Kadınların gücüne üç kattık

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, "Kadınların toplumsal ve iş hayatında, siyasette daha güçlü bir şekilde var olabilmeleri için her türlü çalışmayı iktidarımız hayata geçirdi" dedi

Kadınların gücüne üç kattık

\n  

\n
\n AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, İl Kadın Kolları Başkanlığı'nın il binasında düzenlediği toplantısına katıldı. Partili kadınlara, AK Parti’nin siyasette kadına bakışını, yerel seçim çalışmalarını, bire bir iletişimin gerekliliğini ve ailelerle yapılacak çalışmaları anlatan İl Başkanı Fuat Köktaş, "AK Parti iktidarı olarak, kadınların toplumsal hayatta, iş hayatında, siyasette daha güçlü bir şekilde var olabilmeleri, eğitim fırsatlarından mahrum kalmamaları için çok büyük reformlar gerçekleştirildi. Kanunlarda önemli değişiklikler yapıldı. Projeler, kampanyalar hayata geçirildi" diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n YÜZ YÜZE İLETİŞİM
\n
\n Sahada çalışmanın gerekliliğini kaydeden Başkan Köktaş, “Bu noktada kadınlara önemli görevler düşüyor. Mahalle başkanları bulundukları bölgelerdeki çalışmaları planlayıp birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesini sağlamaları gerekiyor. Ev ev, kapı kapı dolaşarak birebir, yüz yüze iletişimi ön planda tutun. Üzerimizdeki emanet ve sorumluluk çok yüksek. Bize duyulan bu güvenin hakkını vermek için güç birliği yapmalı, çalışmalarımızı da buna göre sürdürmeliyiz. Bizler her zaman siyasette kadının sesini ve kadının bakışını önemseyerek hareket ettik" dedi.
\n
\n  
\n
\n TANIŞMA VE KAYNAŞMA
\n
\n İl ve ilçe Kadın kolları teşkilatının oldukça başarılı olduğunu birlik ve beraberlik içersinde hareket ettiklerini dile getiren  İl Kadın Kolları Başkanı Av. Zeynep Gürbüz de, "Her ay düzenli olarak yaptığımız toplantılarda yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi veriyoruz. Bu toplantılarımız da Yönetim kurulu üyelerimiz ve mahalle başkanlarımız tanışma ve kaynaşma fırsatı buluyor, bilgi paylaşımı yaparak çalışmalarımıza yansıtıyoruz" ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n Toplantıya, İl Başkanı Fuat Köktaş ve Kadın Kolları İl Başkanı Zeynep Gürbüz'ün yanı sıra il kadın kolları yönetim kurulu üyeleri, İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Neriman Pala ve  yönetim kurulu üyeleri, Ladik İlçe Kadın Kolları Başkanı Hikmet Keyifli ve  yönetim kurulu üyeleri, İlkadım mahalle başkanları katıldı. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Türkiye'nin en az nüfuslu mahallesi Samsun'da

1 Türkiye'nin en az nüfuslu mahallesi Samsun'da

Samsun'da baba oğul aynı hastanede doktorluk yapıyorlar

2 Samsun'da baba oğul aynı hastanede doktorluk yapıyorlar

Büyükşehir'e adayımız var

3 Büyükşehir'e adayımız var

Taner Taşkın'a güvenoyu

4 Taner Taşkın'a güvenoyu

22 Kasım Perşembe Samsun hava durumu!

5 22 Kasım Perşembe Samsun hava durumu!

3. fakülte açılıyor

6 3. fakülte açılıyor

Samsunspor tek geçti

7 Samsunspor tek geçti

Samsunlulara uyarı var

8 Samsunlulara uyarı var

Taner Taşkın Haberaks TV'de içini döktü: 'Enerjimizi düşürmeyin'

9 Taner Taşkın Haberaks TV'de içini döktü: 'Enerjimizi düşürmeyin'

Cenaze yolunda korkunç kaza: 7 ölü, 15 yaralı

10 Cenaze yolunda korkunç kaza: 7 ölü, 15 yaralı