Köprüden atladı, ırmakta kayboldu

Ordu’nun Fatsa İlçesi'nde 16 yaşındaki bir genç, arkadaşlarına “Kendimi köprüden atacağım” diyerek ırmağa atladı. Kaybolan genci arama çalışmaları sürüyor

Köprüden atladı, ırmakta kayboldu

\n Fatsa'da dün saat 18.00 sıralarında çalıştığı iş yerinden çıktıktan sonra yaya olarak giderken arkadaşlarına, “Ben kendimi köprüden atacağım” diyen Okan Türkmen (16), daha sonra Bolaman Köprüsü korkuluklarından aşağı atladı. 

\n
\n 'KURTARIN BENİ' DİYE BAĞIRMIŞ
\n
\n Olayı ihbar alır almaz Bolaman Köprüsü’ne gelen polisler, gence ulaşamadı. Bir polis memuru, ırmağın denizle birleştiği taraftan “Beni kurtarın” diye bir ses duyduğunu söyledi. Okan Türkmen’in arkadaşları da polis ekiplerine, “Biz onu ikna ettik ama bizden ayrıldıktan sonra kendisini atmasından korkup şüphelendik ve arkasından koştuk ama kendisini ırmağa attı” dedi. Olayın duyulmasından sonra olay mahalline Okan Türkmen’in çalıştığı iş yeri sahibi geldi. İş yeri sahibi Okan ile gün içerisinde bir sorun yaşamadığını, saat 17.00 gibi iş için şehir merkezine gittikten bir müddet sonra olayı duyduğunu söyledi.Daha sonra ise olay yerine gencin ailesi geldi. Olay yerinde sinir krizleri geçiren aileyi polis ekipleri güçlükle sakinleştirebildi. Aile, gece boyunca Bolaman Köprüsü’nün yanından çocuklarının bulunmasını bekledi. Fatsa Özel Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Yusuf Kaynar, “Öğrendiğim kadarıyla iş yerinden eve gitmek üzere akşam 18.00 gibi çıkan Okan Türkmen, yolda yürürken ‘ben köprüden kendimi atacağım’ demiş ve atmış” dedi.
\n
\n  
\n
\n ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
\n
\n 129. Nolu Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı ekipleri gece ve sabah arama çalışmalarını sürdürürken, Ordu İl Emniyet Müdürlüğü Deniz Şube Müdürlüğü Su Altı Grup Amirliği ve Ordu AFAD ekipleri de sabah saatlerinde olay yerine gelerek genci arama çalışmalarına devam ettiler. Okan Türkmen’i arama çalışmaları devam ediyor.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Türkiye'nin en az nüfuslu mahallesi Samsun'da

1 Türkiye'nin en az nüfuslu mahallesi Samsun'da

Samsun'da baba oğul aynı hastanede doktorluk yapıyorlar

2 Samsun'da baba oğul aynı hastanede doktorluk yapıyorlar

Büyükşehir'e adayımız var

3 Büyükşehir'e adayımız var

Taner Taşkın'a güvenoyu

4 Taner Taşkın'a güvenoyu

22 Kasım Perşembe Samsun hava durumu!

5 22 Kasım Perşembe Samsun hava durumu!

3. fakülte açılıyor

6 3. fakülte açılıyor

Samsunspor tek geçti

7 Samsunspor tek geçti

Samsunlulara uyarı var

8 Samsunlulara uyarı var

Taner Taşkın Haberaks TV'de içini döktü: 'Enerjimizi düşürmeyin'

9 Taner Taşkın Haberaks TV'de içini döktü: 'Enerjimizi düşürmeyin'

Cenaze yolunda korkunç kaza: 7 ölü, 15 yaralı

10 Cenaze yolunda korkunç kaza: 7 ölü, 15 yaralı