Her yer yenileniyor

AK Parti Milletvekili Akif Çatağay Kılıç, son 10 yılda yakaladığı siyasi istikrar sayesinde Türkiye'nin her bir ilinde olduğu gibi Samsun'da da her alanda yenilenme yaşadığını söyledi

Her yer yenileniyor

\n  

\n
\n AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ile İl Başkanı Fuat Köktaş, Samsun Hazır Elbiseciler, Tuhafiyeciler, Manifaturacılar, Halıcılar, Trikocular Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Akbaş,  Samsun Terziler, Konfeksiyoncular ve Benzeri Giyim Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Turgay Karadeniz'i ziyaret etti.  Başkan Akbaş ve Karadeniz'den odanın yaptığı çalışmalarla bilgi alan Kılıç, son 10 yılda yakaladığı siyasi istikrar sayesinde Türkiye'nin her bir ilinde olduğu gibi Samsun'da da her alanda yenilenme yaşadığını söyledi.
\n
\n  
\n
\n ÇAĞ ATLAYAN NOKTAYA GELDİK
\n
\n Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, "Türkiye 2002 öncesinde adeta çığ altında kalmış gibiydi. Bu dönemden sonra AK Parti iktidarı dünyanın gidişatını iyi okuyarak 10 yıllık süreçte hayata geçirdiği reformlarla çağ atlayan bir noktaya geldi. Hükümetimiz döneminde ekonomik kalkınmanın yanında demokratik kalkınmayı da gerçekleştirerek, çağdaş ülkelerle aramızdaki mesafeyi önemli oranda kapattık. Yine 2002 yılı öncesinde Türkiye'de hantal bürokrasi anlayışı nedeniyle devlet kapısı adeta ''çile kapısına'' dönüşmüştü. Eskiden bu millet köyüne yol isterdi, yol için yapılan yazışmaların evrakı talep edilen yoldan daha uzun olurdu. İktidarımızla artık vatandaşa tepeden bakan 'Bugün git, bir ay sonra gel' anlayışı yerine, vatandaşın yanında olan ve 'Senin derdin benim derdimdir' anlayışını benimseyen bir iktidar var" dedi. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da evlat dehşeti!

1 Samsun'da evlat dehşeti!

Kemal Dikmen geri döndü

2 Kemal Dikmen geri döndü

Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

3 Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

Samsun, 50 milyonu kaybetti

4 Samsun, 50 milyonu kaybetti

Samsun'da genç babasını bıçakladı

5 Samsun'da genç babasını bıçakladı

Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

6 Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

7 Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

8 Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da polis ve jandarmadan kedi operasyonu

9 Samsun'da polis ve jandarmadan kedi operasyonu

Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

10 Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'