İSMAİL AKKOL HABERLERİ

HaberlerİSMAİL AKKOLİSMAİL AKKOL
Sabancı suikastı faili 20 yıl sonra konuştu
Sabancı suikastı davasının faili İsmail Akkol, ilk kez savunma yaparak, 'Sabancı Center girişindeki güvenlik kamerasından alınan fotoğraflarda, Mustafa Duyar'ın yanındaki kişi bana benziyor ama ben değilim. Mustafa Duyar hain bir adam' dedi.
İSMAİL AKKOL 26.09.2016
Polisin dikkati faciayı önledi
Yunanistan'dan eylem yapmak amacıyla Türkiye'ye gelen DHKP-C'li İsmail Akkol ve Fadik Adıyaman'ın Söke Otogarı'nda bindikleri otobüste yakalanmasını sağlayan genç polisin dikkati sayesinde bir faciadan son anda dönüldüğü ortaya çıktı.
İSMAİL AKKOL 8.02.2016
Sabancı Ailesi'nden açıklama geldi
Özdemir Sabancı suikasti sanığı, terör örgütü DHKP-C üyesi İsmail Akkol'un yakalanmasıyla ilgili Sabancı Holding'ten yazılı bir açıklama geldi.
İSMAİL AKKOL 4.02.2016
İsmail Akkol tutuklandı
İsmail Akkol tutuklandı
Sabancı suikastı davası faili terör örgütü DHKP-C üyesi İsmail Akkol tutuklandı.
İSMAİL AKKOL 4.02.2016
En son işte böyle görüntülendiler
Dün Aydın'da yakalanan DHKP-C'li İsmail Akkol, otogarda bankta otururken görüntülendi Akkol'un üzerinden silahlar ve canlı bomba düzeneği çıktı.
İSMAİL AKKOL 3.02.2016
Dikkat! Türkiye'ye sızmışlar!
'Kırmızı bülten'le aranan Sabancı suikastı sanığı İsmail Akkol ile 2013'te AK Parti ve Adalet Bakanlığı'na yönelik roketarlı saldırının faili Hasan Biber'in sansasyonel eylem için Yunanistan'dan ayrılıp sahte kimliklerle Türkiye'ye sızdığı açıklandı.
İSMAİL AKKOL 31.01.2016