VE SON NOKTA

AK Parti 3. Bölge Koordinatörü ve Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, İl Başkanı Fuat Köktaş’ın görevden alınacağı yönündeki dedikodulara sert tepki gösterdi. Işık, “Teşkilatlarımız bir bütündür, Samsun bazında bu işin orkestra şefi Fuat Köktaş’dır” dedi

VE SON NOKTA

\n AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek partililerle bir araya gelen 3. Bölge Koordinatörü, Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, yaklaşan seçim sürecini değerlendirdi. Bölge Koordinatörü Işık, Başkan Fuat Köktaş'ın genel merkez tarafından görevden alınacağı dedikodularının hala devam ettiğinin hatırlatılması üzerine, sert tepki göstererek, "Görevden alınacak olsa bugüne kadar alınırdı. Samsun bazında bu orkestranın şefi Fuat Köktaş'tır" dedi.

\n
\n BİNAYA HAYRAN KALDI
\n
\n Bölge Koordinatörü Fikri Işık, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş’ın yanı sıra belediye başkanları, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, il kadın ve gençlik kolları teşkilatlarının başkan ve üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda sorulara cevap verdi. 3. Bölge Koordinatörlüğü görevine genel merkezin son kongresinden sonra getirildiğini ve görev yetki alanları arasında Ankara’dan sonra en büyük ilin Samsun olduğunu söyleyen Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, “Bu büyük şehrin de koordinatörü olarak partililerimizle tanışmak ve önümüzdeki seçim süreçleri için neler yapabiliriz bunu değerlendirmek ve fikir alışverişinde bulunmak için Samsun’a geldim. İl Başkanlığı binasına da hayran kaldım, bir çok şehirde bu binayı örnek olarak göstereceğim. Emeği geçenleri kutlarım” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BUGÜNE KADAR ALINIRDI
\n
\n AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş’ın görevden alınacağı yönünde dedikodular üretildiğini ve bu dedikoduların gerçeği yansıtmadığını söyleyen AK Parti 3. Bölge Koordinatörü Fikri Işık, “En alt kademesinden en üst kademesine kadar teşkilat bir bütündür. İl bazında bu bütünlüğün orkestra şefi de il başkanıdır, yani Fuat Köktaş’dır. İl başkanlığı kongresi yapıldı, delegeler başkanını seçti, genel merkez olarak biz de Fuat Köktaş ile devam ediyoruz.  Bu tür dedikoduların dikkate dahi alınmaması gerekiyor. Herkes önüne baksın, yaşayacağımız seçim süreçlerinde AK Parti’nin Türkiye’yi 2023’ taşıyacak çalışmaları ortaya koysun.  Eğer bir görevden alınma olsaydı, bugüne kadar zaten olurdu. Samsun İl Teşkilatımız görevini en iyi şekilde ortaya koyduğu sürece, Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan böyle bir düşünce içerisinde değildir" dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Zeytin tarlasında cinayet

1 Zeytin tarlasında cinayet

Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

2 Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı

3 ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı

Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

4 Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar