'Tecavüz değil iftira'

Samsun'da sevgilisini dövüp tecavüz ettiği iddiasıyla yargılanan sanık, mağdur ile 2,5 yıldır birlikte yaşadığını belirterek, kendisine iftira atıldığını öne sürdü

'Tecavüz değil iftira'

\n  

\n
\n Samsun'un İlkadım İlçesi Kazım Karabekir Mahallesi'nde yaklaşık 7 ay önce, 2.5 yıldır birlikte yaşadığı B.Ö.'ye tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanan C.K.T.'nin yargılanmasına 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi. 
\n
\n  
\n
\n BERAAT TALEP ETTİ 
\n
\n Hakkında 20 yıl hapis cezası talep edilen sanık, mahkeme heyetine verdiği ifadesinde, B.Ö.'nün kendisinden kurtulmak için iftira attığını öne sürdü. Suçlamaları kabul etmeyen  C.K.T., "B.Ö. ile 2.5 yıl birlikte yaşıyorduk. Kendisine tecavüz etmedim. Tehdit de etmedim. Evde bira içerken ruhsatsız silahımı sehpanın üzerine koymuştum. Çocuğun benden olduğunu söylüyordu. Ama ben başkalarıyla da ilişkisi olduğunu bildiğim için şüpheleniyordum. Bu yüzden aramızda yine tartışma çıktı. Arkadaşı E.Ç. ile ona bir kaç Tokat attım. E.Ç. astım krizi tutunca mutfağa su içmeye gitti. Bu sırada tabancayı çıkarıp B.Ö.'ye verdim. Vur beni de bu iş bitsin dedim. Kısa süre sonra polisler geldi. Suçsuzum. Beratimi istiyorum" dedi.
\n
\n  
\n
\n SANIKTAN ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU
\n
\n Duruşmaya katılmayan B.Ö. ise soruşturma aşamasında sanıktan şikayetçi olduğunu belirterek, "Bir gün önce eve gelip şikayetimden vazgeçmem için beni tehdit etti. Karşı çıkınca beni dövdü. Ardından da bana tecavüz etti. Korktuğum için şikayetçi olamadım. Olay akşamı da şikayetimi geri almadığım için silahla tehdit edip beni ve arkadaşımı tekrar dövdü" demişti. Duruşmaya katılan E.Ç. ise sanıktan şikayetçi olmadığını belirterek, "Sanık ile B.Ö, çocuk yüzünden sık sık tartışırlardı" diye konuştu.  Mahkeme heyeti duruşmayı B.Ö'nün ifadesinin alınması için erteledi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kavga eden şahısları ayırmak isterken bıçaklandı: 1 yaralı

1 Kavga eden şahısları ayırmak isterken bıçaklandı: 1 yaralı