HASAN HABERLERİ

HaberlerHASANHASAN
Tekkeköy halkından Cumhur İttifakı'na tam destek
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hasan Togar'ın Asarağaç'ta yaptığı mahalle buluşması, mitinge dönüştü.
HASAN 20.02.2019
Başkan Hasan Togar: 'Aynı hedef etrafında kenetlendik'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Hepimizin amacı ilçemizi daha güzel yerlere taşımak. Aynı hedef etrafında kenetlendik' dedi.
HASAN 19.02.2019
Hasan Togar: 'İkinci dönemimiz ustalık dönemimiz olacak'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Çay Mahallesi sakinleri tarafından düzenlenen sürpriz karşısında duygu dolu anlar yaşadı.
HASAN 18.02.2019
Başkan Togar: 'Ustalık döneminde beş kat fazla hizmet yapacağız'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, ' Önümüzde ustalık dönemimiz var. Şimdiye kadar yaptığımız hizmetlerin beş kat fazlasını önümüzdeki süreçte halkımız ile buluşturacağız.' dedi.
HASAN 17.02.2019
Ayvalık Ziraat Odası'nda başkanlığa Hasan Baysal seçildi
Balıkesir'in Ayvalık Ziraat Odası'nın olağan genel kurul toplantısında tek liste ile gidilen seçimlerde Hasan Kıtay'dan boşalan başkanlık görevine Hasan Baysal seçildi.
HASAN 17.02.2019
Hasan Togar: 'Çalınmadık kapı bırakmayacağız'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, birlik beraberlik duygularının her geçen gün perçinlendiğini vurgulayarak '31 Mart'a kadar bir kez daha girilmedik ev, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız.' dedi
HASAN 15.02.2019
Aile mantığıyla çalışıyoruz
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, belediye olarak aile mantığı çerçevesinde ilçe halkının mutluluklarını ve hüzünlerini paylaşmaya devam ettiklerini ifade etti
HASAN 15.02.2019
Şampiyon Spor Lisesi
Genç Kızlar ve Erkekler Atletizm İl Şampiyonası adeta nefesleri kesti. 2 gün süren yarışlar sonunda takım kategorisinde Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi iki kategoride şampiyonluk kupasını kazanan takım oldu
HASAN 15.02.2019
Kartal'ın güveni tam
Kartal'ın güveni tam
Çaykur Rizespor'un Kulüp Başkanı Hasan Kartal, 'Çaykur Rizespor'un mutlak suretle yukarılarda olacağından eminim' dedi.
HASAN 14.02.2019
Hasan Togar: 'Birlikte yönetmeye devam edeceğiz'
Tekkeköy AK Parti Belediye Meclis üyesi aday adayları ile bir araya gelen Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Gönül belediyeciliği çerçevesinde ilçemizi birlikte yönettik birlikte yönetmeye devam edeceğiz' dedi.
HASAN 13.02.2019
Şehit Hasan Kuş adına hatıra ormanı oluşturuldu
MERSİN (İHA) – Mersin Orman Bölge Müdürlüğü, Zeytin Dalı Harekatında Afrin'de geçen yıl şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Hasan Kuş'un adını Anamur'da hatıra ormanında yaşatacak.
HASAN 13.02.2019
Hasan Tütüncü: Fındığın kaderi yabancıların elinde
Fındık ihracat rakamlarını değerlendiren Samsun Ziraat Odası Başkanı Hasan Tütüncü, 'İhracat rakamları sevindirici ama vatandaşın bu sene yüzü gülmedi. Türk fındığının kaderi ne yazık ki bir firmanın eline kaldı. Fındık borsasını bizim belirlememiz lazımken yabancılar belirliyor' dedi
HASAN 13.02.2019
Kuşadası'nda 'Dramalı Hasan Hasgüler' konseri
Kuşadası'nda 'Dramalı Hasan Hasgüler' konseri
Kuşadası Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosunun düzenlediği 'Dramalı Hasan Hasgüler' konseri büyük beğeni topladı.
HASAN 12.02.2019
Başkan Togar: 'Bu kutlu yolda daha nice başarılara imza atacağız'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Ülkemizin bekası için Cumhur İttifakı'na gönül veren tüm bireylerle bu kutlu yolda daha nice başarılara imza atacağız' dedi.
HASAN 11.02.2019
Tekkeköy'e hizmet AK Parti ile geldi
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'İlçemiz kurulduğu tarihten 2014 yılına kadar hiçbir zaman iktidarla buluşamadı. 2014 yılında ise Tekkeköy'ü iktidarla buluşturarak, ilçeye birçok dev devlet yatırımının yapılmasını sağladık' dedi
HASAN 11.02.2019
Birecik Ziraat Odası Başkanı Hasan Gören oldu
Şanlıurfa'nın Birecik İlçe Ziraat Odası'nda başkanlık için yapılan seçimde 81 delegenin 50 oyunu alan Hasan Gören başkan seçildi.
HASAN 9.02.2019
Birlikte yönetmeye devam edeceğiz
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Bugüne kadar ilçemizi hep birlikte yönettik, birlikte yönetmeye de devam edeceğiz' dedi
HASAN 9.02.2019
Togar: 'Tekkeköy'ü birlikte yönetmeye devam edeceğiz'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Bugüne kadar ilçemizi birlikte yönettik, birlikte yönetmeye devam edeceğiz' dedi.
HASAN 8.02.2019
SUBÜ'de ilk ders Hasan Ali Çelik'ten
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, Teknoloji Fakültesi öğrencilerinin Bahar Yarılı ilk dersini gerçekleştirdi.
HASAN 8.02.2019
Tekkeköy'ü konuşacaklar
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Tekkeköy, 2023 yılında Türkiye'de herkesin konuştuğu örnek bir ilçe haline gelecek' dedi
HASAN 8.02.2019
Başkan Hasan Togar: 'Gönüllere dokunuyoruz'
Samsun Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Ev toplantımız esnasında karşılaştığımız yoğun ilgi ve katılım karşısında bir kez daha gururlandık. Ne mutlu ki bize gönüllere dokunabilmişiz' dedi
HASAN 6.02.2019
40 yıllık özlem son buluyor
40 yıllık özlem son buluyor
Tekkeköy'ün en büyük mahallesi olan İstiklal Mahallesi'ne cami yapılabilmesi için çalışmalar başladı.
HASAN 4.02.2019
Hasan Gemici Spor Salonu yenilendi
Hasan Gemici Spor Salonu yenilendi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekiplerince Hasan Gemici Spor Salonu'nun çevre düzenlemesi yapıldı.
HASAN 4.02.2019
Samsun Ziraat Odası Tütüncü ile devam
Samsun Ziraat Odası 25. Olağan Genel Kurulu'nda Hasan Tütüncü güven tazeledi. Tek liste ile gidilen seçimde mevcut başkan Hasan Tütüncü, 128 delegenin kullandığı oyların hepsini alarak yeniden başkan seçildi.
HASAN 3.02.2019
Hasan Çavuşoğlu: 'Merih Demiral benim manevi oğlumdur'
Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu lig ve transfer çalışmalarını değerlendirerek, 'Merih Demiral benim manevi oğlumdur. Merih kiralama sistemiyle Sassoulo'ya gitti. Kulüp küme düşerse futbolcu geri gelecek, kalırsa da devam edecek ibrası var' dedi.
HASAN 31.01.2019
Ülkücü şehit Hasan Erdem dualarla anıldı
Polatlılı Ülkücü şehit Hasan Erdem, ölümünün 42. yılında Polatlı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından kabri başında düzenlenen törenle anıldı.
HASAN 31.01.2019
Hasan Ali Kaldırım cezalı duruma düştü
Hasan Ali Kaldırım cezalı duruma düştü
Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım, Evkur Yeni Malatyaspor müsabakasında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.
HASAN 28.01.2019
Ayvalık'ta Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kayaalp Yemen'i unutmadı
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Yemen'de yaşanılan insanlık dramına Ak Parti İlçe Başkanı Hakan Kayaalp ve ilçe yönetimi ile partililer kayıtsız kalmadı. Kayaalp, yaptığı basın toplantısında; Yemen'de yaşanılan silahlı çatışmaların ardından ülkedeki Müslüman halkın açlık ve sefaletle boğuştuğuna işaret etti.
HASAN 27.01.2019
Çaykur Rizespor'da başkanlığa Hasan Kartal seçildi
Çaykur Rizespor'da başkanlığa Hasan Kartal seçildi
Çaykur Rizespor'un 89. olağan kongresi gerçekleştirildi. Tek adaylı kongrede Hasan Kartal yeniden başkan seçildi.
HASAN 26.01.2019
Hasan Polatkan Havaalanında 'Gümrük Günü' sürprizi
Hasan Polatkan Havaalanında 'Gümrük Günü' sürprizi
Eskişehir Hasan Polatkan Havaalanında 26 Ocak Dünya Gümrük Günü sebebiyle yolculara ikramlarda bulunuldu.
HASAN 26.01.2019
Sücaaddin Veli Kültür ve Turizm Derneğinde Başkanlığa Hasan Ali Uzun getirildi
Sücaaddin Veli Kültür ve Turizm Derneğinde Başkanlığa Hasan Ali Uzun getirildi
Sücaaddin Veli Kültür ve Turizm Derneğinin olağan genel kurul toplantısında Hasan Ali Uzun başkanlığa seçildi.
HASAN 24.01.2019
Samsun'da tarihi yel değirmeni turizm için dönecek
Samsun'da 1850'li yıllardan kalma tarihi yel değirmeni, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) ve Avrupa Birliğinden alınacak ödeneklerle yapılacak çalışmaların ardından ziyarete açılacak. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, değirmenin Karadeniz'in çalışan durumdaki tek tarihi yel değirmeni olduğunu söyledi.
HASAN 24.01.2019
Tekkeköy'de yurt ve fakülte heyecanı
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan geçen Cumartesi günü Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonunda düzenlenen aday tanıtım toplantısında Tekkeköy'e büyük bir müjde verdi. Samsun'a özellikle Tekkeköy'e öğrenci yurdu yapılacağı müjdesini veren Cumhurbaşkanının sözleri Tekkeköy'de büyük heyecan uyandırdı.
HASAN 23.01.2019
Hasan Çavuşoğlu: 'Kupada yolumuza devam etmek istiyoruz'
Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, 'Netice ne olur bilemeyiz ama kupa bizim için önemli ve kupada yolumuza devam etmek istiyoruz' dedi.
HASAN 23.01.2019
Çınar, Hasan Çalık Devlet Hastanesini ziyaret etti
Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek Başhekim Erhan Berk'ten çalışmalar hakkında bilgiler alan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Malatya'nın sağlık turizminde gelişen ve ilerleyen bir anlayışa sahip olduğunu söyledi.
HASAN 22.01.2019
Başkan Hasan Togar: 'Daha yapacak çok işimiz var'
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla düzenlenen Samsun aday tanıtım toplantısında tekrar aday gösterilen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Allah ömür verdiği sürece ben ve ailem ile ailemin bir parçası olarak gördüğüm personelimiz ile bu güvene layık olmaya çalışacağız' dedi.
HASAN 22.01.2019
Hasan Çavuşoğlu'ndan duygusal paylaşım
Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, İzmir'de kalp krizi sonucu hayatını kaybeden turuncu-yeşilli takımın eski teknik direktörlerinden Yıldırım Uran için duygusal bir başsağlığı mesajı paylaştı.
HASAN 22.01.2019
Hasan Togar: 'Sorumlulukların bilincindeyiz'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Omuzlarımıza yüklenen görevin bilincindeyiz. Cumhur İttifakının çizgisinde üzerimize düşen görevleri layıkıyla yerine getireceğiz' dedi.
HASAN 21.01.2019
Takımın başında Hasan Şaş yer aldı
Galatasaray'da cezası devam eden Teknik Direktör Fatih Terim'in yerine takımın başında cezası biten Yardımcı Antrenör Hasan Şaş yer aldı.
HASAN 19.01.2019
AK Parti'nin Tekkeköy ilçe Başkan adayı belli oldu
Yerel seçimlere kısa bir süre kala partiler bir bir adaylarını açıklıyor. AK Parti'nin yerel seçimlerde ilçelerde aday olarak çıkaracakları isimler belli oldu.
HASAN 18.01.2019
Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün: 'Her şey insanımız için'
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Mimaroba, Sinanoba ve Ekinoba'da ikamet eden vatandaşların düzenlediği etkinliğe katıldı. Etkinlikte konuşan Başkan Akgün, 'Büyükçekmece Belediyesi olarak çocuklarımıza daha aydınlık bir gelecek bırakmak istiyoruz. Her şey insanımız için' dedi.
HASAN 18.01.2019
Kaymakam Hasan Yaman TSO'yu ziyaret etti
Bilecik'in Bozüyük ilçesinde Kaymakam Hasan Yaman, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yöneticilerine nezaket ziyaretinde bulundu.
HASAN 16.01.2019
Togar: Tekkeköy kabuğunu kırdı
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Bölgenin en hızlı büyüyen ilçeleri arasında ilk sırayı alan Tekkeköy, artık kabuğunu kırmayı başardı' dedi
HASAN 15.01.2019
Yüz yıllık tarih bu müzede
Tekkeköy'ün yakın tarihinin içerisinde sergileneceği tarihi binaların restorasyonunun ardından ilçe halkından müze olacak eski yapılarda sergilenecek tarihi materyallerin toplanmasına başlanıldı.
HASAN 13.01.2019
Öğrencileri şaşırttı
Öğrencileri şaşırttı
Ordu'nun Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu, pansiyonda kalan öğrencilere sabah sürprizi yaptı.
HASAN 13.01.2019
Başkan Togar'dan karla mücadele
Başkan Togar'dan karla mücadele
Tekkeköy'de tipinin etkili olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Ekiplerimiz, tam kadro sahada' dedi
HASAN 11.01.2019
Karaelmasspor, eski kalecisi Hasancan ile anlaştı
Karaelmasspor, eski kalecisi Hasancan ile anlaştı
Zonguldak 1. Amatör Küme Merkez grubunda mücadele veren Karaelmasspor, eski kalecisi Hasancan Uçar'ı kadrosuna kattı.
HASAN 9.01.2019
Tekkeköy Osmanlı hamamına kavuşuyor
Tekkeköy Belediyesi ilçenin birçok noktasında başladığı projelerini tek tek tamamlayarak hizmete açmaya devam ediyor. Bu kapsamda Osmanlı hamamının da açılışı yakında yapılacak.
HASAN 6.01.2019
Asırlık Çınar Hafız Hasan Hoca vefat etti
Sakarya'da binlerce hafız ve imam yetiştiren son yüzyılın canlı tanığı Büyükesenceli Hafız Hasan Hoca 112 yaşında hakkın rahmetine kavuştu.
HASAN 4.01.2019
İstihdam Ofisi iş arayanlar ile işverenler arasında köprü oluyor
Tekkeköy Belediyesi tarafından oluşturulan İstihdam Ofisi işsizlik ile mücadele konusunda Tekkeköy Belediyesinin en önemli silahı olarak çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
HASAN 4.01.2019
86 yaşında tartıyla hayatta kalma mücadelesi
86 yaşında tartıyla hayatta kalma mücadelesi
Samsun'da yaşayan 86 yaşındaki Hasan Özcan, seyyar tartıcılık yaparak ailesini geçindirmeye çalışıyor.
HASAN 4.01.2019
4-5 transfer yapacağız
Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Hasan Kartal, kadroya takviye yapacaklarını belirterek 'En az 4-5 oyuncu takviyesinde bulunmaya çalışacağız' dedi.
HASAN 3.01.2019
Amatör maçlar oynanmayacak
TFF Samsun İl Temsilcisi Hasan Özbulut, son zamanlarda artan şiddet ve çıkan olaylar nedeniyle 4-5-6 Ocak tarihlerinde Türkiye genelinde ki amatör müsabakalarda TFF Amatör Kurulu Kararı ile erteleme olacağını söyledi
HASAN 2.01.2019
2019'da dev projeler hayat bulacak
Tekkeköy'de yeni projelerin yeni yılla birlikte art arda sıralanacağının müjdesini veren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Önceki yıllarda olduğu gibi 2019 yılı ve sonrasındaki yıllarda da ilçemizde örnek projeler hayata geçirmeyi hedefliyoruz' dedi.
HASAN 1.01.2019
Hasan İpek: Hepsine 'Hayır' demedik
CHP Atakum Belediye Meclis Grup Başkan Vekili Hasan İpek, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın CHP'li belediye meclis üyelerinin, bütün kararlara ret oyu verdiği iddialarını eleştirerek, 'Atakum'un yararına olan bütün gündem maddelerine 'Evet' oyu verdik' dedi
HASAN 1.01.2019
Yeni yıl yeni umutlar
Yeni yıl yeni umutlar
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Yeni yıla yeni umutlarla adım atıyoruz' dedi.
HASAN 31.12.2018
Togar: '2019 Tekkeköy'ün yılı olacak'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Hizmetlerle dolu bir yılı daha geride bırakarak, yeni yıla adından söz ettirecek projelerle merhaba demeye hazırlanıyoruz ' dedi.
HASAN 27.12.2018
Hasan Orhan: 'Kanun, öğretmenlik değerinin somut göstergesi olmalıdır'
Eğitim-Bir-Sen Niğde Şube Başkanı Hasan Orhan, Öğretmenlik Meslek Kanunu ile ilgili yaptığı açıklamada, 'Kanun, öğretmenlik değerinin somut göstergesi olmalıdır' dedi.
HASAN 27.12.2018
Hasan Kalyoncu Üniversitesinde 12. Psikoloji Gündemi Düzenlendi
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji Bölümü tarafından her yıl düzenlenen 'Psikoloji Gündeminin' on ikincisi, HKÜ Kongre ve Kültür Merkezinde (KKM) gerçekleştirildi. Psikoloji gündeminin bu yılki konusu 'Narrative (Öyküsel) Terapi' oldu.
HASAN 27.12.2018
Hasankeyf'te 630 yıllık cami yeni yerine taşındı
Hasankeyf'te 630 yıllık cami yeni yerine taşındı
Batman'ın Hasankeyf ilçesinde 630 yıllık Eyyubi (Kızlar) Camii yeni yerine taşındı.
HASAN 21.12.2018
Hasan Mevsuf Şehitliği'nde restorasyon çalışmaları sürüyor
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yaptırılan, Çanakkale Merkeze bağlı Dardanos mevkiinde bulunan Hasan Mevsuf Şehitliği çevre düzenleme projesi çalışmaları devam ediyor. İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Kemal Dokuz, çalışmaları yerinde inceledi.
HASAN 21.12.2018
Hasan Celal Güzel'in ismi halk kütüphanesine verildi
Hasan Celal Güzel'in ismi halk kütüphanesine verildi
Gölbaşı Halk Kütüphanesinin ismi değiştirilerek, eski bakanlardan Hasan Celal Güzel'in ismi verildi.
HASAN 20.12.2018
Hasan Kalyoncu Üniversitesi kapılarını üniversite adaylarına açıyor
Hasan kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), üniversite adaylarına kampüsün kapılarını açıyor. Türkiye'nin ve Gaziantep'in farklı bölgelerinden gelen lise öğrencilerine üniversiteyi gezdiren HKÜ bu kez Gaziantep Avukat Mahmut Düşün Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini ağırladı.
HASAN 20.12.2018
Asırlık özlem bitiyor
Tekkeköy'ün yıllardır kanayan yarasını dindirecek olan devlet hastanesinin yapılacağı alanda şantiye kurulmaya başlandı.
HASAN 20.12.2018
Hasankeyf'te Eyyubi Camii taşınmaya hazırlanıyor
12 bin yıllık tarihi geçmişe sahip antik kent Hasankeyf'te Ilısu Baraj suyu havzasında kalacak olan tarihi eserlerin taşınma işlemine devam ediliyor. İlçede, Eyyubi Camii taşınmaya hazırlanıyor,
HASAN 20.12.2018
Hasankeyf'te 630 yıllık cami yeni yerine taşındı
Hasankeyf'te 630 yıllık cami yeni yerine taşındı
Batman'ın Hasankeyf ilçesinde 630 yıllık Eyyubi (Kızlar) Camii yeni yerine taşındı.
HASAN 21.12.2018
Hasan Mevsuf Şehitliği'nde restorasyon çalışmaları sürüyor
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yaptırılan, Çanakkale Merkeze bağlı Dardanos mevkiinde bulunan Hasan Mevsuf Şehitliği çevre düzenleme projesi çalışmaları devam ediyor. İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Kemal Dokuz, çalışmaları yerinde inceledi.
HASAN 21.12.2018
Hasan Celal Güzel'in ismi halk kütüphanesine verildi
Hasan Celal Güzel'in ismi halk kütüphanesine verildi
Gölbaşı Halk Kütüphanesinin ismi değiştirilerek, eski bakanlardan Hasan Celal Güzel'in ismi verildi.
HASAN 20.12.2018
Hasan Kalyoncu Üniversitesi kapılarını üniversite adaylarına açıyor
Hasan kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), üniversite adaylarına kampüsün kapılarını açıyor. Türkiye'nin ve Gaziantep'in farklı bölgelerinden gelen lise öğrencilerine üniversiteyi gezdiren HKÜ bu kez Gaziantep Avukat Mahmut Düşün Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini ağırladı.
HASAN 20.12.2018
Asırlık özlem bitiyor
Tekkeköy'ün yıllardır kanayan yarasını dindirecek olan devlet hastanesinin yapılacağı alanda şantiye kurulmaya başlandı.
HASAN 20.12.2018
Hasankeyf'te Eyyubi Camii taşınmaya hazırlanıyor
12 bin yıllık tarihi geçmişe sahip antik kent Hasankeyf'te Ilısu Baraj suyu havzasında kalacak olan tarihi eserlerin taşınma işlemine devam ediliyor. İlçede, Eyyubi Camii taşınmaya hazırlanıyor,
HASAN 20.12.2018
İran Cumhurbaşkanı Ruhani Türkiye'de
İran Cumhurbaşkanı Ruhani Türkiye'de
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, resmi temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya geldi.
HASAN 19.12.2018
Başkan Hasan Arslan'dan pazar yeri turları
Çiğli halkıyla sürekli iç içe olmaya büyük önem veren Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, ilçedeki tüm pazar yerlerini sık sık gezerek pazarcı esnafı ve alışverişe gelen vatandaşları dinliyor.
HASAN 19.12.2018
Samsun'da asansörler MMO'ya emanet
Tekkeköy Belediyesi, ilçe sınırları içinde yer alan tüm asansörlerin periyodik bakım kontrolü için Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi ile protokol imzaladı.
HASAN 19.12.2018
Samsun'da mutlulukları ikiye katlandı
Samsun'da yaşayan bir aile koruyucu aile olarak mutluluklarını ikiye katladılar. Koruyucu anne ve babası ile aile ortamında yaşamaya başlayan 4 yaşındaki kız çocuğu, mutluluk kaynakları oldu
HASAN 18.12.2018
Hasanağa'da büyükşehirden altyapı hamlesi
Bursa Büyükşehir Belediyesi, son yıllarda yapılaşmanın hızla arttığı Hasanağa'da 30 milyon TL'lik altyapı yatırımını hayata geçirirken, yapılacak ilave 25 milyon TL'lik yatırımla birlikte bölge tamamen sağlıklı bir altyapıya kavuşacak.
HASAN 16.12.2018
Böbrek hastası Hasan'ın yüzü yardımlarla güldü
Sivas'ta 12 yaşındaki böbrek hastası Hasan Hüseyin Şaşkın'ın yüzü gelen yardım telefonlarının ardından gülmeye başladı. Babasından alınacak böbrekle sağlığına kavuşacağı günü bekleyen Hasan okula gidip, oyun oynamak istiyor.
HASAN 15.12.2018
Şampiyon Bilgi Okulları
Genç Kızlar Basketbol A Kategorisi İl Şampiyonası finalinde Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi'ni 93-32'lik skorla mağlup eden Özel Bilgi Okulları şampiyonluk kupasını kaldıran takım oldu
HASAN 15.12.2018
Hasancık köyü parke ile kaplandı
Hasancık köyü parke ile kaplandı
İzmit Belediyesi'nin köylerdeki parke seferberliği devam ediyor.
HASAN 14.12.2018
Nefes alacak alanlar yaptık
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Sanayilerde çalışmalarımız devam ediyor. Yapılan çalışmalar ile sanayilerimizde çalışanların nefes alacakları alanlar oluşturduk' dedi
HASAN 14.12.2018
Minibüsçülerden Başkan Hasan Karabağ'a açık destek
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, İzmir Minibüsçüler Odası Başkanı Taner Uğuz, yönetim kurulu üyeleri ve minibüsçü esnafı ile bir araya geldi. Oda Başkanı Uğuz, Başkan Karabağ'ın her zaman esnafın yanında olduğuna dikkat çekerek, Bayraklı gibi zor bir bölgede kurucu başkanlık yapmanın marifet olduğunu söyledi.
HASAN 13.12.2018
Tekkeköy'de değişim sürüyor
Tekkeköy'ün tarihinin en büyük ve en köklü değişim ve hizmet atağını kısa sürede her alanda yaşadığını söyleyen Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Tekkeköy'de değişim sürüyor' dedi
HASAN 13.12.2018
Hasan Mert Kızıl, Avrupa 2'ncisi oldu
Muratpaşa Belediyespor sporcusu, Hasan Mert Kızıl, Solvenya Maribor'da düzenlenen WAKO Büyükler Avrupa Kick Boks Şampiyonası'nda Avrupa 2'ncisi oldu.
HASAN 12.12.2018
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'dan Kılıçdaroğlu'na asgari ücret cevabı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'dan Kılıçdaroğlu'na asgari ücret cevabı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun
HASAN 12.12.2018
Hasan Çavuşoğlu: 'Rizespor karşılaşması bizim için zor bir maç'
Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, 'Altı üstü diye bir şey yok. Akhisar-Fenerbahçe maçında bunu gördük. Bu yıl çok zor ve farklı bir ligdeyiz. Rizespor yukarı çıkmaya çalışacak. Bizim için de zor maç' dedi.
HASAN 10.12.2018
Profesörlerden kritik uyarı
Samsun'da 1981 yılından bu yana hizmet veren Hasan Uğurlu Barajı'nda yaşanan su seviyesi düşüklüğü endişelendirdi. OMÜ'lü profesörler, barajın geleceği ile ilgili yetkilileri uyararak su yönetiminin doğru planlanması gerektiğini söyledi
HASAN 10.12.2018
Başkan Togar'dan konferans salonu
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Kışla Bahattin Sevim Köksal Anadolu Lisesi öğrencilerinin konferans salonu isteğini yerine getiriyor.
HASAN 5.12.2018
Hasan Angı'dan Dünya Engelliler Günü mesajı
Hasan Angı'dan Dünya Engelliler Günü mesajı
AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
HASAN 2.12.2018
Samsun'a yeni bir okul daha
Samsun Tekkeköy'deki okul sayısının 4,5 yılda hedeflenen seviyenin üzerine çıktığını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköylü hayırsever Melek-Kadir Korkmaz çiftinin ilçeye ikinci bir okul yapma sözü verdiklerini belirtti.
HASAN 2.12.2018
Çarşamba'da yaprak dökümü
Ligde 2'de Çarşambaspor, yeni teknik heyetin raporu doğrultusunda Yener Barlas, Uğur Yılmaz ve Mustafa Ünver ile karşılıklı anlaşarak yollar ayırdı
HASAN 30.11.2018
Başkan Togar'dan ortak akıl vurgusu
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, Beyaz Masada ilçe halkının taleplerini dinlediler.
HASAN 26.11.2018
Tekkeköy'de hizmet rüzgarı sürüyor
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın göreve gelmesiyle başlayan değişim rüzgarları her alanda artarak, ilçenin çehresi değişmeye ve güzelleşmeye devam ediyor
HASAN 26.11.2018
Başkan Hasan Arslan öğretmenleri kutladı
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle okulları gezerek, Çiğli'de görev yapan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı, kırmızı gül ve çeşitli hediyeler dağıttı.
HASAN 24.11.2018
Samsun'a 250 yataklı hastane! Temeli Aralık ayında atılıyor
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Aralık ayının sonuna kadar 250 yataklı Tekkeköy İlçe Devlet Hastanesinin temelini atmayı planladıklarını söyledi.
HASAN 23.11.2018
Madenci Hasan Gençtürk son yolculuğuna uğurlandı
Zonguldak'ta bir maden ocağında meydana gelen metan gazı sıkışması nedeniyle meydana gelen patlamada hayatını kaybeden 3 işçiden Hasan Gençtürk, sevenlerinin gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
HASAN 22.11.2018
Hasan Kılca: 'Gönül belediyeciliği için adayım'
Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olarak görev yaparken yerel seçimlerde AK Parti'den Karatay İlçe Belediye Başkanlığına aday adayı olan Hasan Kılca, 'Gönül belediyeciliği yapacak, her zaman hemşehrilerimizle iç içe olacağım' dedi.
HASAN 21.11.2018
Spor Lisesi seriyi sürdürdü
Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi, İlkadım Genç Erkekler Futbol İlçe Şampiyonası'nda 19 Mayıs Anadolu Lisesi'ni 2-1 mağlup ederek şampiyonluk yolunda önemli bir engeli daha aştı
HASAN 21.11.2018
Önce imza, sonra idman...
Geçtiğimiz hafta Hasan Basri Kara ile yollarını ayıran Çarşambaspor'da yeni Teknik Sorumlu Hasan Şengün takımla birlikte ilk antrenmanına çıktı
HASAN 21.11.2018
Hem fakülte hem yurt
Hem fakülte hem yurt
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Tekkeköy'e fakülte ve öğrenci yurdu kazandıracağız' dedi
HASAN 21.11.2018
Hasan Çavuşoğlu: 'Kötü gidişata son verilmesi gerekiyor'
Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında sahasında karşılaşacağı Kayserispor maçının hazırlıkları sürdüren Aytemiz Alanyaspor'da Başkan Hasan Çavuşoğlu, 'Bizim için önemli olan hafta sonu oynayacağımız Kayserispor maçı var. Son haftalardaki kötü gidişata son verilmesi gerekiyor. Bu maçta galip gelmek istiyoruz' dedi.
HASAN 20.11.2018
Samsun'da soğan stokçularına uyarı!
Samsun Ziraat Odası Başkanı Hasan Tütüncü, Türkiye'de soğanın zamlanmasını gerektirecek bir durum olmadığını söyleyerek, stokçuları ilgili birimlere şikayet edeceklerini ifade etti.
HASAN 20.11.2018
Başkan Togar: 'Tekkeköy'e fakülte ve öğrenci yurdu kazandıracağız'
Başkan Togar: 'Tekkeköy'e fakülte ve öğrenci yurdu kazandıracağız'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy'e fakülte ve öğrenci yurdu kazandıracaklarını söyledi.
HASAN 20.11.2018
Hasan Hüseyin Acar koşulara başladı
Hasan Hüseyin Acar koşulara başladı
Sakatlığı nedeniyle 2 aydır oynamayan Hasan Hüseyin Acar düz koşulara başladı.
HASAN 20.11.2018
Başkan Hasan Suver, çocuklara diş sağlığının önemini anlattı
Fatih Belediyesi Ağız ve Diş Sağlığı Haftası çerçevesinde Fatih'teki ilkokul öğrencilerine diş macunu ve fırçasından oluşan set hediye etti.
HASAN 20.11.2018
Köprü vazifesi görüyor
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Halk günleri; vatandaşlarımız ile aramızda bir köprü vazifesi görüyor, bizlerin bağını güçlendiriyor' dedi
HASAN 20.11.2018
Hasan Celal Güzel Kültür ve Spor Vadisi'nde çalışmalar tamamlandı
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan tematik parklar arasına Hasan Celal Güzel Kültür ve Spor Vadisi eklendi. 250 dönüme kurulan kültür ve spor vadisine yönelik çalışmalar tamamlanarak, Gazianteplilerin hizmetine sunuldu.
HASAN 19.11.2018
Kurtuluş için fırsat kapısı
Kurtuluş için fırsat kapısı
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Mevlit Kandili, insanlığın kurtuluşuna açılan bir fırsat kapısı' dedi
HASAN 19.11.2018
Çarşamba'da Şengün dönemi
Bir dönem Samsunspor'da da çalışan Hasan Şengün'le görüşen Yeşil-Beyazlılar, tecrübeli teknik adamla anlaşma sağladı. Şengün, Turhalspor maçı sonrası göreve başlayacak
HASAN 18.11.2018
Başkan Hasan Karabağ: 'İzmir rantı İzmir'de kalmalı'
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı aday adayı CHP'li Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, kent planlarının parsel parsel değil, bölgesel olarak ele alınması gerektiğini ifade ederek, kentsel planlamaların bölgesel ele alınması ve İzmir'in rantının İzmir'de kalması gerektiğini söyledi.
HASAN 16.11.2018
Başkan Hasan Karabağ: 'İzmir rantı İzmir'de kalmalı'
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı aday adayı CHP'li Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, kent planlarının parsel parsel değil, bölgesel olarak ele alınması gerektiğini ifade ederek, kentsel planlamaların bölgesel ele alınması ve İzmir'in rantının İzmir'de kalması gerektiğini söyledi.
HASAN 16.11.2018
Başkan Hasan Arslan'a odalardan tam destek
İzmir'de, Çiğli Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Çiğli Şoförler ve Otomobilciler Kamyonlar ve Kamyonetçiler Esnaf Odasını ziyaret eden Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan'a oda başkanlarından tam destek aldı.
HASAN 16.11.2018
Togar'dan Şenocak'a ziyaret
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak'ı makamında ziyaret etti
HASAN 16.11.2018
Spor Lisesi seriye geçti
Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi, nefes kesen karşılaşmada Namık Kemal Anadolu Lisesi'ni 2-0 yenerek turnuvada 2'de 2 yaptı
HASAN 16.11.2018
Değişim bizimle başladı
Tekkeköy için kapsamlı çalışmalar yaptıklarını ifade eden Belediye Başkanı Hasan Togar, 'İlçemizde değişim bizimle başladı' dedi
HASAN 16.11.2018
TÜBİTAK Başkanı Hasan Mandal, Manisa'da sunum yaptı
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Hasan Mandal, MCBÜ II. Uluslararası Üniversite Sanayi İşbirliği AR-GE ve İnovasyon Kongresinde yaptığı konuşmada üniversite-sanayi işbirliğinde iddialı projelerin gerçekleşebilmesi adına düşük ve orta yüksekten, yüksek teknolojiye geçilmesi gerektiğini söyledi.
HASAN 15.11.2018
İşadamı Talak Canik'e aday adayı
İş adamı Hasan Talak, AK Parti Canik Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı. Talak, 'Canik bizim doğduğumuz, büyüdüğümüz ilçemiz. Daha da başarılı işler yapabilmek için göreve talip olduk' dedi
HASAN 14.11.2018
Arkadaşları Hasan Efe için gözyaşı döktü
Arkadaşları Hasan Efe için gözyaşı döktü
Adana'da 8. kattan düşerek hayatını kaybeden 12 yaşındaki Hasan Efe Ege'nin cenazesi toprağa verildi.
HASAN 13.11.2018
Hasan Göğüs AK Partiden aday adayı oldu
Hasan Göğüs AK Partiden aday adayı oldu
Battalgazi Belediye Meclis Üyesi Hasan Göğüs AK Partiden Battalgazi belediye başkan aday adayı oldu.
HASAN 12.11.2018
Kirazlık Camisi'nde sona yaklaşıldı
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Kirazlık Mahallesi'nde yapımına devam edilen Kirazlık Camisi'nin yakında cemaat ile buluşacağını söyledi.
HASAN 13.11.2018
Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke'ye tebrik ziyareti
Van İl Müftüsü Nimetullah Arvas, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke'yi makamında ziyaret ederek, aldığı başarı ödülünden dolayı tebrik etti.
HASAN 12.11.2018
Hasan Tevke, 'Yılın Milli Eğitim Müdürü' seçildi
Hasan Tevke, 'Yılın Milli Eğitim Müdürü' seçildi
Van İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, yılın en başarılı milli eğitim müdürü seçilerek ödüle layık görüldü.
HASAN 8.11.2018
Samsunlu şampiyon törenle karşılandı
Samsunlu şampiyon törenle karşılandı
Gençler Balkan Güreş Şampiyonası'nda altın madalya alan Hasan Çevik, memleketi Samsun'da davulla karşılandı.
HASAN 7.11.2018
Hamam kültürü canlanıyor
Tekkeköy Belediyesi tarafından hamam kültürünü tekrar canlandırmanın yanında turizm ve şifa kaynağı olarak da hizmet verecek olan Osmanlı Hamamında sona yaklaşıldı
HASAN 7.11.2018
Hamam kültürü canlanıyor
Tekkeköy Belediyesi tarafından hamam kültürünü tekrar canlandırmanın yanında turizm ve şifa kaynağı olarak da hizmet verecek olan Osmanlı Hamamında sona yaklaşıldı
HASAN 7.11.2018
Samsun'da hamam kültürü canlanıyor
Samsun'da hamam kültürü canlanıyor
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, çalışmalarda sona gelinen Osmanlı Hamamında incelemelerde bulundu.
HASAN 6.11.2018
Terim'e 3-14 maç, Hasan Şaş'a 5-10 maç ceza bekleniyor
Olaylı derbinin ardından hem Galatasaray hem de Fenerbahçe, PFDK'ya sevk edildi. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e 3-14 maç arası, Hasan Şaş'a ise 5-10 maç arası ceza gelmesi bekleniyor.
HASAN 6.11.2018
Esat Delihasan, üst üste üçüncü dönem Dünya Karate Federasyonu yönetiminde
Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, İspanya'da düzenlenecek 24. Dünya Karate Şampiyonası öncesi yapılan kongrede, üst üste üçüncü kez Dünya Karate Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği'ne seçildi.
HASAN 6.11.2018
Başkanlar sorunları anlattı
Başkanlar sorunları anlattı
Samsunlu ziraat odası başkanları, Tarım ve Orman Bakanlığını ziyaret ederek bölge çiftçisinin sorunlarını anlattı
HASAN 6.11.2018
Kaybedecek kredimiz yok
Çaykur Rizespor'da Kulüp Başkanı Hasan Kartal, 'Bu sezon artık kaybedecek kredimiz yok. Ligde istediğimiz yerde değiliz. Bir an önce toparlanmamız gerekiyor' dedi.
HASAN 6.11.2018
Başkan Uysal, Hasan Bağdaş'ın resim sergisini gezdi
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ressam Hasan Bağdaş'ın, Aydın Kanza Sergi Salonu'nda açtığı 'Avustralya'dan Antalya'ya Renklerin Gücü' isimli resim sergisini gezdi.
HASAN 5.11.2018
MÜSİAD Konya Şubesinde Hasan Angı konuk oldu
MÜSİAD Konya Şubesinde düzenlenen, AK Parti Konya İl Başkanı ve MÜSİAD Konya Şubesi 2. Dönem Başkanı Hasan Angı'nın katıldığı toplantıda, bilgi, birikim ve tecrübeler paylaşıldı.
HASAN 5.11.2018
Başkan Togar: '55 ayda 55 yıllık hizmet'
55 ayda önemli projelerin, çalışmaların ve hizmetlerin hayata geçirdiklerini belirten Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, '55 ayda 55 yıllık hizmeti ilçemizde gerçekleştirdik' dedi.
HASAN 4.11.2018
Samsun'da 'askıda elbise' uygulaması
Samsun'un Havza ilçesinde terzilik yapan 60 yaşındaki Hasan Gündüz, hayata geçirdiği 'askıda elbise' uygulaması ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımcı olmaya çalışıyor.
HASAN 2.11.2018
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'dan göçükle ilgili açıklama:
Ümraniye'de meydana gelen göçükle ilgili bilgi veren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 'Parseller durak istasyon çalışmasının depoya giden tünelin başlangıcında bir göçme. Bu göçmede iki kardeşimiz güvenlik görevlisi zannediyorum rahmet-i Rahman'a kavuştu. Ailelerine başsağlığı diliyorum' dedi.
HASAN 2.11.2018
Samsun'da Gazinin çifte mutluluğu
1987 yılında polis teşkilatında görev yapmaya başlayan 55 yaşındaki gazi polis memuru Hasan Yıldız, yaş haddinden doğum gününde ikinci kez emekli oldu.
HASAN 2.11.2018
Tekkeköy minibüsçülerinin yer sorunu çözüldü
Samsun Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede şehir içi ulaşımı sağlayan minibüsçülerin yer sorununu çözüme kavuşturdu.
HASAN 1.11.2018
Tercih edilen bir ilçeyiz
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Sosyal belediyeciliği her safhada başarılı bir şekilde uygulayarak birçok belediyeye de örnek olduk. Tekkeköy, bölgede herkesin yaşamak için tercih ettiği ilçeler arasındaki ilk sıralardaki yerini aldı' dedi
HASAN 31.10.2018
Ç.Rizespor Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır: 'Adalet bekliyoruz'
Ç.Rizespor Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır: 'Adalet bekliyoruz'
Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, futboldaki adaletin daha iyi yerlere gelmesini beklediklerini söyledi.
HASAN 30.10.2018
Samsun protokolünden Cumhuriyet Bayramı mesajları
Samsun protokolünden Cumhuriyet Bayramı mesajları
Samsun protokolü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir dizi mesaj yayımladı.
HASAN 29.10.2018
Yozgatlı Dernekler Federasyonu'ndan Şehit Hasan Altın Futbol Turnuvası
Yozgatlı Dernekler Federasyonunun 15 Temmuz'da şehit olan Hasan Altın için bu yıl 4'üncüsünü düzenlediği futbol turnuvasına sivil toplum kuruluşlarını temsilen 25 takım katıldı.
HASAN 26.10.2018
Asırlık hayal gerçek oluyor
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 250 yataklı Tekkeköy Devlet Hastanesi ile ilçenin 100 yıllık hayalinin gerçeğe dönüşeceğini söyledi.
HASAN 26.10.2018
Karadeniz'e örnek olacak
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, içerisinde sinema salonunun da bulunacağı ve kitap sayısının 50 binin üzerine çıkarılacağı İlçe Halk Kütüphanesinin Karadeniz'deki diğer ilçe kütüphanelerine örnek olacağını söyledi
HASAN 26.10.2018
Ünlü yapımcı Hasan Yıldız Gebze'de
Gebze Belediyesi'nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği programa başarılı yapımcı-yönetmeni Hasan Yıldız konuk oldu.
HASAN 25.10.2018
Tekkeköy İlçe Halk Kütüphanesi Karadeniz'e örnek olacak
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, içerisinde sinema salonunun da bulunacağı ve kitap sayısının 50 binin üzerine çıkarılacağı Tekkeköy İlçe Halk Kütüphanesinin Karadeniz'deki diğer ilçe kütüphanelerine örnek olacağını söyledi.
HASAN 25.10.2018
Prof. Dr. Hasan Olalı, Foça'da sempozyumla anıldı
Akademik turizm çalışmalarının kurucusu olarak kabul edilen Prof. Dr. Hasan Olalı, İzmir'in Foça ilçesinde düzenlenen ve çok sayıda yüksek lisans ve doktora öğrencisinin katıldığı sempozyumda anıldı.
HASAN 24.10.2018
Hasankeyf'teki tarihi Orta Kapı birleştirildi
Batman'ın Hasankeyf ilçesinde önceki hafta 3 parçaya bölünerek taşınan 600 yıllık tarihi orta kapı, Yeni Hasankeyf yerleşkesindeki arkeopark alanında yeniden birleştirilmeye başlandı.
HASAN 22.10.2018
Türk Kızılayı gurur kaynağımız
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Türk Kızılayı'nın; ulusal ve uluslararası alanda birçok önemli faaliyet yürütüyor. Kızılay, bizim gurur kaynağımız' dedi
HASAN 22.10.2018
Türk Kızılayı ile her türlü iş birliğine hazırız
Türk Kızılayı ile her türlü iş birliğine hazırız
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Türk Kızılayı ile her türlü iş birliğine hazır olduklarını söyledi.
HASAN 21.10.2018
Hasan Kartal: 'Ödenmesi gereken borç 130 milyondur''
Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, 200 milyon TL olan borçlarının 130 milyon TL'sinin ödenmesi gereken borç olduğunun altını çizdi.
HASAN 21.10.2018
Azerbaycan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ali Hasanov: 'Azerbaycan barış s
Azerbaycan Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen 'Modern Dünyada Uluslararası İstişare' adlı konferansta konuşan Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ali Hasanov, devlet olarak her zaman barış siyaseti izlediklerini söyledi.
HASAN 20.10.2018
Muhtarların gurur günü
Samsun Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Tütüncü, 'Bizler bulunduğumuz mahallelerde devletin tüm kurumlarını temsil eden, bölgedeki halkın merkezi, hükümet ve yerel yönetimlerle ilişkilerde önemli rol oynayan aracılarız' dedi.
HASAN 19.10.2018
Hasankeyf'te İmam Abdullah Zaviyesi'nin eyvan kısmı taşındı
Ilısu Baraj Gölü suyu altında kalacak olan Batman'ın antik kenti Hasankeyf'te tarihi eserlerin taşınmasına bugün İmam Abdullah Zaviyesi'nin eyvan kısmı ile devam edildi.
HASAN 19.10.2018
Samsun'a 250 yataklı hastane
Samsun'a 250 yataklı hastane
Samsun'un Tekkeköy ilçesinde inşa edilecek 250 yataklı Tekkeköy Devlet Hastanesinin yer teslimi yapıldı.
HASAN 18.10.2018
Trakya Üniversitesi Şehit Ressam Hasan Rıza Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu, y
Trakya Üniversitesi Şehit Ressam Hasan Rıza Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte, yeni kayıt yaptıran öğrencilerine yönelik kapsamlı bir oryantasyon programı düzenledi.
HASAN 18.10.2018
Tekkeköy'de her alanda kurs
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçenin dört bir yanında İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ile iş birliğinde yürütülen kurslara yenilerini ekleyerek yeni döneme başlamaya hazırlandıklarını belirterek, 'Halk eğitim kurslarımız birçok noktada hanımlarımızın sığınacağı limanlar haline geldi' dedi
HASAN 17.10.2018
Hasankeyf'te tarihi kale kapısı bölünerek taşındı
Ilısu Baraj suları altında kalacak olan Batman'ın Hasankeyf ilçesinde tarihi eserlerin taşınması işlemleri sürüyor. İlçede, bulunan kale kapısının ilk bölümü bugün taşındı.
HASAN 16.10.2018
Başkan Hasan Arslan'ın anne acısı
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan'ın hayatını kaybeden annesi Fidan Arslan'ın cenazesi, Küçük Çiğli Cemevi'ndeki cenaze namazının ardından Ulukent Mezarlığı'na defnedildi.
HASAN 15.10.2018
Samsun Vezirköprü'de Eğitim-Bir-Sen 'Dursun' dedi
Samsun Vezirköprü'de Eğitim-Bir-Sen 'Dursun' dedi
Samsun'un Vezirköprü ilçesinde Eğitim-Bir-Sen Temsilciliğine Hasan Dursun seçildi.
HASAN 15.10.2018
Samsun'a 'Millet Bahçesi'
Samsun Tekkeköy Belediyesi, Kurtuluş Mahallesi sınırları içerinde bulunan yaklaşık 100 dönümlük arazi üzerinde Avrupa Birliği Hibe Projesi desteği ile 2019 yılı içerisinde hayata geçirmeyi planladığı Millet Bahçesi Projesi için çalışmalara başladı.
HASAN 14.10.2018
Büyük bir aileyiz
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Tüm yapılarımızla biz büyük bir aileyiz. Ülkemizi 2023, 2053, 2071 hedeflerimize taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz' dedi
HASAN 9.10.2018
Samsun'da intihar girişimi! Ev bulamayınca...
Samsun'da daha önce birçok intihar girişiminin yaşandığı melanet apartmanı, bu kez de ev bulamadığı için çatıya çıkan bir şahsın intihar girişimine sahne oldu
HASAN 7.10.2018
Tekkeköy Belediyesi, usulsüz fiyat artışıyla ilgili denetimlerini sıklaştırdı
Tekkeköy Belediyesi Zabıta ekipleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ürünlerde usulsüz fiyat artışıyla ilgili yaptığı uyarıların ardından denetimlerini sıklaştırdı.
HASAN 7.10.2018
Kargı Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Hasan Danacı;
Kargı Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Hasan Danacı, prostat kanseri erkeklerde ve tüm dünyada en sık görülen ikinci kanser türü olduğuna dikkat çekerek, her 6 erkekten birinin prostat kanserine yakalanma riski ve her 38 erkekten birinin de prostat kanseri nedeniyle hayatını kaybetme riskini taşıdığını söyledi.
HASAN 7.10.2018
AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Şahin istifa etti
AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Şahin istifa etti
AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Şahin, istifa ettiğini açıkladı.
HASAN 4.10.2018
Yeniden Özbulut
TFF İl Temsilciliğini 19 yıldır başarılı bir şekilde yürüten Hasan Özbulut'un görev süresi uzatıldı. TFF, Özbulut'a 2020 yılına kadar yeniden görev verdi
HASAN 3.10.2018