Taraftar coşkulu mutlu

Göztepe maçında taraftarların bir bütün olarak takıma destek vermesinin çok güzel olduğunu belirten Engin İren(Tatar), "Galibiyetin coşkusunu hep birlikte yaşadık.

Taraftar coşkulu mutlu

\n  

\n
\n Takımımızdan umutluyuz. Kartalspor maçında yine tribünleri doldurup sonuna kadar takıma destek vereceğiz" dedi
\n
\n  
\n
\n COŞKUYU BİRLİKTE YAŞADIK 
\n
\n Samsunsporlu taraftarlar, ileriki haftalar öncesi oldukça umutlu. Göztepe maçında ortaya konan futbol ve alınan galibiyetten dolayı son derece mutlu olan taraftarlar, takımlarının daha sonraki haftalarda da başarılı sonuçlar alacağına yürekten inanıyor. Samsunspor Taraftar Derneği'nde bir araya gelen taraftar grupları temsilcileri, sonuna kadar takımın arkasında durup destek olacaklarına vurgu yaptılar, güzel günlerin başladığını söylediler.   
\n
\n  
\n
\n SONUNA KADAR YANINDAYIZ 
\n
\n Samsunspor Taraftarlar Derneği Başkanı Engin İren (Tatar), Göztepe galibiyetinin sadece bir başlangıç olduğunu belirterek, "Bu galibiyetin  devamının geleceğine inanıyoruz. Karşılaşmada taraftarların bir bütün olup takıma destek vermesi çok güzeldi. Coşkuyu hep birlikte yaşadık, yaşamayada devam edeceğiz. Kartalspor maçında tribünleri tamamen dolduracağız. 'Yeniden Doğuş' sloganıyla çıktığımız bu yolda takımın arkasında sonuna kadar duracağız" dedi. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Zeytin tarlasında cinayet

1 Zeytin tarlasında cinayet

Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

2 Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı

3 ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı