CHP kimlik bunalımında

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, CHP’nin kimlik bunalımı yaşadığını belirterek, “CHP’nin şu anki durumu ne tüzüğüne ne de parti geleneğine uyuyor" dedi

CHP kimlik bunalımında

\n AK Parti Milletvekili Ahmet Yeni, CHP'nin kendisini nereye koyacağını, nasıl tanımlayacağını bilmediğini belirterek, "Atatürk sevgisini kimseye bırakmayacaksın, diğer taraftan Atatürk’ün asla tasvip etmediği bir ırkçılık yapacaksın. Bu durum tamamen bir kimlik bunalımından kaynaklanıyor" dedi. 

\n
\n CHP AYNI CHP, YENİLİK YOK  
\n
\n CHP'lilerin Atatürkçüyüz dediklerini ancak Atatürk’ün emanetlerine sahip çıkmadıklarını öne süren Yeni, "“Her türlü ayrımcılığa ve dışlanmaya karşı mücadele etmek ve bu tür işlemlere maruz kalan kişilerle dayanışma halinde olmak” ilkesini tüzüğüne koyacaksın, meclis kürsüsünden ırkçılığın, ayrımcılığın daniskasını yapacaksın. CHP’nin mazlumlarla dayanışması bu mu? Bir taraftan Cumhuriyetçilik diyeceksin, bir taraftan Cumhuriyeti bölmeye çalışan terör örgütlerinin avukatlığını yapacaksın. Atatürk sevgisini kimseye bırakmayacaksın, diğer taraftan Mustafa Kemal Atatürk’ün asla tasvip etmediği bir ırkçılık yapacaksın. Bu durum tamamen bir kimlik bunalımından kaynaklanıyor. CHP kendisini nereye koyacağını, nasıl tanımlayacağını bilemiyor. Yeni CHP söylemi de bundan başka bir şey değil. Yoksa CHP aynı CHP, yenilik falan yok” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n MİLLETE REVA GÖRÜLEN BU MU?
\n
\n AK Parti’nin, siyasetini de hizmetini de asabiyet üzerine inşa etmediğini söyleyen Ahmet Yeni, “Biz, dedeleri Çanakkale’de sırt sırta çarpışmış 76 milyonun kardeşliğini pekiştirmek, araya sokulmak istenen nifak tohumlarını çürütmek için her türlü itham ve tehdidi göze alarak hizmet ürettik. CHP’nin geçmişi dayanışma ve birlik destanlarıyla dolu bu millete reva gördüğü tavır bu mu?” dedi.
\n
\n  
\n
\n EN BÜYÜK ZEHİR IRKÇILIK
\n
\n CHP’ye rağmen Türk milletinin her geçen gün daha da birbirine kenetlendiğini vurgulayan AK Parti Milletvekili Ahmet Yeni, "Yıllardır kaybettiği özgüvenine yeniden kavuşuyor. Gündemi belirlenen değil gündem belirleyen bir millet olmanın gururunu yaşıyor. Kimse bu milleti bölemez. Buna kimse cesaret edemez. Bu milleti bölmeye dönük en bükük zehir tefrikadır, ırkçılıktır. Biz, 76 milyon hep birlikte Türk milletiyiz. CHP bunu böyle bilsin” diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da evlat dehşeti!

1 Samsun'da evlat dehşeti!

Kemal Dikmen geri döndü

2 Kemal Dikmen geri döndü

Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

3 Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

Samsun, 50 milyonu kaybetti

4 Samsun, 50 milyonu kaybetti

Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

5 Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

6 Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

Samsun'da genç babasını bıçakladı

7 Samsun'da genç babasını bıçakladı

Samsun'da polis ve jandarmadan kedi operasyonu

8 Samsun'da polis ve jandarmadan kedi operasyonu

Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

9 Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

Dersimiz Sarıyer

10 Dersimiz Sarıyer