SERVİS SÜRÜCÜLERİ TEK TİP KIYAFET GİYECEK

Ordu’nun Ünye ilçesine bağlı Yeşilkent beldesinde servis taşımacılığı yapan ve kooperatif kuran şoförler, ikinci döneme tek tip kıyafet giyme kararı aldı

SERVİS SÜRÜCÜLERİ TEK TİP KIYAFET GİYECEK

\n 2012-2013 eğitim-öğretim yılı 1. dönemi 25 Ocak itibari ile sona erdi. Yarıyıl tatiliyle birlikte binlerce öğrenci karnesine kavuştu. Ünye Kaymakamı Mustafa Demir ve beraberindekiler ise Yeşilkent’te okuyan öğrencilerin karne sevincine ortak oldu. Bununla beraber Yeşilkent’te servis taşımacılığı yapan ve kooperatif kuran şoförler, ikinci döneme tek tip kıyafet giyme kararı aldı. Kararla ilgili konuşan Ünye Kaymakamı Mustafa Demir, tüm şoförleri yaptıkları uygulamadan dolayı teşekkür ederek herkese örnek gösterilecek bir hareket olduğunu söyledi.Yeşilkent Şehit Mustafa Güler İlköğretim Okulu’nda düzenlenen programa Ünye Kaymakamı Mustafa Demir’in yanı sıra Yeşilkent Belediye Başkanı Kemal Maral, Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Erdem, Ünye Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Yetkin Esen, Ünye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Vahit Duran, Ünye Şoförler Odası Başkanı Bekir Şimşek, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve şoförler katıldı.

\n

\n KAYMAKAM KARNE VERDİ
\n Kaymakam Demir ilk olarak Yeşilkent Şehit Mustafa Güler 1-A sınıfında okuyan 20 öğrenciye karne verdi. Ardından okulda dereceye giren öğrencilere ödüllerini veren Demir, daha sonra Yeşilkentli servis şoförlerinin almış olduğu tek tip kıyafet uygulaması ile ilgili konuştu. Kaymakam Demir servis şoförlerini tebrik ederek, “İlk düşünce bana açıldığında ‘Ünye olarak farkı fark ettirelim’ dedik. Farklı bir yerimiz olsun istedik. Bu konuda servis sahibi olan ve şoförlük yapan arkadaşlarımız dediler ki, biz bu işte varız madem böyle Ünye olarak farklı bir uygulamanın içerisindeyiz biz de Ünyeli olduğumuzu her yaptığımız işle ilgili göğsümüzü gere gere kabarta kabarta her yerde gösterelim. Arkadaşlarımız da örnek bir davranış içerisine girdiler. Bu konuda şoförler odası başkanımız Bekir beyinde kutluyorum. Çok ciddi manada katkısı oldu, burada bundan böyle Ünye’den başlayan bütün Ordu’dan, Samsun’dan Türkiye’ye yayılan üst düzeyde elit servis şoförcülüğü nasıl olur onu göstermek istiyoruz” dedi.

\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da polis memuru ölü bulundu!

1 Samsun'da polis memuru ölü bulundu!

Metincan Cici isyan etti

2 Metincan Cici isyan etti

Samsun'da trafik kazası: 6 yaralı

3 Samsun'da trafik kazası: 6 yaralı

Samsun'da öğrenci servisi kaza yaptı: 4'ü öğrenci, 5 yaralı

4 Samsun'da öğrenci servisi kaza yaptı: 4'ü öğrenci, 5 yaralı

CHP'de Atakum'a 5'inci aday

5 CHP'de Atakum'a 5'inci aday

Ahmet Altın yıkıldı

6 Ahmet Altın yıkıldı

Samsun'da dehşet saçmıştı... Ruh sağlığı hastanesine sevk edildi

7 Samsun'da dehşet saçmıştı... Ruh sağlığı hastanesine sevk edildi

Kritik hafta

8 Kritik hafta

20 Kasım Salı Samsun hava durumu! Soba zehirlenmelerine dikkat

9 20 Kasım Salı Samsun hava durumu! Soba zehirlenmelerine dikkat

Pilot Hamdi Yılmaz'ın meslektaşları yasta

10 Pilot Hamdi Yılmaz'ın meslektaşları yasta