Genç MÜSİAD büyüdü

Genç MÜSİAD Samsun Şubesi'nde 2 yıl boyunca yürüttüğü başkanlık görevini devreden Mehmet Akif Abanoz, "Üye sayımızı artırdık, derneğimizin varlığını herkese duyurduk" dedi

Genç MÜSİAD büyüdü

\n Genç Müstakil ve Sanayici İşadamları Derneği(MÜSİAD) Samsun Şubesi'nde, 2010 yılının ocak ayında devraldığı 'başkanlık' görevini tamamlayan Mehmet Akif Abanoz, "Görev yaptığımız 2 yıllık süre içerisinde üye sayımızı artırdık, derneğimizin varlığını herkese duyurduk" dedi.

\n
\n SÖZ SAHİBİ OLDUK
\n
\n Genç MÜSİAD Şube Başkanı Afacan Plastik Sanayi Genel Müdürü Mehmet Akif Abanoz, görevini Kaanlar Gıda Karadeniz Bölge Müdürü Abdullah Kaan'a devretti. MÜSİAD'ta düzenlenen devir teslim töreni sonrası bir açıklamada bulunan Mehmet Akif Abanoz, "Genç işadamları olarak çatısı altında buluştuğumuz derneğimizi daha da büyütmek, güçlendirmek ve söz sahibi bir sivil toplum kurulu haline getirmek için mücadele ettik. İlk günden itibaren özellikle üye sayısının artmasına yönelik çabalarımız meyvelerini verdi. Bugün Genç MÜSİAD, Samsun'da varlığını hissettirmiş bir dernek oldu" diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n İŞ TECRÜBEMİZ ARTTI
\n
\n Genç MÜSİAD üyeleri arasındaki ticaretin gelişimine katkı sağladıklarına da dikkati çeken Abanoz, "Genel merkezimizin uluslararası alanlarda düzenlediği kongre, fuar gibi etkinliklere katılarak iş tecrübelerimizi artırdık. Düzenlediğimiz ve katıldığımız panellerle bilgi ve birikimlerimizi artırarak iş dünyasına daha fazla entegre olmuş bir Genç MÜSİAD oluştuduk. Tüm üyelerimizi, bugüne kadarki çalışmalarımızda ortaya koydukları performans ve özveri nedeniyle teşekkür ediyorum" dedi.
\n
\n Görevi devralan Abdullah Kaan da, Mehmet Akif Abanoz'a 2 yıllık süre içerisinde gerçekleştirdiği çalışmaları nedeniyle başarı dileyerek, "Kendisi artık MÜSİAD Samsun Şubesi yönetim kurulu üyesi. Bu görevinde de başarılı olacağından kuşkumuz yok. Şimdiden başarı diliyoruz" diye konuştu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da öfkeli kardeş deşet saçtı! Ablası ve sevgilisini...

1 Samsun'da öfkeli kardeş deşet saçtı! Ablası ve sevgilisini...

Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

2 Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

Samsunspor'a çifte standart

3 Samsunspor'a çifte standart

İki belediye başkanı görevlerinden uzaklaştırıldı

4 İki belediye başkanı görevlerinden uzaklaştırıldı

Samsun'da faciaya ramak kala!

5 Samsun'da faciaya ramak kala!

16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

6 16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

Samsun'da araştırma görevlisine FETÖ'den gözaltı

7 Samsun'da araştırma görevlisine FETÖ'den gözaltı

Samsunlulara müjde! Yüzde 15 indirim yapıldı

8 Samsunlulara müjde! Yüzde 15 indirim yapıldı

Ali Ece'ye forma sürprizi

9 Ali Ece'ye forma sürprizi

Samsunspor hırs küpü

10 Samsunspor hırs küpü