İYİ PARTİ HABERLERİ

HaberlerİYİ PARTİİYİ PARTİ
CHP-İYİ Parti ittifakıyla ilgili Samsun ne düşünüyor?
CHP ve İYİ Parti uzun görüşmeler sonrası ittifak yol haritasını çıkardı. Buna göre, Ankara, İstanbul ve İzmir adayı CHP'li, Samsun adayı ise İYİ Parti'den olacak. CHP-İYİ Parti ittifakıyla ilgili Samsun halkının görüşlerini aldık.
İYİ PARTİ 14.12.2018
CHP Parti Meclisi tarihi öne alındı
CHP Parti Meclisi tarihi öne alındı
CHP Parti Meclisi, yerel seçim gündemi ile 18 Aralık Salı günü toplanacak.
İYİ PARTİ 14.12.2018
İYİ Parti-CHP'den Samsun'da güç birliği! 'Büyükşehir'i alacağız
İttifakın Samsun'da olumlu yansımasını göreceklerini ifade eden CHP Milletvekili Kemal Zeybek ile İYİ Parti Miletvekili Bedri Yaşar, hedeflerinin Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni kazanmak olduğunu söyledi.
İYİ PARTİ 14.12.2018
İYİ Parti, Aydın'da CHP'ye destek için aday çıkarmayacak
İYİ Parti Aydın İl Başkanı Cemal Sarı, CHP ve İYİ Parti arasında anlaşamaya varılan yerel seçim ittifakı kapsamında Aydın'da büyükşehir belediyesi için aday çıkarmayacaklarını belirtti.
İYİ PARTİ 13.12.2018
CHP, İYİ PARTİ ve SP Nevşehir Belediye Başkan adayını ortak çıkartacak
31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi Nevşehir Belediye Başkan adayı konusunda anlaştı.
İYİ PARTİ 13.12.2018
CHP ile İYİ Parti ittifakta anlaştı
CHP ile İYİ Parti arasında yürütülen ittifak görüşmelerinde sona gelindi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partilerinin ittifak konusunda anlaştığını açıkladı.
İYİ PARTİ 12.12.2018
CHP ve İYİ Parti anlaştı! Samsun adayı İYİ Partili olacak
CHP ile İYİ Parti arasındaki ittifak görüşmelerinde uzlaşma çıktı. Buna göre, Ankara, İstanbul ve İzmir adayı CHP'li, Samsun adayı ise İYİ Parti'den olacak.
İYİ PARTİ 12.12.2018
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: Engellilere yeşil pasaport verilsin
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: Engellilere yeşil pasaport verilsin
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 'Kamuda çalışan engellilere yeşil pasaport verilsin' dedi
İYİ PARTİ 12.12.2018
Mansur Yavaş'tan İYİ Parti'ye olumsuz cevap
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'Mansur Yavaş ile bugün konuştum. Ortak aday anlamında İYİ Parti adaylığını tercih etmedi. Ben de tercihine saygı duyduğumu ve başarılar dilediğimi söyledim.' dedi.
İYİ PARTİ 11.12.2018
CHP'den İYİ Parti ile devam eden ittifak görüşmelerine ilişkin açıklama
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, İYİ Parti ile devam eden ittifak görüşmelerine ilişkin, 'Bu tür görüşmelerin doğası gereği iniş çıkışlar olur. Görüşmelerde bazen tıkanmalar olur, 2 saat sonra başka görüşme yaparsınız o tıkanmanın aşıldığını görürsünüz' dedi.
İYİ PARTİ 11.12.2018
Dinar Belediye Başkanı Acar, İYİ Parti'den adaylığını açıkladı
Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde iki dönemdir Belediye Başkanı olan Saffet Acar, İYİ Parti'den belediye başkan adaylığını açıkladı.
İYİ PARTİ 11.12.2018
Eski başkandan İYİ Parti'ye tahliye davası
İYİ Parti kurucularından eski Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Akyürek, il başkanlığının bulunduğu parti binasının kendisine ait olduğunu iddia ederek, 'İYİ Parti İl Başkanlığı mülkünde haksız ve işgalci konumda. Parti binasını boşaltması için dava açtım' dedi.
İYİ PARTİ 11.12.2018
İyi Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar ''Biz Yönetime Talibiz''
Haberaks TV'de ekranlara gelen 'Seçim 2019' programına konuk olan İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 'Türkiye'de yönetime talibiz biz tek başımıza da seçime gireriz' dedi.
İYİ PARTİ 10.12.2018
İYİ Parti Efeler'de istifa
İYİ Parti Efeler'de istifa
İYİ Parti Efeler ilçe Başkanı Selim Özyılmaz görevinden istifa etti.
İYİ PARTİ 10.12.2018
İYİ Parti sahaya indi
İYİ Parti sahaya indi
İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı, Cumhuriyet Meydanı'nda açtığı stantla vatandaşlarla buluştu
İYİ PARTİ 7.12.2018
Samsun CHP'den İYİ Parti ile ittifak açıklaması
Haberaks TV'de ekranlara gelen 'Seçim 2019' programına konuk olan CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, ' İYİ Parti ile sürdürülen görüşmeler konusunda bir netlik yok.' dedi.
İYİ PARTİ 6.12.2018
İYİ Parti'nin kanun teklifi red edildi
İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) hakkında verdikleri kanun teklifinin TBMM Genel Kurulu'nda görüşülmesinin AK Parti ve MHP oylarıyla reddedildiğini belirterek, 'Takdir Türk milletinindir. Bu ittifakı milletimiz asla unutmayacak' dedi.
İYİ PARTİ 6.12.2018
İYİ Parti'den ittifak resti!
Dün akşam Haberaks TV'de ekranlara gelen 'Seçim 2019' programına konuk olan İYİ Parti İl Başkanı Recep Güleroğlu, 'HDP olursa İYİ Parti olmaz' dedi
İYİ PARTİ 6.12.2018
Son dakika! İYİ Parti'den bomba aday açıklaması
Dün akşam Haberaks TV'de ekranlara gelen 'Seçim 2019' programına konuk olan İYİ Parti İl Başkanı Recep Güleroğlu, İYİ Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Anavatan Partisi eski Milletvekili Mehmet Çakar ile görüştüğünü açıkladı
İYİ PARTİ 6.12.2018
Samsun için sürpriz iddia!
Yerel seçimler için CHP ile İYİ Parti arasındaki görüşmeler devam ederken Bursa ve Samsun'da İYİ Parti adayının desteklenebileceği iddia ediliyor.
İYİ PARTİ 6.12.2018
CHP ile İYİ Parti İzmir'de ilk temas
İYİ Parti ve CHP İzmir il başkanları ülkenin sıkıntılı bir dönemden geçtiğini belirterek, işbirliğinin elzem olduğu konusunda fikir birliği içinde olduklarını belirtti.
İYİ PARTİ 5.12.2018
İyi Parti Niğde İl Başkanı İbrahim uzun oldu
İyi Parti Niğde İl Başkanı İbrahim uzun oldu
Geçtiğimiz aylar içerisinde İyi Parti İl Başkanı ve yönetiminin istifasının ardınan yeni il başkanı ataması yapıldı.
İYİ PARTİ 5.12.2018
İYİ Parti'nin Isparta Belediye Başkan Adayı Gökmenoğlu oldu
İYİ Parti'nin Isparta Belediye Başkan Adayı Gökmenoğlu oldu
İYİ Parti Isparta Belediye Başkan Adayı olarak eski baro başkanı Gökmen Hakkı Gökmenoğlu'nu gösterdi.
İYİ PARTİ 4.12.2018
İYİ Parti Grup Toplantısı
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçimde ittifak konusunda, 'İYİ Parti papatya falı açar gibi, 'bir adayım yok', 'bir adayım var' diyerek siyaset yapmaz. Şartlar gerektirirse, yola tek başına çıkan İYİ Parti, teşekkür eder ve tek başına yürümeyi de bilir' dedi.
İYİ PARTİ 4.12.2018
MHP'den istifa etti, İYİ Parti'ye geçti
Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, yoluna İYİ Parti ile devam edeceğini açıkladı. Kocamaz, 'Bugün Mersin'e ve Mersinliye olan inanç, güven ve muhabbetimizle, hizmetlerimizin devamı için yeni bir yol açıyor, İYİ Parti saflarında yolumuza devam ediyoruz' dedi.
İYİ PARTİ 4.12.2018
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: Göçü teşvik ediyorsunuz
İller Bankasının, belediyelere verdiği bütçeyi eleştiren İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 'Göçü teşvik ediyorsunuz' dedi
İYİ PARTİ 4.12.2018
CHP'li Erol: 'Genel merkezimizin Saadet ve İYİ Parti ile bir ittifak görüşmesi v
Yerel seçimlerde Elazığ belediye başkanlığını alacakları konusunda iddialı olduklarını belirten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, genel merkezlerinin Saadet ve İYİ Parti ile devam ettirdiği bir ittifak görüşmesi olduğunu söyledi.
İYİ PARTİ 3.12.2018
İYİ Parti`de başvuru süreci başladı
İYİ Parti'de yerel seçimler için aday adaylık süreci dün itibariyle başladı. İYİ Parti Samsun İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adaylığı başvurusunun İYİ Parti Genel Merkezi'ne yapılacağını belirtti.
İYİ PARTİ 2.12.2018
İYİ Partide aday adaylığı süreci başladı
İYİ Parti'de aday adaylığı başvuruları başlarken Malatya'da il başkan yardımcısı Cem Parlak'ın görevinden istifa ederek aday adaylık başvurusunda bulunacağı öğrenildi.
İYİ PARTİ 1.12.2018
CHP'den İYİ Parti'ye ziyaret
Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti'nin CHP Samsun İl Başkanlığı ziyareti sonrası CHP'den iade-i ziyaret geldi. Ziyaretin, iki parti il yönetimlerinin de yeni olması dolayısıyla nezaket ziyareti olduğu açıklandı
İYİ PARTİ 30.11.2018
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: Göllerimiz için çözüm şart
Ladik Gölü'ndeki kurumaya dikkat çeken İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 'Göllerimiz, yer altı sularının farklı kullanımından dolayı kuruyor. İktidarın bu problemlere çözüm bulması şart' dedi
İYİ PARTİ 30.11.2018
İYİ Parti'de Hayati Tekin sesleri
İYİ Parti Samsun İl Başkanı Avukat Recep Güleroğlu, 'Temas halinde olduğumuz isimler var, hepsini bir arada değerlendirip mutabakat sağlamamız gerekiyor. Hayati Tekin de bu isimlerden birisi olabilir' dedi
İYİ PARTİ 29.11.2018
Malatya İyi Parti'den esnaf ziyareti
İyi Parti Malatya İl Başkan Yardımcısı Cem Parlak beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yaş Sebze-Meyve Halini ziyaret ederek esnafın ve üreticilerin sorunlarını dinlediler.
İYİ PARTİ 28.11.2018
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener:
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, '9 Büyükşehir için çalışma yürüyor ama 'henüz şöyle bir sonuç vardır' deme imkanımız yok' dedi.
İYİ PARTİ 27.11.2018
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: 'Millet İttifakı'na oy verenler de en az Cumhur
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'Millet İttifakı'na oy verenler de en az Cumhur İttifakı'na oy verenler kadar bu ülkenin şerefli insanlarıdır. AK Parti'ye, MHP'ye ve CHP'ye oy veren değerli kardeşim. Biz sizi canımız, kanımız kadar seviyoruz' dedi.
İYİ PARTİ 27.11.2018
İyi Parti'nin Balıkesir adayı İsmail Ok
İyi Parti'nin Balıkesir adayı İsmail Ok
İyi Parti Balıkesir Büyükşehir Belediyesi başkan adayı, aynı zamanda milletvekili olan İsmail Ok oldu.
İYİ PARTİ 27.11.2018
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: Stratejik bir sektör
Şeker fabrikalarının önemine dikkat çeken İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 'Gıda sektörü savunma sektörü kadar stratejik öneme sahip' dedi
İYİ PARTİ 27.11.2018
Kula İYİ Parti'den 8 üye daha MHP'ye geçti
Manisa'nın Kula ilçesinde, İYİ Parti Kula İlçe Teşkilatının kurucu üyelerinden Yavuz Piştav'ın ardından, 1'i kurucu üye olmak üzere 8 üye daha Milliyetçi Hareket Partisi'ne (MHP) katıldı.
İYİ PARTİ 23.11.2018
Bağımlılık araştırılsın
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, TBMM'ye önerge vererek, uyuşturucu bağımlılığına ilişkin Meclis araştırması açılmasını istediklerini belirtti
İYİ PARTİ 23.11.2018
Siyasette ittifak hareketliliği
CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi'nde 'ittifak hareketliliği' başladı. Siyasi parti temsilcileri ittifak ihtimallerini değerlendirirken, ittifağa olumlu baktıklarını ifade etti
İYİ PARTİ 22.11.2018
İYİ Parti'den CHP'ye ziyaret
İYİ Parti Samsun İl Teşkilatı, CHP Samsun İl Başkanlığına ziyarette bulundu. Ziyaretin, iki parti il yönetimlerinin de yeni olması dolayısıyla nezaket ziyareti olduğu açıklandı
İYİ PARTİ 21.11.2018
İYİ Parti'den Vali Baruş'a ziyaret
İyi Parti Malatya İl Başkanı Gökmen Kenan Özdal, İl Başkan Yardımcısı Cem Parlak ve yönetim kurulu üyeleri Malatya Valisi Aydın Baruş'u makamında ziyaret ederek yeni görev yerinde başarılar dilediler.
İYİ PARTİ 20.11.2018
İttifak gayreti yok
İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı Genişletilmiş İl İstişare Toplantısı'nda konuşan İYİ Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, 'Türkiye'nin hiçbir şehri için ittifak gayretimiz yok. Samsun'da kimin aday olacağı belli değil ancak bizim belirleyeceğimiz isim aday olacak' dedi
İYİ PARTİ 18.11.2018
İyi Parti Battalgazi İlçe Başkanı Ramazan Karaavcı:
İyi Parti Battalgazi İlçe Başkanı Ramazan Karaavcı, yaklaşan yerel seçimler öncesi siyasileri uyararak Malatya'nın en önemli ürünü olan kayısının siyasete alet edilmemesini istedi.
İYİ PARTİ 17.11.2018
İYİ Parti'den ESOB'a ziyaret
Malatya İyi Parti İl Başkanı Gökmen Kenan Özdal ve İl Başkan Yardımcısı Cem Parlak, MESOB Başkanı Şevket Keskin'i makamında ziyaret etti.
İYİ PARTİ 17.11.2018
Bu zihniyet mağduriyet sebebi
Bafra'da evi yıkılan aileye sahip çıkan İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, '4 milyon Suriyeliye 30 milyar harcayan zihniyet kendi vatandaşını mağdur ediyor' dedi
İYİ PARTİ 17.11.2018
Samsun'da CHP-İYİ Parti'den ittifak iddiası
2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde CHP ve İYİ Parti'nin Samsun'unda içerisinde bulunduğu 14 büyükşehirde ittifak yapacağı iddia edildi.
İYİ PARTİ 15.11.2018
Çeltik, Meclis gündeminde
Çeltik ürününü TBMM Genel Kurulu'na taşıyan İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 'Fındıkta oynadığınız oyunu çeltikte oynamayın' dedi
İYİ PARTİ 15.11.2018
Kılıçdaroğlu ile Akşener görüşmesi başladı
Kılıçdaroğlu ile Akşener görüşmesi başladı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in görüşmesi başladı.
İYİ PARTİ 13.11.2018
İYİ Parti Samsun tazelendi
İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu, il divan ve danışma kurulunu oluşturduklarını belirterek 'Toplumun her kesiminden olan İYİ Partili arkadaşlarımızla divan kurulumuzu yeniledik' dedi
İYİ PARTİ 13.11.2018
Zamlar 'Yeter' dedirtti
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, son zamların ardından 200 liralık doğal gaz faturasına 60 lira daha eklendiğini belirterek, 'Vatandaş ödeme güçlüğü yaşıyor, 'yeter' deme noktasına geldi' dedi
İYİ PARTİ 10.11.2018
Yaşar'dan TRT tepkisi
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, TRT'nin muhalif kitlelerin haberlerine kısıtlı sürelerde yer vermesini eleştirdi
İYİ PARTİ 9.11.2018
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: Kabahat değil suç
Hayvan hakları için kanun teklifi veren İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 'Hayvanlara karşı olumsuz davranışlar sergileyen kişilerin eylemleri 'kabahat' olarak değil 'suç' olarak nitelendirilmeli' dedi
İYİ PARTİ 8.11.2018
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: '2019 yılı bütçesini revize ederek, gerçekçi ha
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, '2019 yılı bütçesini revize ederek, gerçekçi hale getirin. 1 Aralık'tan itibaren uygulanmak üzere, yeni bir acil eylem planı hazırlayın' dedi.
İYİ PARTİ 6.11.2018
Çatlı ailesinden, İYİ Partili Yusuf Deniz hakkında suç duyurusu
Çatlı ailesi, bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Abdullah Çatlı için 'Uyuşturucu taciri, mafya lideri' gibi benzetmeler sosyal medyadan bir paylaşımda bulunan İyi Parti Bursa İl Yöneticisi Yusuf Deniz hakkında kamu davası açılması için Cumhuriyet Başsavcılığına başvurdu.
İYİ PARTİ 6.11.2018
İYİ Parti ilçe başkanlarını tanıttı
İYİ Parti ilçe başkanlarını tanıttı
İyi Parti Bursa'daki ilçe başkanlarını tanıttı. Toplantıya Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu da katıldı.
İYİ PARTİ 2.11.2018
İYİ Parti Düzce kurucu il başkanı istifa etti
DÜZCE(İHA) – İYİ Parti Kurucu İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu partiden istifa ettiğini açıkladı. İYİ Parti yönetimini sert ifadelerle eleştiren Katırcıoğlu 'Meral Akşener yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişmiştir' dedi.
İYİ PARTİ 2.11.2018
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: KHK'ları onaylamıyoruz
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: KHK'ları onaylamıyoruz
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 'KHK'ları onaylamadık, onaylamıyoruz, onaylamayacağız' dedi
İYİ PARTİ 2.11.2018
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: Komisyon kurulmalı
Medikal sektörün sorunları için araştırma komisyonu kurulmasını isteyen İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 'Medikal sektörü, ülkemizin kalkınması için önemli' dedi
İYİ PARTİ 1.11.2018
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den Açıklama
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'Olur da bir gün benden gelecek bir telefonla vicdanınız arasında kalırsanız, vicdanınızı dinleyiniz' dedi.
İYİ PARTİ 30.10.2018
İYİ Parti'nin kuruluşu Malatya'da da kutlandı
İYİ Parti Malatya İl Başkanlığı tarafından, partinin birinci kuruluş yıldönümü dolayısıyla Atatürk Anıtına çelenk sunumu gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ 25.10.2018
Vali Güvençer İYİ Partilileri ağırladı
İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz ve yeni yönetimi Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer'e nezaket ziyaretinde bulundu.
İYİ PARTİ 24.10.2018
'Krizin derinleşmesini önlemek için atılması gereken adımlar var'
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, 'Krizin daha derinleşmesini önlemek için atılması gereken adımlar var. Öncelikle Türkiye İstatistik Kurumu'nu rahat bırakın.' dedi.
İYİ PARTİ 23.10.2018
İyilik peşinde koşacak 500'e yakın sporcu makarna partisinde buluştu
Bu yıl 11 Kasım 2018'de 40'ıncısı düzenlenecek olan İstanbul Maratonu öncesinde iyilik peşinde koşacak sporcular makarna partisinde buluştu.
İYİ PARTİ 23.10.2018
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: Fındık üreticisi mağdur
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, afetlerden zarar gören çiftçilerin borçlarının koşulsuz ertelenmesi için TBMM Başkanlığına kanun teklifi sundu. Yaşar, 'Bu yıl yaşanan afetler nedeniyle kredi borçlarını ödeyemeyen çiftçimizin borçlarının koşul aranmaksızın ertelenmesi gerekiyor' dedi
İYİ PARTİ 20.10.2018
Okan Yanmaz, İyi Partiden aday olacağını yalanladı
Düzce'nin Akçakoca ilçesinde son yerel seçimlerde MHP'nin adayı olan Okan Yanmaz'ın, Mart yerel seçimlerde İyi Parti'den aday adayı olacak şeklinde çıkan haberi yalanlayarak, haberin asparagas olduğunu ifade etti.
İYİ PARTİ 19.10.2018
Okan Yanmaz İyi Parti'den aday adayı olacağı ileri sürülüyor
Düzce'nin Akçakoca ilçesinde son yerel seçimlerde MHP'nin adayı olan Okan Yanmaz'ın, 4 Kasım yerel seçimlerde İyi Parti'den aday adayı olacağı ileri sürülüyor.
İYİ PARTİ 19.10.2018
Başkan Uysal, İYİ Parti'de
Başkan Uysal, İYİ Parti'de
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, İYİ Parti Antalya İl Başkanlığına atanan Ahmet Aydın'a başarılar diledi.
İYİ PARTİ 19.10.2018
İyi Parti Çeşme İlçe Başkanı istifa etti
İyi Parti Çeşme İlçe Başkanı istifa etti
İyi Parti Çeşme Kurucu İlçe Başkanı Volkan Evci görevinden istifa etti.
İYİ PARTİ 18.10.2018
İyi Parti heyetinden MTSO'ya ziyaret
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Sibel Yanıkömeroğlu beraberindeki heyetle Malatya Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.
İYİ PARTİ 18.10.2018
İYİ Parti'de istifa
İYİ Parti'de istifa
Antalya'da İYİ Parti Korkuteli ilçe yönetimi istifa etti.
İYİ PARTİ 18.10.2018
İYİ Parti'de deprem: Partinin Şırnak il yönetimi, ilçe başkanları ve 860 üyesi i
İYİ Parti'de deprem: Partinin Şırnak il yönetimi, ilçe başkanları ve 860 üyesi i
İYİ Parti'nin Şırnak merkez ilçe başkanı, 6 ilçe başkanı ve 860 üyesi istifa etti.
İYİ PARTİ 14.10.2018
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dervişoğlu: Samsun'un sorunlarına neşter
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu, Samsun ve ilçelerinde ekonomik ve sosyal problemleri belirmek için İYİ Partili heyetin çalışmalarına başladığını belirtti
İYİ PARTİ 13.10.2018
İYİ Parti Samsun Onursal İl Başkanı Ömer Süslü: Üç kez 'sabaha çıkmaz' dediler
İYİ Parti Samsun Onursal İl Başkanı Ömer Süslü, haziran ayında geçirdiği trafik kazası sonrasında ilk defa basın toplantısı gerçekleştirdi. Süslü, 'Benim için üç kere 'Sabaha çıkmaz' dediler. Ama bugün, bu şekilde karşınızdayım' dedi
İYİ PARTİ 13.10.2018
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Nuhoğlu: 'Mahalli seçimlere çok ciddi şekilde
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu, 'İYİ Parti Türkiye'nin bütün ilçelerinde, beldelerinde yerel çalışmalarını hazırlamaktadır. Genel merkezimize merak edip gelenler görecektir ki inanılmaz bir aday akını vardır. Dolayısıyla mahalli seçimlere biz çok ciddi şekilde hazırlanmaktayız' dedi.
İYİ PARTİ 12.10.2018
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: Seferberlik başlamalı
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 'Türkiye yeniden üretim seferberliğine başlamalı, bu tip çözümler geçici' dedi
İYİ PARTİ 12.10.2018
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: 'Yolumuzdan dönmeyiz'
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, İYİ Parti Lideri Meral Akşener'in evinin önünde slogan atan grup ile ilgili, 'Şiddetle, nefretle kınıyoruz. Bu tür saldırılar, engellemeler gerek iktidar tarafından gerekse iktidarın yardımcı kuruluşları tarafından gelsin bizi doğru bildiğimiz yoldan döndüremez' dedi.
İYİ PARTİ 7.10.2018
İYİ Parti'de toplu istifa
İYİ Parti'de toplu istifa
Çanakkale'de İYİ Parti'den kurucu eski il başkanı İrfan Dehmen'in de aralarında bulunduğu 250 kişi istifa etti.
İYİ PARTİ 5.10.2018
İYİ Parti Nevşehir İl Başkanlığına Tuncay Karataş atandı
İYİ Parti Genel Merkezi tarafından İl Başkanlığı görevinden alınan Serkan Canpolat'ın ardından İl Başkanlığı görevine atanan Tuncay Karataş yeni yönetimini oluşturdu.
İYİ PARTİ 5.10.2018
İYİ Parti'de Çorlu kurucu ilçe başkanı istifa etti
İYİ Parti Çorlu kurucu başkanı Tuncay Kırmızıgül partisinden istifa etti. Kırmızıgül istifa gerekçesinde 'Çorlu üvey evlat muamelesi gördük, bizler dolgu malzemesi yapılmaya çalışıldık' dedi.
İYİ PARTİ 4.10.2018
İYİ Parti heyeti Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti
İYİ Parti heyeti Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas ve beraberindeki heyet, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.
İYİ PARTİ 4.10.2018
İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı istifa etti
İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı istifa etti
İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Kürşad Ali Yıldırım, istifa etti.
İYİ PARTİ 4.10.2018
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: Destek şart
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, yerel basının sorunlarını Meclis'e taşıdı. Yaşar, 'Yerel basınımızın kullandığı gazete kâğıdının sübvanse edilmesi ve basının desteklenmesi gerekiyor' dedi
İYİ PARTİ 3.10.2018
'Parti içi demokrasinin en iyi çalıştığı siyasi parti AK Parti'dir'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Parti içi demokrasinin bu kadar iyi çalıştığı hiçbir siyasi parti yoktur Türkiye'de. O yüzden inanıyoruz ki yerel seçimlerde büyük başarının altına hep beraber imza atacağız.' dedi.
İYİ PARTİ 29.09.2018
İYİ Parti Bursa Milletvekili Ahmet Erozan'dan yerel seçim açıklaması
İYİ Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, 'İyilik Kervanı' çalışmaları kapsamında geldiği Yalova'da AK Parti ve MHP'nin yerel seçimde hedefledikleri ittifakı eleştirdi.
İYİ PARTİ 27.09.2018
İYİ Parti'nin yeni il başkanı Eryılmaz görevi devraldı
Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı görevine atanan Hasan Eryılmaz, il binasında düzenlenen devir teslim töreniyle görevine başladı. Eryılmaz basın toplantısında yaptığı açıklamada yerel seçimlere atıfta bulunarak, 'İYİ Parti'yi yerel seçimlerde hesaba katmayanlar, hesaplarının bozulacağını da farkına varsınlar' dedi.
İYİ PARTİ 27.09.2018
İYİ Parti Antalya İl Başkanı Belli oldu
İYİ Parti Antalya İl Başkanı Belli oldu
Antalya İYİ Parti İl Başkanlığına Genel Başkan Meral Akşener tarafından Ahmet Aydın atandı.
İYİ PARTİ 27.09.2018
Beş parti uzlaştı! Meclis'e geliyor
Beş parti uzlaştı! Meclis'e geliyor
AK Parti, MHP, CHP, HDP ve İYİ Parti'nin temsilcileri TBMM Başkanı Binali Yıldırım'la bir araya geldi.
İYİ PARTİ 27.09.2018
İYİ Parti ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kermes düzenledi
İYİ Parti Efeler ilçe teşkilatı partinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Aydın'da kermes düzenledi. Gıda kermesinde bizzat partili bayanların kendi elleri ile hazırladıkları, sarma, pasta ve böreklerle meşhur Aydın Keşkeği satışa sunulurken, Efeler İlçe Başkanı Rahmi Aydın ve yönetim kurulu üyeleri bizzat tezgah başına geçip satış yaptı.
İYİ PARTİ 25.09.2018
İYİ Parti il başkanına saldırıyla ilgili 4 gözaltı
İYİ Parti Malatya İl Başkanlı Gökmen Kenan Özdal'a saldırdığı iddiasıyla 4 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin emniyette işlemleri sürerken dışarıda partililer ve karşı gurup arasında kavga çıktı.
İYİ PARTİ 22.09.2018
İYİ Parti Malatya İl Başkanına saldırı
İYİ Parti Malatya İl Başkanına saldırı
İYİ Parti Malatya İl Başkanı Gökmen Kenan Özdal, 4 kişinin darp etmesi sonucu hastanelik oldu.
İYİ PARTİ 22.09.2018
İYİ Parti Malatya İl Başkanına saldırı
İYİ Parti Malatya İl Başkanına saldırı
İYİ Parti Malatya İl Başkanı Gökmen Kenan Özdal, 4 kişinin darp etmesi sonucu hastanelik oldu.
İYİ PARTİ 21.09.2018
İYİ Parti'de istifa
Manisa'nın Selendi ilçesinde İYİ Parti Selendi İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda İlçe Başkan Yardımcısı Ethem Erol partisinden istifa etti.
İYİ PARTİ 21.09.2018
İYİ Parti Samsun'da 3 ilçe istifa etti
İYİ Parti Terme, Çarşamba ve Alaçam ilçe başkanlıkları İYİ Parti Genel Merkezi'nin tavsiye kararı üzerine istifa ettiğini açıkladı.
İYİ PARTİ 20.09.2018
Bedri Yaşar: 'Ekonomide uzman yardımı alınmalı'
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 'Ekonominin gidişatındaki aksaklığı görmemek mümkün değil. Vatandaşı daha fazla mağdur etmemek için ülkenin ekonomi politikaları konusunda uzman yardımı alması gerekiyor' dedi.
İYİ PARTİ 20.09.2018
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ: 'Yerel seçimlerde ittifak yapmayacağız'
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ: 'Yerel seçimlerde ittifak yapmayacağız'
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, 2019 yerel seçimlerinde herhangi bir ittifak yapmayacaklarını söyledi.
İYİ PARTİ 17.09.2018
İYİ Parti Grup Başkan Vekili Lütfü Türkkan Edirne'de
İYİ Parti Grup Başkan Vekili Lütfü Türkkan, 'Trakya'da toprağın el değiştirmesi, yerinde istihdamı ortadan kaldırıyor' dedi.
İYİ PARTİ 17.09.2018
İYİ Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı istifa etti
İYİ Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı Ayşegül Obalı, yazılı olarak yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini açıkladı.
İYİ PARTİ 17.09.2018
Bingöl'de 33 İYİ Partili istifa etti
Bingöl'de 33 İYİ Partili istifa etti
İYİ Parti Genç İlçe Başkanı Kadri Artar ile birlikte 33 yönetim kurulu üyesi istifa etti.
İYİ PARTİ 16.09.2018
Muş'ta 25 isim İYİ Parti'den istifa etti
Muş'ta 25 isim İYİ Parti'den istifa etti
İYİ Parti Muş İl Teşkilatında aralarında Merkez İlçe Başkanı Basri Gündoğdu'nun da bulunduğu 25 isim istifa etti.
İYİ PARTİ 14.09.2018