Hızlı tren 2023'te

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, yakında Samsun-Ankara duble yol çalışmasına başlanacağını belirterek, "2023 yılında Samsun- Ankara otobanı ve hızlı tren hayata geçecek" dedi

Hızlı tren 2023'te

\n  

\n
\n Samsun'da esnafla bir araya gelen AK Parti Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, şehirdeki yatırımların arttığını söyledi. Samsun'un Karadeniz Bölgesi'nin cazibe merkezi olduğunu ifade eden Demir, "Samsun 2023 yılında Ankara'ya otoban ve hızlı trenle bağlanmış bir şahir olacak" dedi.
\n
\n  
\n
\n YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR
\n
\n Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Gülsan Sanayi Sitesi'nde organize edilen kahvaltı programına katıldı. Sanayi esnafının da katıldığı kahvaltıda ülkenin son 10 yılda bayak gelişme sağladığını kaydeden Demir, buna paralel olarak Samsun'da da yatırımların arttığını söyledi. Şehirde bir kaç yıl önceye kadar var olan konaklama sorununun yapımı devam eden otel inşaatlarının tamamlanmasıyla çözüleceğini belirten Demir, "Limanıyla, otelleriyle, turizm alanlarıyla Samsun, Karadeniz Bölgesi'nin cazibe merkezidir" diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n 2023'TE SAMSUN
\n
\n Samsun'a ulaşımın da kolay olması için bazı çalışmalar olduğunu kaydeden Milletvekili Demir, "Ankara-Delice arasındaki duble yol çalışmaları bir kaç ay içerisinde başlayacak. Buranın tamamlanmasının ardından Delice-Samsun arası duble yol çalışmasına başlanacak. Daha sonra da bu yoldan tamamen farklı bir yol olarak Ankara-Samsun arasında otoban yapılacak. Bu projenin ardından da hızlı tren projesi hayata geçecek. Bunların hepsi birbirine paralel projeler. Hepsini 2023'ten önce Samsunluların hizmetine sunmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.Demir, programın sonunda sanayi esnafının sorun ve taleplerini dinledi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da evlat dehşeti!

1 Samsun'da evlat dehşeti!

Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

2 Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

Kemal Dikmen geri döndü

3 Kemal Dikmen geri döndü

Samsun'da genç babasını bıçakladı

4 Samsun'da genç babasını bıçakladı

Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

5 Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

Samsun, 50 milyonu kaybetti

6 Samsun, 50 milyonu kaybetti

Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

7 Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

Samsun CHP'de adaylar belirlendi

8 Samsun CHP'de adaylar belirlendi

Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

9 Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

10 Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!