Kadınlar destek istedi

Kozluk'ta 'kuaförlük kursu'na katılan bayanlar, ziyaretlerine gelen AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır'dan, "İstihdam kurslarına destek istiyoruz" talebiyle karşılaştı

Kadınlar destek istedi

\n AK Parti Samsun Milletvekili Prof. Dr. Tülay Bakır, ziyaret ettiği Terme'ye bağlı Kozluk Beldesi'nde kadınların, "İstihdama yönelik kurslara daha çok destek" talebiyle karşılaştı.

\n
\n CAMİDE HALK TOPLANTISI
\n
\n Milletvekili Bakır, AK Parti Terme İlçe Başkanı Recep Ertan ve bir grup partili ile birlikte Kozluk Beldesi'ni ziyaret etti. İlk olarak Kozluk Belediyesi'ne gelen Tülay Bakır burada Başkan Şenol Kul ile makamında bir süre görüşerek belde ve sorunları hakkında bilgi aldı. Daha sonra Merkez Camii toplantı salonunda belde halkıyla bir araya gelen Milletvekili Tülay Bakır, "Amacımız Samsun'un her köşesindeki insanımıza ulaşmak, ihtiyaç ve sıkıntılarını paylaşmak. Bizler, halkımızı temsil etmek için varız, onların yanında olacağız dertlerini ve sıkıntılarını paylaşmaya devam edeceğiz" dedi.
\n
\n  
\n
\n KADINLAR KURSU ANLATTI
\n
\n Milletvekili Tülay Bakır, Terme Halk Eğitim Merkezi ve Kozluk Belediyesi tarafından kadınlara yönelik açılan Kuaförlük Kursu hakkında da bilgi aldı. Vekil Bakır'a çalışmalarını anlatan kadınlar, "Terme'de ilk kez açılan böylesine önemli, istihdam amaçlı kursların sayısını artırmak istiyoruz. Bu yönde sizlerin desteğine ihtiyacımız var" dediler. 
\n
\n  
\n
\n NE GEREKİYORSA YAPARIZ
\n
\n Kurs nedeniyle Halk Eğitim Merkezi ile Kozluk Belediye Başkanı Şenol Kul'u kutlayan Tülay Bakır, "Özellikle beldelerimizdeki istihdam kursları çok önemli. Bu kursların açılması yönündeki her talebe mutlaka olumlu yanıt verdik. Kozluk ve bölgesinde de bu yöndeki çalışmaların artması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız" diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

1 Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

2 Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

(Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı

3 (Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı

Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

4 Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

5 Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

6 Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

Beyoğlu'nda 5 katlı binada yangın çıktı

7 Beyoğlu'nda 5 katlı binada yangın çıktı