Taraftar kurban kesti

Kırmızı-Beyazlı taraftarlar, uzun zaman sonra mükemmel futbol sergileyerek galip gelen Samsunspor'un bundan sonraki haftalarda oynaycağı maçların kazasız belasız geçmesi dileğiyle kurban kesti.

Taraftar kurban kesti

\n  

\n
\n Samsunspor Taraftarlar Derneği Başkanı Engin İren, kurban kanını teknik heyetin ve futbolcuların alınlarına sürdü, başarı diledi 
\n
\n  
\n
\n FUTBOLCULAR DA KATILDI 
\n
\n Samsunspor'un Göztepe maçında ortaya koyduğu mükemmel futbol ve uzun zaman sonra elde edilen galibiyetin ardından taraftarlar harekete geçti. Takımın bundan sonra oynayacağı maçların kazasız belasız geçmesi için Samsunspor Taraftarlar Derneği Başkanı Engin İren(Tatar) ve üyeler,  Nuri Asan Tesisleri'nde kurban kesti. Dün akşam yapılan antrenman öncesi yapılan kurban kesimine Samsunspor Basın Sözcüsü Mehmet Yılmaz, Yardımcı Antrenör İmdat Arslan, futbolcular ile taraftarlar katıldı. Samsunspor Taraftarlar Derneği Başkanı Engin İren(Tatar) kesilen kurbanın kanını teknik heyet ve futbolcuların alınlarına sürerek Kartalspor maçı ve daha sonraki haftalar için başarı diledi. İren, grup üyelerinin alınlarınada kurban kanı sürdü. Bu arada taraftarlar, Nuri Asan Tesisleri'nden ayrılmadan önce, 'Şampiyon Samsunspor' tezahüratları yaptı. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kavga eden şahısları ayırmak isterken bıçaklandı: 1 yaralı

1 Kavga eden şahısları ayırmak isterken bıçaklandı: 1 yaralı

Çalan alarm yangının faciaya dönüşmesini önledi

2 Çalan alarm yangının faciaya dönüşmesini önledi