HULUSİ B HABERLERİ

HaberlerHULUSİ BHULUSİ B
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar! 3 bin DEAŞ'lı etkisiz hale getirildi
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Fırat Kalkanı Harekatı'nda Mehmetçiklerin DEAŞ'lılarla göğüs göğse çarpıştığını belirterek 3 bin DEAŞ'lının etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
HULUSİ B 12.03.2019
TSK'da FETÖ ile yoğun mücadele
FETÖ ile mücadelesini sürdüren TSK'da önceki uygulama sonuçlarına göre müşterek olarak belirlenen kıstaslar kullanılarak yapılan değerlendirmeler doğrultusunda son 7 ayda toplam 1076 personel açığa alındı.
HULUSİ B 30.01.2019
Bakan Hulusi Akar: 'Türkiye güçlü olmaya mecburdur'
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türkiye'nin bu coğrafyada var olmak için kendi silahlarıyla caydırıcı, güçlü ve başarılı olmaya mecbur olduğunu söyledi.
HULUSİ B 13.01.2019
Tren kazasında hayatını kaybeden makinistin acı haberi ulaştı
Ankara'da Konya seferini yapan Yüksek Hızlı Tren (YHT) ile yol kontrolü yapan kılavuz treninin çarpışması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden makinistlerden Hulusi Böler'in acı haberi memleketi Tokat'a ulaştı.
HULUSİ B 13.12.2018
Mili Savunma Bakanı Hulusi Akar, hastanede şehit yakınına başsağlığı diledi
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, helikopter kazasında yaralı olarak kurtulan asker hakkına bilgi almak için hastaneye geldiği sırada, şehitlerden birinin yakını olan bir kadına da başsağlığı diledi.
HULUSİ B 26.11.2018
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, yaralı askerin durumu hakkında bilgi aldı
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, helikopter kazasında yaralı olarak kurtulan ve Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınan asker hakkında hastane yetkililerinden bilgi aldı.
HULUSİ B 26.11.2018
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar: 'Bu kahraman pilotlarımız ve havacı personeli
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sancaktepe'de helikopterin düştüğü yerde yaptığı inceleme sonrası dört askerin şehit olduğunu söyleyerek; 'Bu kahraman pilotlarımız havacı personelimiz şu anda bilemediğimiz bir sebepten dolayı acil iniş gerçekleştirme çabasında bulunmuşlardır' dedi.
HULUSİ B 26.11.2018
Türkiye'ye rağmen atılacak hiçbir adıma müsaade edilmeyecek
Milli Savunma Bakanı Akar, 'Kıbrıs'ta, Ege'de ve Doğu Akdeniz'de, Türkiye'ye rağmen atılacak hiçbir adıma ve oldubittiye asla müsaade edilmeyecektir.' dedi.
HULUSİ B 22.10.2018
Orgeneral Hulusi Akar Camii'nde cenazelerin kaldırılmasına başlandı
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Orgeneral Hulusi Akar Cami'nde kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlık'ta toprağa verilen Ahmet Çöplüoğlu'nun cenaze namazına katıldı. Başkan Çelik, Orgeneral Hulusi Akar Cami ile birlikte, cenaze hizmetlerinin en güzel şekilde Asri Mezarlık'ta verilmeye başlandığını belirtti.
HULUSİ B 16.10.2018
Denizde kaybolan genci arama çalışmaları sürüyor
Giresun'da girdiği denizde akıntıya kapılarak kaybolan Tıp Fakültesi öğrencisi Hüseyin Topşir'i arama çalışmaları 3. gününde devam ediyor.
HULUSİ B 10.09.2018
Kapıdaki tehlike, İdlib için Ankara devrede!
İngiltere, Fransa, ABD, Rusya... Hepsinin gözü kulağı İdlib'de. Bölgedeki pastadan pay almak için âdeta birbiriyle yarışıyorlar. Türkiye ise insani dramın yaşanacağı bölge için tedbirler peşinde.
HULUSİ B 31.08.2018
Hulusi Akar, Rusya Savunma Bakanı Sergey Şaygu ile görüştü
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan ve Rusya Savunma Bakanı Sergey Şaygu, Suriye'deki durumu ele aldı.
HULUSİ B 24.08.2018
Aziz Yıldırım'dan Hulusi Belgü'ye tepki
Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım, sosyal medya hesabından kendisi ile ilgili paylaşımda bulunan eski yönetici Hulusi Belgü hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.
HULUSİ B 16.08.2018
'Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın şahsına ait Twitter hesabı yoktur'
'Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın şahsına ait Twitter hesabı yoktur'
Milli Savunma Bakanlığı, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın şahsına ait Twitter hesabının olmadığını bildirdi.
HULUSİ B 10.08.2018
Bakan Hulusi Akar: 'Hepsi bitecek'
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere memleketi Kayseri'ye gelen Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar bir vatandaşın 'Suriye temizlenecek mi?' sorusuna 'Hepsi bitecek' diye cevap verdi.
HULUSİ B 20.07.2018
Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanlığı görevini devretti
Genelkurmay Başkanlığı Komuta Devir-Teslim Töreni, 16 Temmuz 2018 tarihinde Genelkurmay Başkanlığı Karargâhında icra edildi.
HULUSİ B 16.07.2018
(Özel haber) Hulusi Belgü: 'Aziz Yıldırım seçimi kaybetmekten korkuyor'
Fenerbahçe'nin eski başkan adaylarından Hulusi Belgü, 'Aziz Yıldırım seçimi kaybedecek diye çok çekinip korkuyor' dedi. Belgü, Ali Koç'un Fenerbahçe için en iyi başkan adayı olduğunu belirtti.
HULUSİ B 29.05.2018
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, kuvvet komutanları ile birlikte Hatay
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, kuvvet komutanları ile birlikte Hatay
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, kuvvet komutanları ile birlikte Hatay'da.
HULUSİ B 25.05.2018
Başkan Çelik, Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı'nda incelemelerde bulundu
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, şehrin en önemli bulvarlarından birisi olacak olan Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı'nda incelemelerde bulundu.
HULUSİ B 12.04.2018
Hulusi Belgü, disiplin kuruluna sevk edildi
Fenerbahçe, eski başkan adaylarından Hulusi Belgü'yü geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda dolayı disiplin kuruluna sevk etti.
HULUSİ B 30.03.2018
(Özel haber) Hulusi Belgü: 'Fenerbahçe'de demokrasi yok'
Fenerbahçe eski başkan adaylarından Hulusi Belgü, Fenerbahçe'de demokratik bir seçim çalışmalarının olmadığını ve televizyonun propaganda aracı olarak kullanıldığını söyledi.
HULUSİ B 23.10.2017
(Özel haber) Hulusi Belgü: 'Fenerbahçe'de demokrasi yok'
Fenerbahçe eski başkan adaylarından Hulusi Belgü, Fenerbahçe'de demokratik bir seçim çalışmalarının olmadığını ve televizyonun propaganda aracı olarak kullanıldığını söyledi.
HULUSİ B 23.10.2017
(Özel Haber) - Hulusi Belgü: 'Galatasaray maçının kazanılması lazım'
(Özel Haber) - Hulusi Belgü: 'Galatasaray maçının kazanılması lazım'
Fenerbahçe'nin eski başkan adayı Hulusi Belgü, Galatasaray ve Kayserispor maçlarının kazanılması gerektiğini söyledi.
HULUSİ B 21.10.2017
Org. Hulusi Akar'dan flaş başvuru!
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar darbe girişimi sırasında Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin 486 sanığın yargılandığı davaya müdahillik talebinde bulundu.
HULUSİ B 1.08.2017
CHP'li Tezcan'dan Hulusi Akar'ın Darbe Komisyonuna verdiği cevaplara ilişkin açı
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın Darbe Girişimini Araştırma Komisyonuna verdiği cevaplara ilişkin, 'Genelkurmay Başkanı'nın doğrudan gidip ifade vermesi gerekirdi. Çünkü tek taraflı sorularla değil, bir diyalog halinde canlı soruları sorup cevabının alınması gerekirdi. 8 sayf
HULUSİ B 31.05.2017
İşte Hulusi Akar'ın darbe komisyonuna verdiği yanıtlar
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonuna 8 sayfalık cevap verdi. 15 Temmuz darbe girişiminde darbecilere şiddetle karşı çıktığını belirten Akar, 'İlk andan itibaren hiçbir pazarlık söz konusu olmadı' dedi.
HULUSİ B 30.05.2017
Bafralı lise öğrencilerinden Hulusi Akar'a mektup
Samsun Bafra Anadolu Lisesinde düzenlenen 'Vatanım Sana Canım Feda' etkinliğinde 700 liselinin imzaladığı mektup, Genelkurmay Başkanı Hulisi Akar'a gönderildi.
HULUSİ B 15.03.2017
Genelkurmay Başkanı Akar ABD'ye gitti
Genelkurmay Başkanı Akar ABD'ye gitti
Genelkurmay Başkanı Akar, Koalisyon Ülkeleri Genelkurmay Başkanları toplantısına katılmak üzere ABD'ye gitti.
HULUSİ B 14.10.2016
Hulusi Akar: Fırat Kalkanı hayati öneme sahiptir
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, 'Menfur 15 Temmuz girişiminden çok kısa bir süre sonra başlayan Fırat Kalkanı Operasyonu hudutlarımızın ve komşu ülke insanları ile birlikte milletimizin güvenlik ve huzuru için hayati öneme sahiptir. TSK ve Türkiye Cumhuriyeti devletinin hiçbir ülkenin toprağında gözü yoktur' dedi.
HULUSİ B 19.09.2016
Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar dev mitingde konuştu
Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde konuşan Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, 'TSK olarak bu alçaklara layık oldukları cevap tereddütsüz şekilde verilmiştir. Bunu yaşatan hainler en ağır şekilde cezalandırılacaktır' dedi.
HULUSİ B 7.08.2016
ABD Genelkurmay Başkanı bombalanan TBMM'de
ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Joseph F. Dunford Jr, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ile birlikte bombalanan TBMM'yi ziyaret etti.
HULUSİ B 1.08.2016
Hulusi Akar: 'Ölüm kalım olmadan bitirin dedim'
15 Temmuz darbe girişimi sırasında alınkonunan ve uzun bir süre rehin olarak tutulan Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, tanık sıfatıyla ifade verdi.
HULUSİ B 25.07.2016
Hulusi Akar: Verdikleri zarar çok büyüktür...
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, 'Asker elbisesi giymiş bazı alçakların, bazı çete mensuplarının, Silahlı Kuvvetlerimizin içine sızmış yılanların ülkemize verdiği zarar çok büyüktür' dedi.
HULUSİ B 24.07.2016
Belgü'den Aziz Yıldırım'a sert eleştiri
Fenerbahçe Kulübü eski yöneticisi ve son başkanlık seçiminde aday olan Hulusi Belgü, sarı-lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım hakkında sert eleştirilerde bulundu.
HULUSİ B 5.06.2016