BASKIDAN KURTULDUK

Bir galibiyetle herşeyin bitmediğinin altını çizen Genel Koordinatör Hasan Şengün, "Göztepe'yi yenerek üzerimizdeki baskıyı attık. Ama hiçbir zaman gevşemeyeceğiz. Sağlam adımlarla Samsunspor'u hak ettiği yere taşıyacağız" dedi

BASKIDAN KURTULDUK

\n  

\n
\n HERŞEY BİTMEDİ 
\n
\n Samsunspor Genel Koordinatörü Hasan Şengün, Göztepe galibiyetiyle üzerlerindeki baskıyı da attıklarını söyledi. İyi bir takım kurduklarını belirten Hasan Şengün, "Açıkçası Göztepe maçında takımdan hem iyi futbol hem de galibiyet bekliyordum. Çünkü transferlerimizin hepsi kaliteli oyuncular. Tavşanlı Linyit maçında bazı nedenlerden dolayı istediğimiz oyunu oynayamamıştık. Göztepe karşısında ise kalitemizi sahaya yansıttık. Eskiler ve yeniler kısa sürede kaynaştı" dedi. 
\n
\n  
\n
\n ÇIKIŞ DEVAM EDECEKTİR 
\n
\n Samsunspor'un hak ettiği yere geleceğini ifade eden Hasan Şengün, "Göztepe'yi yenerek üzerimizdeki maç kazanamama baskını da atmış olduk. Ancak bir galibiyetle de herşey bitmiyor. Hiçbir zaman gevşemeyeceğiz. Şimdi önümüzde Kartalspor maçı var. Rakibimizi mağlup ederek çıkış trendimizi devam ettirmek amacındayız. Bu galibiyetle takımımızın önü açıldı. Seri galibiyetler elde edip üst sıralara doğru tırmanışa geçeceğiz. Buna inanıyorum" diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n DURMUŞ'U VE GENÇLERİ KUTLADI  
\n
\n Böylesine kritik maçta iki genç oyuncuya şans veren Teknik Direktör Besim Durmuş'u tebrik eden Şengün, sözlerini şöyle tamamladı: "Hocamız, Canberk Aydın ve Ercan Yazıcı'ya görev verdi. İkisininde hocalarını mahcup etmememesi sevindirci. İnşallah takımımız önümüzdeki haftalarda puan olarak daha iyi yerlere geldiği zaman gençlerimizin fazla şans bulacağına inanıyorum. Altyapıdan gelen Samsunlu, Samsunsporlu futbolcu sayısı artacaktır."
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti'de başvurular sona erdi! İşte Samsun aday adayı listesi

1 AK Parti'de başvurular sona erdi! İşte Samsun aday adayı listesi

Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

2 Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

3 Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

Kendine yeten kulüp

4 Kendine yeten kulüp

Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

5 Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

Samsun'da seçim yarışı hızlandı

6 Samsun'da seçim yarışı hızlandı

Yılport Samsunspor'a ceza

7 Yılport Samsunspor'a ceza

Futbolculardan Bombardıman

8 Futbolculardan Bombardıman

Yılport Samsunspor'da moraller düzeldi

9 Yılport Samsunspor'da moraller düzeldi

Yılport Samsunspor'da forma savaşı

10 Yılport Samsunspor'da forma savaşı