HAKAN KARADUMAN HABERLERİ

HaberlerHAKAN KARADUMANHAKAN KARADUMAN

HAKAN KARADUMAN KİMDİR?

1977 Trabzon / Akçaabat doğumlu olan Avukat  Hakan Karaduman, ilk, orta ve lise tahsilini Samsun'da tamamlamıştır. 1994 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1998 yılında mezun olarak, 1999'da Samsun Barosu'na bağlı olarak Avukatlık stajını gerçekleştirmiştir. Askerliğini 2000 yılı Temmuz ayında kısa dönem olarak tamamlamıştır. Avukatlık faaliyetini 2000 yılının sonundan itibaren Samsun'da AKŞ HUKUK & ARABULUCUK'ta sürdürmektedir.

AK Parti'de gençlik kollarında siyasete başlayan Karaduman, 2003-2006 yılları arasında AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı.

2012 yılında İl Başkanı seçilen Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın yönetiminde yer aldı. Fuat Köktaş'ın yönetiminde Seçim İşleri Başkanı olarak görev yaptı. 2015 yılında ise Muharrem Göksel'in başkanlığındaki yönetim kurulunda yer alan Hakan Karaduman Siyasi Hukuki İşler Başkanı olarak görev yapıyordu.

Erhan Usta'dan Hakan Karaduman'a sert gönderme
Parti üyeliğinden kesin çıkarma talebiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevk edilen MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, görevden alınan Hakan Karaduman hakkında, ''Bu densize ben haddini bildiremedim ama Sayın Cumhurbaşkanı görevden alarak haddini bildirmiştir'' dedi.
HAKAN KARADUMAN 3.01.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hakan Karaduman açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ın görevden alınmasıyla ilgili, ''Cumhur ittifakının gereği neyse tüm arkadaşlarımız, tüm teşkilatlarımız buna uymalıdır. Uymayanlar kusura bakmasın istirahate alırız'' ifadelerini kullandı.
HAKAN KARADUMAN 2.01.2019
Görevden alınan Hakan Karaduman'dan ilk açıklama
AK Parti MKYK ve MYK ÜYESİ, Parti Sözcüsü Ömer Çelik tarafından AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevinden alındığı açıklanan Hakan Karaduman sosyal medyadan açıklama yaptı.
HAKAN KARADUMAN 2.01.2019
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu kimdir?
AK Parti MKYK ve MYK ÜYESİ, Parti Sözcüsü Ömer Çelik, görevden alınan AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ın yerine Ersan Aksu'nun görevlendirildiği açıkladı. Peki AK Parti Samsun yeni İl Başkanı Ersan Aksu kimdir?
HAKAN KARADUMAN 2.01.2019
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman görevden alındı
AK Parti MKYK ve MYK ÜYESİ, Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ın görevden alındığını açıkladı. Karaduman ise bu kararın ardından istifasını genel merkeze sundu
HAKAN KARADUMAN 2.01.2019
Karaduman'dan Özcan'a ziyaret
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Erkan Özcan'ı makamında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu
HAKAN KARADUMAN 1.01.2019
Başkan Hakan Karaduman: '2019 yılında kazanan Samsun olacak'
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Hem yerel seçimlerden çıkacak sonuç hem de 100. yıl kutlamaları nedeniyle 2019'da kazanan Samsun olacak' dedi.
HAKAN KARADUMAN 31.12.2018
Başkan Hakan Karaduman'dan 'asgari ücret' açıklaması
AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, net 2 bin 20 lira olarak açıklanan asgari ücretin Türkiye'ye hayırlı olmasını dileyerek değerlendirmelerde bulundu.
HAKAN KARADUMAN 26.12.2018
Samsun'da otizm için koştular
Samsun Otizmli Çocuklar Derneği (SODER) tarafından otizm konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla 'Otizm İçin Koş' etkinliği gerçekleştirildi.
HAKAN KARADUMAN 23.12.2018
Samsun'da 4 ilçede temayül yoklaması
Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, '4 ilçemizde temayül yoklamaları tamamlanmıştır. Kalan ilçelerimiz de ise en yakın zamanda temayül yoklamaları yapılarak ilçe başkanlarımızın atanma süreci hızlı bir şekilde yürütülecektir. ' dedi.
HAKAN KARADUMAN 22.12.2018
Samsun'da otizm için koştular
Samsun Otizmli Çocuklar Derneği (SODER) tarafından otizm konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla 'Otizm İçin Koş' etkinliği gerçekleştirildi.
HAKAN KARADUMAN 23.12.2018
Samsun'da 4 ilçede temayül yoklaması
Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, '4 ilçemizde temayül yoklamaları tamamlanmıştır. Kalan ilçelerimiz de ise en yakın zamanda temayül yoklamaları yapılarak ilçe başkanlarımızın atanma süreci hızlı bir şekilde yürütülecektir. ' dedi.
HAKAN KARADUMAN 22.12.2018
Karaduman: Gençlerimize sorumluluk vermekten kaçınmadık
AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, İlkadım Gençlik Kolları tarafından düzenlenen 'Çaylar Bizden' programında gençlerle buluştu.
HAKAN KARADUMAN 18.12.2018
Gücümüzü Samsun için kullanacağız
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Güçlü birliktelikle ilerlemeyi hep birlikte sürdüreceğiz. Bu gücümüzü ve enerjimizi Samsun için kullanacağız' dedi.
HAKAN KARADUMAN 17.12.2018
Başkan Hakan Karaduman: 'AK Parti'de hizmet esastır'
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. AK Parti'de hizmet esastır' dedi
HAKAN KARADUMAN 13.12.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman daveti geri çevirmedi
AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman daveti geri çevirmedi
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, sosyal medyadan gelen daveti geri çevirmedi
HAKAN KARADUMAN 13.12.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman: Cumhurbaşkanı verdiği karardan dönmez
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve mevcut başkan Zihni Şahin üzerinden sürdürülen spekülasyonlarla ilgili, 'Sayın Cumhurbaşkanının verdiği bir karardan geri döndüğünü hatırlamıyorum. Mustafa Demir de Cumhurbaşkanımızın takdiriyle aday oldu' dedi
HAKAN KARADUMAN 13.12.2018
Demir ve Karaduman'dan Yeşilyurt'a ziyaret
AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Yeşilyurt Group Onursal Başkanı Cemal Yeşilyurt'u ziyaret etti
HAKAN KARADUMAN 12.12.2018
Samsun'da Millet İttifakı bizi zorlayamaz
Haberaks TV'de ekranlara gelen 'Seçim 2019' programına konuk olan AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Samsun'da Cumhur ittifakına uygun davranacağız. Samsun'da biz avantajlıyız büyükşehir dahil 16 belediye bizde. Belki sadece Atakum'da zorlayabilirler onun dışında hiç bir yerde zorlayamazlar' dedi.
HAKAN KARADUMAN 11.12.2018
İsmail Uyanık: 'Helal olsun başkan'
Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir'in ziyaretinde karşılaştığı AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'la ilginç bir diyalog yaşadı.
HAKAN KARADUMAN 11.12.2018
Başkan Hakan Karaduman: 'Samsunspor sevdamız'
AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Şehir Samsunsporumuzun etrafında kenetlenmiş durumda. Bizim desteğimiz hep devam edecek. Çünkü Samsun kalbimiz, Samsunspor sevdamız' dedi.
HAKAN KARADUMAN 11.12.2018
Başkan Karaduman: 'Milletimizle omuz omuza yürümeye devam edeceğiz''
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Gönüllerinde yer aldığımız milletimizle el ele omuz omuza yürümeye devam edeceğiz' dedi.
HAKAN KARADUMAN 10.12.2018
AK Parti Samsun'da e-temayül bayram havasında geçti
AK Parti'nin yerel seçimler öncesi Samsun'da 17 ilçe belediye başkanlığı için yaptığı e-temayül yoklaması yoğun katılımla adeta bayram havasında geçti. Başkan Karaduman, 'Biz gönüllere giren ve kuruluşumuzdan bugüne milletimiz ile birlikte büyük hedeflere koşan partiyiz' dedi.
HAKAN KARADUMAN 18.11.2018
Başkan Hakan Karaduman aday adayı sayısını açıkladı
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, saat 24.00 itibariyle büyükşehir için 2, 17 ilçe belediye başkanlığı için 103 olmak üzere toplam 105 aday adayının başvuru yaptığını açıkladı.
HAKAN KARADUMAN 16.11.2018
Samsun'da 3 ilçe, 3 dönem kuralına takılıyor
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 3 dönem kuralına ilişkin, 'Samsun'da 3 dönem olan 3 ilçe var. Havza, Çarşamba ve Canik ilçelerimiz. Canik'in bir dönem belde, 2 dönem ilçe olması 3 dönem kuralına dahil olur ya da olmaz yorumu genel merkezimize ait' dedi.
HAKAN KARADUMAN 13.11.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman: 'Durmak yok'
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti Samsun teşkilatı olarak yerel seçimlere birlik ve beraberlik içerisinde bir bütün olarak tam konsantrasyonla hazırlandıklarını belirterek, 'Durmak yok' dedi
HAKAN KARADUMAN 6.11.2018
Samsun protokolünden Cumhuriyet Bayramı mesajları
Samsun protokolünden Cumhuriyet Bayramı mesajları
Samsun protokolü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir dizi mesaj yayımladı.
HAKAN KARADUMAN 29.10.2018
Karaduman: Herkes kendi yoluna
Yerel seçimlerde ittifak yapılmayacak olmasını değerlendiren AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 'MHP kararını verdi ve tercihini açıkladı. Madem öyle, biz de bu konuda 'herkes kendi yoluna' diyoruz. Yerel seçimlerde kendi adaylarımızla sahada olacağız' dedi
HAKAN KARADUMAN 24.10.2018
Samsun'un 17 ilçe başkanından TBMM çıkarması
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen ve teşkilatlara çok önemli mesajların verildiği 'İlçe Başkanları İstişare Toplantısı'na katılan, aralarında 17 İlçe başkanın da bulunduğu Samsun heyeti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın davetiyle dün akşam yemeğinde bir araya geldi.
HAKAN KARADUMAN 16.10.2018
'Milletimizin gönüllerinde yer edindik'
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 30 il yönetim kurulu üyesi ile birlikte Ladik'te 15, Çarşamba'da 25 olmak üzere 40 ev toplantısı gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek, 'Milletimizle aramızda gönül bağı var, sevgi var, güven var, muhabbet var, birlik ve beraberlik var' dedi.
HAKAN KARADUMAN 12.10.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman: 'Hedefimiz, en yüksek oy'
Amasya'da gerçekleştirdikleri AK Parti Samsun İl Teşkilatı İstişare Toplantısı'nın verimli geçtiğini belirten AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 'Samsun teşkilatı olarak durmaksızın çalışıyoruz. Hedefimiz, partimizin yerel seçimlerde en yüksek oy almasını sağlamak' dedi.
HAKAN KARADUMAN 8.10.2018
Karaduman: 'Çözüm üretmeye devam edeceğiz'
AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 'Kimseyi ayırt etmeden, her vatandaşımızı kucaklayıp, dertlerini dinlemeye ve çözüm üretmeye devam edeceğiz' dedi.
HAKAN KARADUMAN 4.10.2018
Samsun'da AK Parti rüzgarı esti
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve 13 yönetim kurulu üyesi, İlkadım, Canik ve Atakum ilçelerinde aynı akşam 14 farklı noktada ev sohbetlerine katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.
HAKAN KARADUMAN 30.09.2018
Başkan Karaduman: 'Halkımızın ayağına gideceğiz'
Yerel seçimler öncesi çalışmalarına ve ziyaretlerine devam eden AK Parti İl Başkanı Başkan Hakan Karaduman, partililere seslenerek, 'Halkımızı ayağımıza çağırmayacağız. Bizler halkımızın ayağına gideceğiz, dertlerini dinleyip çözüm üreteceğiz' dedi.
HAKAN KARADUMAN 26.09.2018
Karaduman: 'Türkiye'yi hedeflerinden hiç kimse alıkoyamayacak'
Rize'de gerçekleştirilen Karadeniz Bölgesi İl Başkanları Toplantısı'na katılan AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Son derece verimli geçen toplantımızda çalışmalarımızı değerlendirdik.
HAKAN KARADUMAN 24.09.2018
Samsun'a sanayi hamlesi
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Ankara'da gerçekleşen bakanlık ziyaretlerinde Samsun'un sanayi üretimi konusunda önemli görüşmeler yapıldığını belirterek, 'Şehrin ihtiyaçlarının kısa vadede olanlarını 1-2 yıl içerisinde rahatlıkla çözeceğiz' dedi
HAKAN KARADUMAN 19.09.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman: '2019'da daha güçlü bir ülke olacağız'
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Bağımsızlığımıza yönelik bir ekonomik saldırı altında olduğumuz herkesin malumu. Ama ülkemiz bunun altında çıkabilecek güçte ve kararlılıkta olduğunu herkese gösteriyor.' dedi.
HAKAN KARADUMAN 18.09.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman yeğenini evlendirdi
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ın yeğeni Kadir Karaduman ile Tuğba Karahan'ın nikahını Canik Belediye Başkanı Osman Genç kıydı. Çok sayıda davetlinin katıldığı nikahta Milletvekili Fuat Köktaş, ise evlilik cüzdanını geline verdi
HAKAN KARADUMAN 18.09.2018
Başkan Hakan Karaduman: 'Tarih, vesayetçi zihniyeti sildi'
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, merhum Başbakan Adnan Menderes'in idam edilişinin 57. yılı dolayısıyla yaptığı açıklamada, '17 Eylül 1961 günü Türk milletinin iradesini küçümseyen vesayetçi zihniyeti tarih silip süpürmüştür' dedi.
HAKAN KARADUMAN 17.09.2018
Başkan Karaduman Ankara'da
Karaaslan, Demircan, Yılmaz, Köktaş, Kırcalı ve Şahin ile birlikte bugün Ankara'da üst düzey ziyaretler gerçekleştirecek olan AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 3 günlük Başkent programının son bölümünde ise il başkanları toplantısına katılacak.
HAKAN KARADUMAN 12.09.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman: Her zaman takdir aldı
AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 'Ortaya koyduğumuz çalışmalar, hayata geçirdiğimiz projelerle AK Parti belediyeciliği milletimizin her zaman takdirini almıştır' dedi
HAKAN KARADUMAN 11.09.2018
İlçeye ziyaret
İlçeye ziyaret
AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, 19 Mayıs İlçesi'nde bir dizi ziyaretlerde bulundu
HAKAN KARADUMAN 11.09.2018
Başkan Karaduman'dan 'ittifak' için yeşil ışık
Yerel seçimlerde yapılması gündemde olan ittifakı değerlendiren AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Hem AK Parti'nin hem de MHP kurullarının değerlendirmesi, tartışması gereken bir süreç. İttifak konusunda olumsuz bir düşüncemiz yok fakat biz hiç ittifak olmayacakmış gibi çalışmalarımıza devam ediyoruz' dedi.
HAKAN KARADUMAN 7.09.2018
Karaduman tebrik etti
Karaduman tebrik etti
Samsunspor'un galibiyetiyle büyük sevinç yaşayan AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, takımı tebrik etti
HAKAN KARADUMAN 5.09.2018
Başkan Karaduman: 'Görevimiz milletin derdine derman olmak'
Atakum İlçesi Sarıışık Mahallesi'nde gerçekleşen programda vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 'Sürekli milletimizle iç içeyiz. Samsun'un sadece merkezinde değil, en ücra köşesinde yaşayan vatandaşlarımızın da dertlerini dinleyip rahat etmeleri için gece gündüz çalışıyoruz' dedi.
HAKAN KARADUMAN 30.08.2018
Başkan Karaduman'dan Samsunspor'a destek
Sezon açılışına katılarak Samsunspor'a destek olan AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, İsmail Uyanık ve Yüksel Yıldırım ile de görüşerek başarı diledi.
HAKAN KARADUMAN 26.08.2018
İlk tebrik Karaduman'dan
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın yeniden MKYK'da yer aldığı haberini genel merkezde aldı. Karaaslan'ı ziyaret eden Karaduman, tebrik edip, başarı diledi
HAKAN KARADUMAN 20.08.2018
Samsun'dan büyük kongreye dev katılım
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'ne Samsun teşkilatı olarak 2 bin kişiyle katılacaklarını söyledi.
HAKAN KARADUMAN 15.08.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman: AK Parti bir sevdadır
 'Hedeflerimize ulaşmak için ilk günkü aşkla yolumuza devam ediyoruz. AK Parti bir sevdadır, millete hizmet partisidir' dedi
HAKAN KARADUMAN 14.08.2018
Karaduman'dan vefa ziyareti
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, merkez ilçe kuruluşunda ve il yönetim kurulunda birlikte görev aldığı Günaydın Ölmez'i evinde ziyaret ederek, vefa örneği gösterdi.
HAKAN KARADUMAN 13.08.2018
Karaduman inanıyor
Karaduman inanıyor
Başkan Karaduman, 'Bir Samsunspor taraftarı olarak sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum' dedi
HAKAN KARADUMAN 11.08.2018
Karaduman'dan başkanlara seçim tavsiyesi
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 2019 mart yerel seçimleri için belediye başkanlarına 'yaya olun' önerisinde bulundu. Karaduman, 'Halka iç içe, gönül gönüle olmalılar' dedi
HAKAN KARADUMAN 9.08.2018
AK Parti Samsun seçimlere hazır
AK Parti Samsun seçimlere hazır
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'AK Parti teşkilatları her zaman sahada ve seçimlere hazır' dedi.
HAKAN KARADUMAN 1.08.2018
Karaduman: 'Gönüllere talibiz'
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Önümüzde yerel seçim var. Herkes kendi ilçesinde kendi bölgesinde tek bir insanı bırakmayacak şekilde çalışmalarımızı planlayarak yapacağız. AK Parti bir dava, gönül partisidir. Biz gönüllere talibiz' dedi.
HAKAN KARADUMAN 31.07.2018
Karaduman: 'Bir kez daha tarih yazıldı'
AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Bu davanın başını öne eğmeyen, 24 Haziran'da da 'devam' diyerek bir kez daha tarih yazan değerli milletimize teşekkür ediyorum' dedi.
HAKAN KARADUMAN 25.06.2018
AK Parti 'sandığa' sahip çıkıyor
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, Pazar günü gerçekleştirilecek seçimlerde 'mahalle ve sandık' odaklı bir çalışma yürütecek. Bu kapsamda, 'Mahalle Bazlı Seçim Stratejisi' programı düzenlendi.
HAKAN KARADUMAN 22.06.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman'dan davet
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 18 Haziran Pazartesi günü saat 14.00'te Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştireceği miting için çağrıda bulundu. Karaduman, 'Tüm Samsunlu hemşehrilerimizi bu büyük coşkuya ortak olmaya davet ediyorum' dedi.
HAKAN KARADUMAN 17.06.2018
AK Parti Samsun İl Başkan Hakan Karaduman: 'Yetki istiyoruz'
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, '16 yıllık karnemizi gösteriyor, gelecek 5 yıl için yetki istiyoruz' dedi.
HAKAN KARADUMAN 7.06.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman: Belirsizlikler aşılmalı
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, '24 Haziran seçimleri, Türkiye için yeniden bir dirilişe ve şahlanışa vesile olacak. Belirsizlikler aşılıp, yeni yönetim sistemine geçiş yapılmalı' dedi
HAKAN KARADUMAN 31.05.2018
Karaduman: '15 yılda 26 milyarlık dev yatırım yaptık'
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 'Samsun'da son 15 yılda 26 milyar 64 milyonluk yatırım yaptık. Geçtiğimiz 15 yılda ülke için yaptığımız hizmet ve yatırımlar, yapacak olduğumuz hizmet ve yatırımların teminatlarıdır' dedi.
HAKAN KARADUMAN 29.05.2018
Samsun'da yüzde 70 hedefi
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 24 Haziran seçimlerinde Samsun'da önceki seçimlere göre oy oranlarını artırmak istediklerini belirterek, 'Samsun'da kazanımlarımızı artırarak devam ettirme hedefimiz var. Seçimde en az yüzde 70 oy oranı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz' dedi.
HAKAN KARADUMAN 21.05.2018
AK Parti Samsun İl Başkan Hakan Karaduman: 'Daha güçlü bir Türkiye için'
AK Parti Samsun İl Başkan Hakan Karaduman: 'Daha güçlü bir Türkiye için'
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 'Tüm gayretimiz daha güçlü bir Türkiye'nin inşası için' dedi
HAKAN KARADUMAN 20.05.2018
Karaduman, Haber Medya'da
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Haber Medya'yı ziyaret etti. Haber Medya yöneticileriyle görüşen Karaduman ardından Haberaks TV'nin konuğu olarak gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu
HAKAN KARADUMAN 19.05.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman: 'Aksiliğe meydan vermek yok'
AK Parti ailesinin iftar yemeğinde konuşan Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Hiçbir aksiliğe meydan vermeden 24 Haziran seçimlerini almak ve ülkemizi hedeflediğimiz seviyelere çıkarmak zorundayız' dedi
HAKAN KARADUMAN 18.05.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman: 'AK Parti'den 15 bin kişilik ordu'
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 24 Haziran seçimlerini Samsun'da 15 bin kişilik orduyla yürüteceklerini ifade ederek, 'Bizim için sefer zorunluluğu var, elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz' dedi
HAKAN KARADUMAN 16.05.2018
Samsun Kudüs katliamını protesto etti
Samsun'da AK Parti öncülüğünde toplanan birçok vatandaş, İsrail'in Kudüs katliamını protesto etti. AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Kudüs Müslümanların kırmızı çizgisi, insanlığın kadim silueti, bağımsız Filistin Devleti'nin başkentidir. Filistin ve Filistinliler asla yalnız değildir' dedi. 
HAKAN KARADUMAN 15.05.2018
Karaduman: 'Milletvekili aday listelerinin yüzde 50'den fazla değişebilir'
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, bu seçimlerde tüm ülke genelinde milletvekili listelerinde yüzde 50'nin üzerinde bir değişiklik olacağını öngördüğünü söyledi.
HAKAN KARADUMAN 15.05.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geliyor
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, seçim süreciyle ilgili düzenlediği basın toplantısında Cumurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'a geleceğini söyledi.
HAKAN KARADUMAN 15.05.2018
Karaduman'dan 'sahte hesap' tepkisi
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, ünlü sosyal medya sitesinin manipüle edildiğini iddia ederek, 'Yıkım ittifakının partileri, terör örgütleri, PKK'lısı FETÖ'cüsü hepsi bir araya gelmişse bize saldırıyorsa bizim yolumuz doğrudur. Bırakın onlara terör örgütü üyeleri, batı medyası, küresel güçler destek olsun bize Allahımız yeter' dedi.
HAKAN KARADUMAN 10.05.2018
Karaduman: 'AK Parti olarak hep hizmet eksenli çalışıyoruz'
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ile birlikte Samsun'da hizmet planlama çalışmalarını başlattı.
HAKAN KARADUMAN 8.05.2018
Başkan, aday adaylarına seslendi: Teşkilat disiplinine uyun
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, milletvekili aday adaylarıyla bir araya geldiği toplantıda, 'Partimizin teşkilat disiplininde yürümenizi sizden rica ediyorum' dedi
HAKAN KARADUMAN 5.05.2018
AK Parti Samsun Teşkilatı seçime hazır
AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, 'CHP daha Cumhurbaşkanı adayını bile belirleyememişken bizler seçimde çalışacak olan sandık görevlisi arkadaşlarımızı bile belirledik. Bu söylediklerim partimizin ve il teşkilatımızın seçime ne kadar hazır olduğunun bir göstergesidir' dedi.
HAKAN KARADUMAN 27.04.2018
Karaduman'dan 648 km öteye geçmiş olsun mesajı
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Adıyaman başta olmak üzere geniş bir alanda hissedilen deprem dolayısıyla tüm bölge halkına geçmiş olsun dileklerini iletti.
HAKAN KARADUMAN 24.04.2018
Sosyal medya kullanımına ağırlık vereceğiz
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, bu seçimde özellikle sosyal medya kullanımına ağırlık vereceklerini söyledi. 
HAKAN KARADUMAN 21.04.2018
MHP Samsun'dan Karaduman'a 'hayırlı olsun' ziyareti
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Cumhur İttifakı adı altında gireceğimiz seçimlerde yine birlik ve beraberlik içerisinde Samsun'da en yüksek sonucu almak için mücadele vereceğiz' dedi.
HAKAN KARADUMAN 18.04.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı: Karaduman, yardımcılarını belirledi
AK Parti Samsun İl Başkanlığı Yönetim Kurulu üyeleri arasında yürütme kurulunda yer alacak başkan yardımcıları belirlendi
HAKAN KARADUMAN 10.04.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, mazbatasını aldı
Geçen Cumartesi günü yapılan kongrenin ardından mazbatasını bugün alan AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 'Durmak yok, yola devam' dedi.
HAKAN KARADUMAN 28.03.2018
İşte yeni yönetim
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı AK Parti Samsun 6. Olağan Kongresi'nde tek liste ile seçime giren Av. Hakan Karaduman başkan seçildi.
HAKAN KARADUMAN 24.03.2018
Karaduman'dan Samsunlulara davet: 'Cumhurbaşkanımızı bekliyoruz'
AK Parti Samsun 6. Olağan İl Kongresi öncesi hazırlıkların büyük oranda tamamlandığını ifade eden AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Büyük bir heyecanla Cumhurbaşkanımızı bekliyoruz' dedi.
HAKAN KARADUMAN 18.03.2018
Samsun için dev zirve YÖK'te toplandı
Samsun'a yapılması planlanan 2. devlet üniversitesi için Samsun heyeti YÖK Başkanı ile buluştu. Toplantıya, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın yanı sıra, Samsun milletvekilleri Köktaş, Kurt, Kırcalı ve AK Parti İl Başkanı Karaduman katıldı
HAKAN KARADUMAN 15.03.2018
Karaduman ve Taşçı: 'Biz güçlü bir aileyiz'
AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman ile Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'AK kadrolar olarak biz büyük ve güçlü bir aileyiz' mesajı verdi.
HAKAN KARADUMAN 8.03.2018
Tok ve Karaduman'dan birliktelik mesajı
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman birlik ve beraberlik mesajı verdi.
HAKAN KARADUMAN 7.03.2018
Samsun mitingde marka
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 24 Mart'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağı il kongresi için hazırlıkların devam ettiğini belirterek, 'Samsun miting konusunda bir marka ve partimizin kuruluşundan itibaren miting fotoğraflarında yer aldı. Bunun sonuçlarından da çok yararlandı' dedi
HAKAN KARADUMAN 4.03.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman: 'Kongre değil miting olacak'
İl kongresi hazırlıklarının devam ettiğini ifade eden AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, '24 Mart'taki kongremize Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da katılacak ve kongremiz bir mitinge dönüşecek' dedi
HAKAN KARADUMAN 1.03.2018
Kılıç'tan CHP'ye ağır sözler: 'Sayın Akcagöz, işine bak!'
AK Parti Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, CHP İl Başkanı Akcagöz'ün 'AK Partili Milletvekilleri nerede?' sorusuna sert tepki gösterdi. Kılıç, 'AK Parti milletvekillerinin ne yaptığını görmediysen, bu saatten sonra senin gözünü açacak değiliz. Senin gözün kapalı. Sayın Akcagöz, işine bak' dedi.
HAKAN KARADUMAN 25.02.2018
Çiğdem Karaaslan, kadın girişimcilerle buluştu
Çiğdem Karaaslan, kadın girişimcilerle buluştu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, girişimci kadınlarla bir araya geldi. 
HAKAN KARADUMAN 18.02.2018
AKP Parti Samsun'da 10 ilçe için 27 aday mülakata girecek
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, temayül çalışmaları sonrasında görevden alınan AK Parti Samsun ilçe başkanlıkları için 27 adayın AK Parti Genel Merkezi'nde mülakatlara gireceğini söyledi.
HAKAN KARADUMAN 15.02.2018
Türk Kızılayı'na övgü
Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Habib Demirel'i ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, Türk Kızılayı'nın başarılarıyla gurur duyduklarını ifade etti
HAKAN KARADUMAN 10.02.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman: 'Samsun'a heyecan gelecek'
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, nokta atışı dokunuşlarla Samsun'a yeni bir heyecan getirip, oy oranlarını artırmayı hedeflediklerini belirterek, 'Bizim herkese ihtiyacımız var. Partimizin önünden geçen, bir gün dahi görev yapan arkadaşlarımızla yine birlikte bu yolu yürüyeceğiz' dedi
HAKAN KARADUMAN 9.02.2018
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: 'Daha güçlü olunacak'
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, '2019'a gidilen süreçte partimizin en alt kademesinden en üst organına kadar daha güçlü bir birliktelikle partimizin emrinde, milletimizin gönlünde yer edinerek daha çok çalışmalıyız' dedi.
HAKAN KARADUMAN 4.02.2018
AK Parti İl Başkanı Karaduman: 'Hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz'
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Hızlı bir şekilde 2019 seçimlerinin hazırlıklarına başlayacağız. Bu seçimlerden de alnımızın akıyla çıkarak, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz' dedi.
HAKAN KARADUMAN 2.02.2018
Samsun'da anlamlı buluşma
Samsun'da anlamlı buluşma
AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Öznur Çalık ve Çiğdem Karaaslan, Samsun'da ziyaretlerde bulundu.
HAKAN KARADUMAN 31.01.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan: 'Samsun'un röntgeni çekildi'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti'nin ''Sosyal Politikalarda Gönül Adımları'' isimli projesiyle Samsun'un röntgeninin çekileceğini belirterek, 'Bütün hizmetlerimizin yanı sıra gönülden gönüle görünmez bir yol inşa ediyoruz. Milletle kurduğumuz ilişkimizin en önemli tarafı bu' dedi.
HAKAN KARADUMAN 31.01.2018
Çiğdem Karaaslan AK Parti İl Başkanlığı'nda
Çiğdem Karaaslan AK Parti İl Başkanlığı'nda
AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
HAKAN KARADUMAN 31.01.2018
Karaduman'dan vefa
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti Samsun'un önceki dönem il başkanlarını ziyaret ederek istişarelerde bulundu.
HAKAN KARADUMAN 30.01.2018
Köktaş'tan Karaduman'a ziyaret
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Samsunumuzun oy potansiyeli yüzde 70 ve üzeri. Bu potansiyeli mutlaka değerlendirmemiz gerekir' dedi
HAKAN KARADUMAN 29.01.2018
Başkanlar Ankara'da
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve bazı başkanlar ile birlikte Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen '121. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.
HAKAN KARADUMAN 26.01.2018
AK Parti Samsun'da yenilik
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, ilk yönetim kurulunda içerisinde başkan yardımcılarının olduğu il yürütme kurulunda değişiklikler gerçekleştirdi.
HAKAN KARADUMAN 24.01.2018
AK Parti Samsun'da ilk hedef 30 Mart 2019
AK Parti Samsun'da ilk hedef 30 Mart 2019
AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.
HAKAN KARADUMAN 23.01.2018
AK Parti Samsun'da flaş değişiklik! İşte görev dağılım listesi
AK Parti Samsun'da flaş değişiklik! İşte görev dağılım listesi
AK Parti Samsun İl Başkanlığına atanan Hakan Karaduman başkanlığında toplanan yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı.
HAKAN KARADUMAN 22.01.2018
AK Parti'li Karaduman: 'Bizim için bin dost az, bir düşman fazla'
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 'Bu dava büyük Türkiye ve mazlumların sesi olma davasıdır. Bizim için bin dost az, bir düşman fazladır' dedi.
HAKAN KARADUMAN 22.01.2018
Erdoğan, Karaduman'ı seçti
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Ankara'ya çağrılan il başkan adaylarıyla görüşen Recep Tayyip Erdoğan, Av. Hakan Karaduman'ı tercih etti
HAKAN KARADUMAN 18.01.2018