Taraftarın yüzü gülüyor

Göztepe maçında bir bütün olarak Samsunspor'a destek veren taraftar grupları temsilcileri, ortak basın toplantısı düzenledi

Taraftarın yüzü gülüyor

\n COŞKUYU BİRLİKTE YAŞADIK 

\n

\n Samsunsporlu taraftarlar, ileriki haftalar öncesi oldukça umutlu. Göztepe maçında ortaya konan futbol ve alınan galibiyetten dolayı son derece mutlu olan taraftarlar, takımlarının daha sonraki haftalarda da başarılı sonuçlar alacağına yürekten inanıyor. Samsunspor Taraftar Derneği'nde bir araya gelen taraftar grupları temsilcileri, sonuna kadar takımın arkasında durup destek olacaklarına vurgu yaptılar, güzel günlerin başladığını söylediler.   

\n
\n  
\n
\n SONUNA KADAR YANINDAYIZ 
\n
\n  
\n
\n Samsunspor Taraftarlar Derneği Başkanı Engin İren (Tatar), Göztepe galibiyetinin sadece bir başlangıç olduğunu belirterek, "Bu galibiyetin  devamının geleceğine inanıyoruz. Karşılaşmada taraftarların bir bütün olup takıma destek vermesi çok güzeldi. Coşkuyu hep birlikte yaşadık, yaşamayada devam edeceğiz. Kartalspor maçında tribünleri tamamen dolduracağız. 'Yeniden Doğuş' sloganıyla çıktığımız bu yolda takımın arkasında sonuna kadar duracağız" dedi. 
\n
\n  
\n
\n Basın açıklamasına Samsunspor Taraftarlar Derneği Başkanı Engin İren (Tatar), Canikli Mekansızlar Taraftar Grubu adına Gökhan Cerrah ile iki grubun temsilcileri katıldı. 
\n
\n  
\n
\n Muhammet ÇAVUŞOĞLU
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Denizli'de düşen uçağın enkazına ulaşılamadı

1 Denizli'de düşen uçağın enkazına ulaşılamadı

Lüks otomobile uyuşturucu operasyonu: 54 Kilo 800 gram eroin 8 kilo 490 gram afy

2 Lüks otomobile uyuşturucu operasyonu: 54 Kilo 800 gram eroin 8 kilo 490 gram afy

Otomobil domuz sürüsüne çarptı: 1 domuz telef oldu

3 Otomobil domuz sürüsüne çarptı: 1 domuz telef oldu

Otomobil Elektrik Direğine Çarptı 1 Yaralı

4 Otomobil Elektrik Direğine Çarptı 1 Yaralı