MUHTEŞEM AÇILIŞ

Samsunspor Taraftarlar Derneği'nin (Çılgınlar) yeni binasının açılışı muhteşem bir törenle dualar eşliğinde gerçekleşti. Meşalalerin yakıldğı açılış törenine Canik Belediye Başkanı Osman Genç, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Samsunspor Kulübü

MUHTEŞEM AÇILIŞ

\n ÇOK SAYIDA KİŞİ KATILDI 

\n

\n Samsunspor Taraftarlar Derneği'nin (Çılgınlar) İlkadım İlçesi Bahçelievler Mahallesi İstiklal Caddesi Oran Apartmanı'ndaki (Cengiz Topel Durağı yanı) yeni mekanı görkemli bir açılış töreniyle hizmete girdi. Derneğin yeni mekanının açılışına İlkadım Belediye Başkanı  Necattin Demirtaş, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar, İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürü Musa Bzokurt, Samsunspor  Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim İnan, Mehmet Yılmaz, Genel Koordinatör Hasan Şengün, Teknik Direktör Besim Durmuş, yardımcı antrenörler, futbolcular, taraftar gruplarının temsilcileri ve Samsunspor'a gönül vermiş taraftarlar katıldı. 

\n
\n  
\n
\n MEŞALE ŞOV 
\n
\n Samsunspor Taraftarlar Derneği Başkanı Engin İren (Tatar) ile eski Başkan Ümit İren,  davetlileri kapıda karşıladı. Açılış kurdelası kesilmeden önce kurban kesilip dualar edildi. Açılışın gerçekleştiği anda ise taraftarlar meşale yakarak muhteşem bir görüntü oluşturdu.  Son derece görkemli geçen açılışta Samsunsporlu futbolcular, taraftarlara bol bol imza dağıttı.
\n
\n  
\n
\n SAMSUNSPOR BİR MARKA 
\n
\n Açılış öncesi konuşan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Taraftar derneğimizin ilk öncelikle Samsunspor’a, daha sonra da taraftarlara hayırlı olsun. Samsunspor Samsun’un bir markasıdır. Hepimiz için önemlidir. Samsunspor için yapılması gereken ne varsa bize aittir. Dolayısıyla bu şehrin spor takımıdır” dedi.
\n
\n  
\n
\n SAHİP ÇIKMAK GEREK 
\n
\n Samsunspor’un zor gününde de yanlarında olunması gerektiğini belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Samsunspor bizim her şeyimiz. İyi günde iyiye sahip çıkmak çok kolay, ama zor günlerde zora sahip çıkmak zordur. Biz her şartlarda Samsunsporluluğunu taşıyarak buna sahip çıkmanın gayreti içinde olacağız. İnşallah bu kötü günleri aşıp, iyi günler gelecek. Bu hafta kendi evimizde oynayacağız Göztepe maçını da kazanmak istiyoruz” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ÇIKIŞIMIZ OLACAK 
\n
\n Konuşmasında futbolculara seslenen Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar, “Göztepe maçını kazanın, tüm Samsun olarak birleşelim. Bu da bizim çıkışımız olur inşallah. Ocak ayında çok üzüldük. Taraftar bizlere inanıyor ve güveniyor. Sizde adınızı bu takımın unutulmazları arasına yazdırın” dedi. 
\n
\n  
\n
\n GÖREVİMİZİ YAPACAĞIZ 
\n
\n Derneklerinin sonuna kadar Samsunspor’un arkasında olduğunun altını çizen Samsunspor Taraftarlar Derneği (Çılgınlar) Başkanı Engin İren (Tatar) ve eski Başkan Ümit İren, "İnşallah Göztepe maçını alırız. Biz tribünde görevimizi yapacağız. Futbolcularımızda sahada yapsınlar. Tek isteğimiz Samsunspor’un eski gücüne kavuşmasıdır. Açılışımıza katılan belediye başkanlarımıza ve tüm davetlilere teşekkür ediyoruz” diye konuştular.  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı canlı izle

1 Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı canlı izle

MHP Samsun'da adaylar açıklanıyor

2 MHP Samsun'da adaylar açıklanıyor

Lideri elimizden kaçırdık! Sarıyer: 1 Yılport Samsunspor: 1

3 Lideri elimizden kaçırdık! Sarıyer: 1 Yılport Samsunspor: 1

Samsunspor'da nöbet değişimi

4 Samsunspor'da nöbet değişimi

Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

5 Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

Bu nasıl bakım?

6 Bu nasıl bakım?

Haftanın maçı Haberaks TV'de

7 Haftanın maçı Haberaks TV'de

Samsun'da çocuk parkının duvarı çöktü! Müteahhitten açıklama

8 Samsun'da çocuk parkının duvarı çöktü! Müteahhitten açıklama

Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

9 Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

Taner Taşkın: 'Maçı koparabilirdik'

10 Taner Taşkın: 'Maçı koparabilirdik'