Ece'den yine bingo

Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin yaptığı operasyonda görev alan nakrotik köpeği Ece, bir otomobile zulalanmış 23 kilo 203 gram eroin buldu. Narkotik polisi, Ece sayesinde son 1 ay içerisinde toplam 165 k

Ece'den yine bingo

\n Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Narkotik Büro Amirliği ekipleri ile  Adana Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadale Şubesi ekiplerinin ortaklaşa düzenlediği operasyonda, bir otomobile zulalanmış  23 kilo 203 gram eroin ele geçirildi. Olayla ilgili otomobil sürücüsü ile yanından bulunan eşi, polis tarafından gözaltına alındı.

\n
\n İLK ARAMADA BULUNAMADI 
\n
\n Adana Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadale Şubesi'nden gelen bir istihbaratı değerlendiren Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Narkotik Büro Amirliği ekipleri, Tekkeköy İlçesi'nde 40 yaşındaki Nazım A.'nın kullandığı otomobili durdurdu. Sürücünün 32 yaşındaki eşi Kezibe A. ile 5 yaşındaki çocuklarının bulunduğu otomobilde arama yapan polis, herhangi bir suç unsuru bulunamadı. 
\n
\n  
\n
\n YERİNİ ECE TEPSİT ETTİ 
\n
\n Bunun üzerine Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne getirilen otomobilde bu kez narkotik köpeği Ece arama yapmaya başladı. Ece'nin, otomobilin kapnakla kapatılmış bir bölümünde uyuşturucu bulunduğu yönünde işaret vermesi üzerine araç X-Ray cihazına sokuldu, Otomobilin marşpiyel bölümüne kaynak yapılarak zulalanmış halde 23 kilo 203 gram eroin ele geçirildi. 
\n
\n  
\n
\n YURUT DIŞINA ÇIKACAKTI
\n
\n Olayla ilgili olarak otomobil sürücü Nazım A. ile eşi Kezibe A. gözaltına alındı. Şüpheliler Adana Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. Iran'dan yurda girdiği tahmin edilen eroinin, Hakkari'den İstanbul'a buradan da yurt dışına götüreleceği öğrenildi.
\n
\n  
\n
\n Bayram OK 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da evlat dehşeti!

1 Samsun'da evlat dehşeti!

Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

2 Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

Kemal Dikmen geri döndü

3 Kemal Dikmen geri döndü

Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

4 Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

Samsun'da genç babasını bıçakladı

5 Samsun'da genç babasını bıçakladı

Samsun, 50 milyonu kaybetti

6 Samsun, 50 milyonu kaybetti

Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

7 Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

8 Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

9 Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

Samsun CHP'de adaylar belirlendi

10 Samsun CHP'de adaylar belirlendi