Şirinler'den birlik çağrısı

Pazar günü oynacak Göztepe maçı öncesinde Samsunspor sevdalılarını birlik olmaya davet eden Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Mehmet Soykan ile Tribün Lideri Doğukan Bayrak, "Herşey Samsun, Samsunspor için" dedi

Şirinler'den birlik çağrısı

\n Şirinler Taraftar Grubu, Samsunspor'un pazar günü saat 14.00'te Göztepe ile kendi sahasında oynayacağı maç öncesi şova hazırlanıyor. Rakibiyle belkide sezonun en kritik maçın çıkacak olan Kırmızı-Beyazlı ekibi, taraftarları yalnız bırakmayacak. Şirinler Taraftar Grubu üyeleride böylesine önemli bir maç öncesi saat 12.00'de İstiklal Caddesi üzerinde toplanarak topluca 19 Mayıs Stadı'na gidecek. Bu şov maç sırasında statta da devam edecek. Şirinler, tüm Samsun şehrini de pazar günü 19 Mayıs Stadı'na gelerek takıma destek olmalarını istedi. 

\n
\n HERŞEY SAMSUN İÇİN 
\n
\n Şirinler Taraftar Grubu Başkanı  Mehmet Soykan ile Tribün Lideri Doğukan Bayrak, yaptıkları açıklamada, "Bizler Samsunspor'umuza ve Samsun şehrinin değerlerie sahip çıkanlar olarak takımımızın bu hayati maçında tribündeki yerlerimizi alacağız. Hiç oturmadan, avazlarımıza mola vermeden takımımıza her zamankinden daha fazla destek vereceğiz. Bütün Samsunspor sevdalılarını birlik olmaya davet ediyoruz. Bizler grup olmanın ötesinde Samsunsporluyuz, Samsun sevdalısıyız. Bütün herkesi birlik olmaya davet ediyoruz. Herşey Samsun için" dediler. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

1 Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı

2 ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı

Zeytin tarlasında cinayet

3 Zeytin tarlasında cinayet