayesinde 73 milyonun yüzü güldü. Kamu ve özel yatırımlar, gelecekte ne olur kaygısı gütmeden proje geliştirdi. Samsun’da bu projelerin yüzlerce örneği var” dedi.
\n
\n  
\n
\n AKLINDAN ŞÜPHE EDERİM 
\n
\n Akıl ve vicdan sahibi hiç kimsenin kamu yatırımlarının azaldığı iddiasında bulunamayacağını ifade eden Yeni,  “17 ilçenin tamamına sahip çıkıyoruz. Hastaneler, yollar, okullar, TOKİ, organize sanayi bölgeleri, turizm alanları, restore çalışmaları, spor salonları, yüksek okul ve fakülteler, KÖYDES-BELDES, adliye sarayları, baraj ve sulama çalışmaları, belediyelerimiz aracılığıyla yaptığımız yatırımlar… Tüm bunları yok sayıp kamu yatırımları azaldı diyen kişinin ben aklından ve vicdanından şüphe ederim" diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BUNU HERKES BİLMELİ 
\n
\n Çamur atma ve inkâr siyasetinin bu milletten prim toplamadığını belirten Yeni, "Bunu herkes bilmeli. Bu tür siyasetçiler, şecaat arz edeyim derken sirkatini ortaya koyuyorlar. Bir taraftan yatırım azaldı derken diğer taraftan özel yatırımları, oralarda ne kadar insan istihdam edildiğini örnek gösteriyorlar. Siyaset istikrar sağlamadıkça, müteşebbislerin önünü açmadıkça kamu ya da özel yatırım olmaz. Muhalefetten de olsa bir milletvekilinin bunu bilmiyor gibi davranması sirkatini ortaya koymaktan başka bir şey değildir” dedi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Boğazı kesilerek öldürüldü

1 Boğazı kesilerek öldürüldü

Samsun'da hemşirden ölüm vuruşu

2 Samsun'da hemşirden ölüm vuruşu

Canlı canlı erken final

3 Canlı canlı erken final

Taner Taşkın karneye güveniyor

4 Taner Taşkın karneye güveniyor

YENİ İSİMLER

5 YENİ İSİMLER

Samsun merkezli kablo hırsızlığı operasyonu: 13 kişi adliyede

6 Samsun merkezli kablo hırsızlığı operasyonu: 13 kişi adliyede

Kirazlık Camisi'nde sona yaklaşıldı

7 Kirazlık Camisi'nde sona yaklaşıldı

Belediyeden 'yıkım' açıklaması

8 Belediyeden 'yıkım' açıklaması

Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

9 Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

Cinayet zanlıları yakalandı

10 Cinayet zanlıları yakalandı