'Dimitrov için Nsumbu'yu gönderdik'

Samsunspor Başkanı Emin Kar, "Yabancı kontenjamızı boşaltmak için Nsumbu ile sözleşmeyi feshettik, ardından Dimitrov ile anlaştık" dedi

'Dimitrov için Nsumbu'yu gönderdik'

\n  

\n
\n İkinci yarı hazırlıklarını Antalya'da gerçekleştiren PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, Kasımpaşa'dan Bulgar futbolcu Nikolay Dimitrov'u transfer etti. Kulüp Başkanı Emin Kar,  2. devrede takımı güçlendirmek için transfer çalışmasını sürdürdüklerini söyledi. 
\n
\n  
\n
\n TAVŞANLI MAÇINDA OYNAYABİLİR
\n
\n Teknik Direktör Besim Durmuş'un raporu doğrultusunda 6 futbolcu transfer ettiklerini belirten Kar, ''Özellikle forvette yabancı bir oyuncu almak için çalışmalarımızı sürdürdük. Ancak yabancı kontenjanımız dolu olduğu için Emmanuel Mazuwa Nsumbu'nun kendisine takım bulması için zaman tanıdık. Kendisine takım bulamayınca bugün kendisi ile görüşerek karşılıklı anlaşarak sözleşmesini fes ettik. Yabancı kontenjanımız boşalır boşalmaz Kasımpaşa'da oynayan Bulgar futbolcu Nikolay Dimitrov ile prensip anlaşmasına vararak kendisini resmi imza atması için Samsun'a davet ettik. Resmi sözleşmeyi imzalatır imzalatmaz deplasmanda pazar günü oynayacağımız maç için Kütahya'ya gönderdik'' diye konuştu. Kar, Tavşanlı Linyitspor maçında teknik direktör Durmuş'un 18 kişilik maç kadrosuna dahil ederek oynatabileceğini sözlerine ekledi. 
\n
\n  
\n
\n Bu arada Samsunspor, Tavşanlı Linyitspor maçının hazırlıklarına Antalya Tinatik Otel'de devam etti. Teknik Direktör Besim Durmuş yönetiminde çalışan kırmızı-beyazlı futbolcular, düz koşu ve kültür fizik hareketleri yaptı. İdman taktik ağırlı çalışmayla son buldu. Karadeniz ekibinin idmanın ardından pazar günü oynayacağı maç için Kütahya'ya otobüsle hareket ettiği bildirildi. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da evlat dehşeti!

1 Samsun'da evlat dehşeti!

Kemal Dikmen geri döndü

2 Kemal Dikmen geri döndü

Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

3 Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

Samsun, 50 milyonu kaybetti

4 Samsun, 50 milyonu kaybetti

Samsun'da genç babasını bıçakladı

5 Samsun'da genç babasını bıçakladı

Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

6 Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

7 Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

8 Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da polis ve jandarmadan kedi operasyonu

9 Samsun'da polis ve jandarmadan kedi operasyonu

Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

10 Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'