HALUK TAN HABERLERİ

HaberlerHALUK TANHALUK TAN
Krediyi olumlu karşıladılar
Bakan Albayrak'ın açıkladığı KOBİ'ye can suyu olacak destek paketini değerlendiren Samsun'un iş dünyası temsilcileri, kredinin piyasalara olumlu etkisinin olacağını söyledi. İş dünyası temsilcileri enflasyon ve faizlerin düşürülmesi gerektiğini savundu
HALUK TAN 12.01.2019
Haluk Koç'tan 'adaylık' açıklaması
CHP Ankara Milletvekili Prof. Dr. Haluk Koç, hakkında çıkan belediye başkan adaylığı haberlerini yalanlayarak, 'Hiçbir zaman belediye başkanlığı düşünmedim' dedi
HALUK TAN 29.11.2018
Krizden çıkış için önemli adım
Samsun'daki iş dünyası temsilcileri, Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı'nın ekonomik krizden çıkış için önemli bir adım olduğunu vurguladı
HALUK TAN 11.10.2018
Biletler satışa çıkıyor
Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Tan, Sancaktepe Belediyespor maçı için passoligi olanlara biletlerin bugün, kağıt biletlerin ise yarın satışa çıkacağını söyledi.
HALUK TAN 11.09.2018
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan: 'Döviz kararı sektörü rahatlatacak'
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, döviz üzerinden kira alınması döneminin sona ermesini olumlu bulduklarını belirterek, 'Dövizle gayrimenkul kiralanması, işletmelerin külfetini artırıyordu. Bu kiraların lira ile ödenmesi, perakende sektörünün de rahatlamasını sağlayacak' dedi.
HALUK TAN 3.09.2018
Haluk Tan'dan uyarı
Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Tan, Kırmızı- Beyazlı taraftara Amed Sportif Faaliyetler maçında tribünleri doldurmalarını ve biletlerini erkenden almaları konusunda uyarıda bulundu.
HALUK TAN 1.09.2018
Şimdi çalışma vakti
MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan, '24 Haziran seçimleri, güçlü Türkiye yolunda, bir duraktı ve bizler bu durağı sağ salim geçtik. Şimdi vakit, canla başla çalışma vakti' dedi
HALUK TAN 26.06.2018
MÜSİAD Samsun Başkanı Tan: 'Şimdi çalışma vakti'
MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan, '24 Haziran seçimleri, güçlü Türkiye yolunda, bir duraktı ve bizler bu durağı sağ salim geçtik. Şimdi vakit, canla başla çalışma vakti' dedi.
HALUK TAN 25.06.2018
Prof.Dr. Haluk Ceylan HATEM Hastanesi'nde
Deva Hastanesi'nde görev yapmakta olan çocuk cerrahisi uzmanı Prof. Dr. Haluk Ceylan, Özel Hatem Hastanesi'nde de kısmi zamanlı olarak hasta kabulüne başladı.
HALUK TAN 18.06.2018
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan: 'İsmail Uyanık'ın yanındayız'
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan: 'İsmail Uyanık'ın yanındayız'
Haluk Tan, şirketleşme şartıyla adaylığını açıklayan İsmail Uyanık'ın yanında olduğunu ifade etti
HALUK TAN 30.05.2018
Tan'dan duygusal paylaşım
Tan'dan duygusal paylaşım
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, bu sıkıntılı dönemde Samsunspor'a destek verenlerin başında geliyor.
HALUK TAN 18.04.2018
Haluk Levent,'Yaşam Tadında Aylık Buluşmalar'a konuk oldu
Medicana International İstanbul Hastanesi ve Yaşam Dergisi işbirliğinde her ay düzenlenen 'Yaşam Tadında Aylık Buluşmalar' etkinliği, rock müziği sanatçısı Haluk Levent'i ağırladı. Katılımcılara hayatından hikayeler anlatan Haluk Levent, hasta ve hasta yakınlarına moral verdi, sorularını yanıtladı ve sevilen şarkılarını söyledi.
HALUK TAN 26.03.2018
Haluk Levent genç sevenleriyle buluştu
Rock müziğin sevilen sanatçısı Haluk Levent, Marmara Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi. Sanatçı, bir hayranına sosyal medya üzerinden verdiği karşılıklı kahve içme sözünü de yerine getirdi.
HALUK TAN 7.03.2018
Prof. Dr. Abdulhaluk Mehmet Çay: 'Şengör'ün açıklaması tarih bilmediğinin kanıtı
Prof. Dr Celal Şengör'ün, 'Piri Reis'in en büyük talihsizliği, Kanuni Sultan Süleyman gibi bir salağın döneminde doğmuş olmasıdır' şeklindeki sözlerine Prof. Dr. Abdulhaluk Mehmet Çay,'Şengör'ün açıklaması tarih bilmediğinin kanıtıdır' diyerek tepki gösterdi.
HALUK TAN 3.03.2018
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Tan: 'Afranız tafranız kime?'
Samsunspor eski yönetim kurulu üyesi ve MÜSİAD Samsun Başkanı Haluk Tan, Ankaragücü maçı sonrası Chibuike ve Ayite'ye ateş püskürdü. Tan, 'Kafalarını gömünce gözükmüyoruz sanmasınlar ne yapmaya çalıştıklarını çok net görüyoruz. Kime kaprisiniz, kime afranız, kime tafranız'ifadelerini kullandı.
HALUK TAN 22.02.2018
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan kayyum heyetini tebrik etti
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, kayyum heyetine başkan olarak atanan Ahmet Güral Karayılmaz ile Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır'ı tebrik etti.
HALUK TAN 10.02.2018
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan: 'Birlikte hareket etmeliyiz'
KOSGEB Müdür Vekili Nebahat Livaoğlu'nu ziyaret eden MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, 'Samsun için birlikte hareket etmeliyiz' dedi.
HALUK TAN 12.01.2018
Haluk Tan idmanda
Haluk Tan idmanda
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı ve Samsunspor sevdalısı Haluk Tan, bu zor günlerde takımı yalnız bırakmıyor
HALUK TAN 7.01.2018
MHP Samsun İl Başkanı Tekin: 'Sanayiciye destek verilmeli'
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan'ı ziyaret eden MHP heyeti adına konuşan İl Başkanı Taner Tekin, 'Yöneticilerimiz,sanayicilerimizi teşvik etmeli' dedi.
HALUK TAN 26.12.2017
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan: 'Şu anda söz konusu değil'
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, Samsunspor başkanlığına aday olacağı yönündeki söylentilerin ardından, 'Şu anda böyle bir düşüncem, girişimim ve kamuoyu birliğinin olmadığının bilinmesini isterim' dedi.
HALUK TAN 13.12.2017
Anneanneye son görev
Anneanneye son görev
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan'ın 104 yaşında vefat eden anneannesi Nazmiye Tarhan, son yolculuğuna uğurlandı
HALUK TAN 14.09.2017
Başkan Tan'ın acı günü
Başkan Tan'ın acı günü
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan'ın 104 yaşındaki anneannesi Nazmiye Tarhan hayatını kaybetti.
HALUK TAN 12.09.2017
MÜSİAD Samsun Başkanı Tan: 'Göreve hazırız'
Samsun Valisi Osman Kaymak'ı ziyaret eden MÜSİAD Samsun Başkanı Haluk Tan, 'Şehrimiz için her zaman vatan sevdalısı ve ahlaki değerler yargılarını önemseyen, topluluk olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız' dedi
HALUK TAN 8.08.2017
MÜSİAD'tan Ankara çıkarması
MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ve Samsun Şube Başkanı Haluk Tan'ın da yer aldığı heyet, Ankara'da yedi bakanı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette Tan, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'a sağlık şehri ve medikal kümelenme ile ilgili rapor sundu.
HALUK TAN 6.08.2017
Samsunspor: Haluk Tan başarı diledi
Samsunspor: Müsiad Samsun Şube Başkanı ve eski Samsunspor yönetim kurulu üyesi Haluk Tan, kritik bir süreçten geçen Kırmızı- Beyazlıları yalnız bırakmıyor.
HALUK TAN 11.05.2017
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan: 'Samsun için çalışıyoruz'
MÜSİAD Şube Başkanı Haluk Tan, 'Samsun'u geliştirmek, birlik ve beraberlik içerisinde yaşayabilmek için çalışmaya devam etmeliyiz' dedi
HALUK TAN 30.03.2017
Giresun'da gazeteci Haluk Aktan, son yolculuğuna uğurlandı
Giresun'da 47 yıldır faaliyet gösteren İleri Gazetesi'nin eski sahibi ve duayen gazeteci Haluk Aktan, sevenlerinin gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
HALUK TAN 25.02.2017
Gazeteci Haluk Aktan hayatını kaybetti
Giresun basının önemli isimlerinden olan ve İleri Gazetesi eski sahibi Haluk Aktan, tedavi gördüğü Ankara'da hayatını kaybetti.
HALUK TAN 24.02.2017
MÜSİAD Samsun'da Haluk Tan dönemi
Samsun'da yaptığı önemli çalışmalarıyla bilinen Haluk Tan, MÜSİAD Şubesi 20. Olağan Genel Kurulu'nda başkan seçildi. Tan, başkanlığı Selim Sar'dan devraldı
HALUK TAN 16.02.2017
Marmara'yı korkutan deprem açıklaması
Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener, deprem araştırmalarındaki son durumu değerlendirerek, 'Bütün bilim insanlarının farkında olduğu bir nokta var. Bir gün Marmara'da büyük bir deprem olacak. Büyüklüğü 7'nin üzerinde olacak. Ama bunun ne zaman olacağını maalesef bilemiyoruz' dedi.
HALUK TAN 17.08.2016
Samsunlu İşadamı Galip Öztürk, başarıyı ödüllendirdi
Samsunlu işadamı, Metro Holding Onursal Başkanı Galip Öztürk, Canik İnönü Ortaokulu'nun Seçmeli Kur'an-ı Kerim dersinde başarılı olan öğrencilerini Çanakkale gezisi ile ödüllendirdi
HALUK TAN 18.06.2016
Galip Öztürk'ten Samsunspor'a destek
Metro Holding Onursal Başkanı Galip Özürk, kulübe maddi katkı sağlamak amacıyla düzenlenen eşya piyangosuna destek verdi.
HALUK TAN 28.01.2016
Haluk Koç, Sezgin Tanrıkulu'nu Yalanladı
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Sezgin Tanrıkulu'nun bazı akademisyenlerin bildirisine parti olarak destek verdikleri yönündeki açıklamasına ilişkin, 'Hayır efendim, parti olarak biz bu bildirgenin arkasında değiliz' dedi.
HALUK TAN 13.01.2016