Aksoy'dan Borsan'a övgü

Borsan Grup'u ziyaret eden Samsun Merkez Organize Sanayi Bölge Müteşebbis Heyeti, fabrikada çalışmaları inceledi. Samsun Valisi Aksoy, “Borsan Grup takdire şayan işlere imza atıyor” dedi

Aksoy'dan Borsan'a övgü

\n Samsun Merkez Organize Sanayi Bölge Müteşebbis Heyeti, OSB Bölge Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen aylık toplantının ardından Borsan Grup’ta düzenlenen öğle yemeğine katıldı. Samsun Valisi Hüseyin Aksoy öncülüğündeki heyet, fabrikadaki çalışmaları inceledi. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Ölmez ve Borsan Grup Genel Müdürvekili İsmail Öz eşliğinde fabrikayı gezen Vali Aksoy ve müteşebbis heyeti çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

\n
\n AKSOY KUTLADI
\n
\n Borsan Grup’un dünyanın 55 ülkesine ihracat yaptığını ve bu anlamda Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından birisi olduğunu söyleyen Vali Aksoy, “Borsan Grup, yeni yatırımları ve dünyanın 55 ülkesine ihraç edilen ürünleriyle takdire şayan işlere imza atıyor” şeklinde konuşarak Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez’i kutladı ve başarılarının devamını diledi. 
\n
\n  
\n
\n ÖLMEZ'İ GURURLANDIRDI
\n
\n Aralarında Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeki Salih Murzioğlu ile Samsun Gıda Borsası Başkanı Sinan Çakır’ın da bulunduğu heyet, daha sonra kendileri için verilen öğle yemeğine katıldı.  Ziyaret karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, çalışmaları hakkında dile getirilen övgü dolu sözler karşısında gurur duyduğunu belirtti.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Denizli'de düşen uçağın enkazına ulaşılamadı

1 Denizli'de düşen uçağın enkazına ulaşılamadı

Otomobil Elektrik Direğine Çarptı 1 Yaralı

2 Otomobil Elektrik Direğine Çarptı 1 Yaralı

Lüks otomobile uyuşturucu operasyonu: 54 Kilo 800 gram eroin 8 kilo 490 gram afy

3 Lüks otomobile uyuşturucu operasyonu: 54 Kilo 800 gram eroin 8 kilo 490 gram afy

Otomobil domuz sürüsüne çarptı: 1 domuz telef oldu

4 Otomobil domuz sürüsüne çarptı: 1 domuz telef oldu