KARADENİZ PKK HABERLERİ

HaberlerKARADENİZ PKKKARADENİZ PKK
Karadeniz'de PKK'lı terörist yakalandı
Trabzon Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri tarafından yürütülen operasyonda hakkında yakalama kararı olan ve 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan ''Agit' kod adlı Hakan Allahkulu (30) yakalanarak gözaltına alındı.
KARADENİZ PKK 19.01.2019
Karadeniz yaylalarında -10 derecede terörist avı
Terör örgütü PKK'nın Karadeniz'de kış yapılanmasını önlemek ve yayla evlerini kontrol için asker-10 derecede Karadeniz yaylalarında ve dağlarından operasyonlarını sürdürüyor.
KARADENİZ PKK 11.01.2019
Karadeniz'de terörist avı
Doğu Karadeniz yapılanmasına yönelik en ağır darbesini Gümüşhane'de alan bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik operasyonlar ağır kış şartlarında da devam ediyor.
KARADENİZ PKK 28.12.2018
Karadeniz'de terörist avı! Yalın ayak kaçtılar
Terör örgütü PKK'nın Karadeniz yapılanmasına ilişkin operasyonlar esnasında dinlenme ve yemek molası veren PKK'lıların yalın ayak kaçtıkları tespit edildi.
KARADENİZ PKK 11.12.2018
Karadeniz'in 5 ilinde PKK'ya eş zamanlı operasyon
Giresun Jandarma Bölge Komutanlığı koordinesinde, Ordu, Trabzon, Tokat ve Gümüşhane kırsalında bölücü terör örgütü PKK'ya yönelik eş zamanlı operasyon düzenleniyor.
KARADENİZ PKK 21.11.2018
Kar, kış, zorlu arazi şartları demeden Karadeniz'de PKK'lı avı sürüyor
Giresun Jandarma Bölge Komutanlığı koordinesinde, Ordu, Trabzon, Tokat ve Gümüşhane kırsalında bölücü terör örgütü PKK'ya yönelik eş zamanlı operasyon düzenleniyor.
KARADENİZ PKK 21.11.2018
Aranan PKK'lı Karadeniz'de yakalandı
Emniyet müdürlüğü ekipleri yaptıkları bir operasyonla gözaltına alınan PKK/KCK terör örgütü mensubu bir kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
KARADENİZ PKK 7.11.2018
PKK Karadeniz'de güç kaybetti
Son 25 yıldır Karadeniz'de terör taşımak isteyen ve güvenlik güçlerinin başarılı operasyonlarıyla bu amacına ulaşamayan PKK, özellikle son 3 yıldır aldığı darbelerle bölgede gücünü kaybetti.
KARADENİZ PKK 30.10.2018
Karadeniz'de terörist avı
Polis Özel Harekat (PÖH) timleri bölücü terör örgütü PKK'ya yönelik Karadeniz'deki operasyonlarını ve arama-tarama faaliyetlerini sıklaştırdı
KARADENİZ PKK 9.10.2018
Teröristler Karadeniz'de 2 genci rehin aldı
Son dönemde artan operasyonlarla köşeye sıkışan teröristler Karadeniz kırsalında aç kalınca vatandaşlara yönelik zor kullanmaya ve rehin alma girişimlerinde bulunmaya başladı. Teröristlerin Giresun'un Alucra ilçesi kırsalında geçtiğimiz günlerde mantar toplayan iki genci rehin alıp erzak temin ettikleri ve tehdit ettikleri ortaya çıktı.
KARADENİZ PKK 7.10.2018
Karadeniz'de PKK'ya büyük darbe
Karadeniz kırsalında güvenlik güçlerinin bu yılın ilk 9 ayında düzenlediği operasyonlarda 2'si İçişleri Bakanlığının 'Terörden Arananlar Listesi'nde kırmızı, biri gri kategoride olmak üzere 7 terörist etkisiz hale getirildi.
KARADENİZ PKK 24.09.2018
Karadeniz'de PKK'ya geçit yok!
İçişleri Bakanlığı tarafından 32 ilin valiliğine gönderilen 'Güvenlik Tedbirleri' genelgesi ile yayla evlerinde 'yaşamsal malzemesi' bırakılmaması konusunda Giresun yaylalarındaki vatandaşlar tek tek jandarma ekipleri tarafından uyarılıyor.
KARADENİZ PKK 21.09.2018
Karadeniz'deki o kişilere yasal işlem başlatılacak
Muhtarlar ve vatandaşlar uyarılarak yayla dönüşü evinde malzeme bıraktığı tespit edilen ev sahipleri hakkında yasal işlem başlatılacağı belirtildi.
KARADENİZ PKK 18.09.2018
Karadeniz'de aç kalan teröristler evlere dadandı
Terör örgütü PKK'lı 3 terörist aç kalınca Giresun'un Yağlıdere İlçesi'ne bağlı Güllüce köyünde bulunan kasap dükkanından geçtiğimiz 11 Eylül günü gece yarısı et çalmış ve yapılan ihbarı üzerine başlatılan operasyonda bölgeye yeni giren terörist grubun sorumlusu 'Çiyager' kod adlı Serdar Bekmez isimli terörist ölü ele geçirilmişti.
KARADENİZ PKK 15.09.2018
Karadeniz'de çatışma! 1 terörist öldürüldü
Giresun Yağlıdere kırsalında Giresun İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca gerçekleştirilen operasyonda 1 teröristin etkisiz hale getirildi.
KARADENİZ PKK 12.09.2018
PKK'nın Karadeniz planı deşifre oldu
Atatürk Üniversitesi, Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Savaş Eğilmez, Karadeniz'e sızma girişimi başarısız olan PKK'nın yeni planının deşifre olduğunu ifade etti.
KARADENİZ PKK 9.09.2018
Asker Karadeniz'de 2 PKK'lı 'Kawa' ve 'Aras'ın peşinde
Doğu Karadeniz kırsalında PKK'ya karşı mücadele devam ediyor. 20 yıldır Karadeniz'in özellikle doğu kırsalında varlığını hissettirmeye çalışan terör örgütü PKK son 2 yılda büyük darbe aldı.
KARADENİZ PKK 2.09.2018
Karadeniz'de PKK'ya JÖH timleri kabusu
Karadeniz'de PKK'ya JÖH timleri kabusu
Karadeniz'de PKK'nın kabusu JÖH timleri son teknolojiyle teröristlerin peşinde!
KARADENİZ PKK 28.08.2018
Karadeniz'de PKK'ya büyük darbe! Sadece 4 terörist kaldı
Karadeniz'de son 4 yılda 12 terörist etkisiz hale getirildi, 6 PKK'lı ise sağ yakalandı. 22 kişilik Karadeniz grubundan geriye 4 PKK'lının kaldığı belirtildi.
KARADENİZ PKK 17.07.2018
Karadeniz'de PKK'lılarda panik! 'Her yerde asker var ölüyoruz'
PKK'nın sözde Karadeniz lideri 'Cudi Zaza' kod adlı Mehmet Yakışır ile yakın koruması 'Rodi' kod adlı Levent Dayan'ın etkisiz hale getirilmesinden sonra bölgede operasyonlar genişletilerek devam ediyor.
KARADENİZ PKK 16.07.2018
PKK'nın öldürülen Karadeniz sorumlusunun fotoğrafı ortaya çıktı
PKK'nın sözde Karadeniz lideri 'Cudi Zaza' kod adlı Mehmet Yakışır ile 'Rodi' kod adlı Levent Dayan adlı teröristlerin çatışmanın yaşandığı alanda bulunan cesetlerinin fotoğrafı ortaya çıktı.
KARADENİZ PKK 15.07.2018
PKK'nın Karadeniz sorumlusu öldürüldü
PKK'nın sözde Karadeniz lideri 'Cudi Zaza' kod adlı Mehmet Yakışır ile 'Rodi' kod adlı Levent Dayan dün gece Gümüşhane-Giresun hattı yaylalar bölgesinde süren operasyonlar esnasında güvenlik güçleri tarafından etkisiz hale getirildi.
KARADENİZ PKK 15.07.2018
Karadeniz'de sıcak takip! PKK'lılar telsiz ile yalvardı...
Karadeniz yaylalarında terör örgütü PKK'ya yönelik operasyon sürerken, 'Bizi biran evvel çıkartın' diyen teröristlerin çaresizliği telsiz konuşmalarına yansıdı.
KARADENİZ PKK 11.07.2018
Karadeniz'in o ilinde PKK'lılar kıskaca alındı
Güvenlik güçleri İHA'lar eşliğinde tarama faaliyetlerini sürdürürken, operasyonlar Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin dün şehit düştüğü kırsal alanda yoğunlaştı. 3 kişi oldukları tespit edilen teröristlerin başında 'Türk Tarık' kod adlı Barış Öner'in olduğu belirtiliyor.
KARADENİZ PKK 10.07.2018
Karadeniz'in 3 ilinde terör operasyonları sürüyor
Gümüşhane'nin Kürtün ilçesi kırsalında dün terör örgütü PKK mensupları ile girilen sıcak temasın ardından operasyonlar Gümüşhane, Trabzon ve Giresun illerinin birleştikleri noktalar ve yaylalarda yoğunlaşıyor.
KARADENİZ PKK 6.04.2018
Karadeniz'de PKK ile çatışma: 2 asker yaralı
Trabzon ve Gümüşhane arasındaki yaylalarda bir süredir güvenlik güçleri tarafından PKK Terör Örgütü mensuplarına yönelik yürütülen operasyonların ardından bugün terör örgütü mensupları ile sıcak temas sağlanırken, yaşanan çatışmada 2 askerin yaralandığı öğrenildi.
KARADENİZ PKK 5.04.2018
Karadeniz'de kar altında PKK'ya göz açtırılmıyor
Terör Örgütü PKK'nın Karadeniz'de olası eylemlerinin önüne geçmek ve bölgeye sızlamalarını önlemek için güvenlik güçlerinin operasyonları sürüyor.
KARADENİZ PKK 1.03.2018
Karadeniz Yaylaları'nda PKK'ya karşı mücadele devam ediyor
Terör Örgütü PKK'nın Karadeniz'de olası eylemlerinin önüne geçmek ve bölgeye sızlamalarını önlemek için güvenlik güçlerinin operasyonları sürüyor.
KARADENİZ PKK 1.03.2018
Doğu Karadeniz'de PKK'ya karşı operasyonlar devam ediyor
Doğu Karadeniz'de PKK'ya karşı operasyonlar devam ediyor
Doğu Karadeniz Bölgesinde Bölücü Terör Örgütü PKK'ya karşı operasyonlar devam ediyor.
KARADENİZ PKK 14.02.2018
Karadeniz'de PKK'ya karşı operasyonlar devam ediyor
Giresun kırsalında asker, bölücü terör örgütü PKK'nın olası eylem ve kış yapılanmasına karşı operasyonlarını çetin kış şartlarında aralıksız sürdürüyor.
KARADENİZ PKK 21.01.2018
Karadeniz'de PKK'ya karşı operasyonlar hız kesmeden devam ediyor
Giresun kırsalında asker, bölücü terör örgütü PKK'nın olası eylem ve kış yapılanmasına karşı operasyonlarını çetin kış şartlarında aralıksız sürdürüyor.
KARADENİZ PKK 21.01.2018
Karadeniz'de PKK sığınağı bulundu
Tokat'ta İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından bölücü terör örgütü mensuplarının geçiş noktalarına yönelik arama ve tarama operasyonunda, boş sığınak bulundu.
KARADENİZ PKK 17.01.2018
Karadeniz'de barınamadılar! Tek tek teslim oluyorlar
Karadeniz'de barınamadılar! Tek tek teslim oluyorlar
Doğu Karadeniz'de aç kalan ve halktan destek bulamayan PKK'lılar çareyi teslim olmakta buluyor.
KARADENİZ PKK 15.12.2017
Karadeniz'deki PKK sığınaklarını yabani hayvanlar ortaya çıkarmış
Trabzon'un Tonya ilçesi Kalınçam köyüne bağlı Erikbeli Yaylası'nda ortaya çıkartılan PKK terör örgütüne ait sığınağı aç kalan yabani hayvanların ortaya çıkardığı öğrenildi.
KARADENİZ PKK 5.12.2017
Karadeniz'de PKK sığınağı bulundu
Trabzon'un Tonya ilçesinde, terör örgütü PKK'ya ait sığınak tespit edildi, sığınakta çok sayıda mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi.
KARADENİZ PKK 5.12.2017
CHP'li Vekilden Karadeniz'de PKK ile mücadelede yeni bir yapılanma için soru öne
CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Karadeniz'e açılım politikası izleyen ve bu amaçla çeşitli eylemler yapan PKK terör örgütüne karşı yürütülen mücadeleye bağlı olarak, özel bir güvenlik politikası oluşturulmasını ve askeri birliklerin idari olarak yeniden yapılandırılmasını ve takviye edilmesini istedi.
KARADENİZ PKK 30.11.2017
Karadeniz'de PKK için tedbirler 2 katına çıkartıldı
Terör Örgütü PKK'nın sözde kuruluş yıldönümü olan 27 Kasım öncesi veya sonrası tüm yurtta eylem ve gösterilere yönelik tedbirler arttırıldı.
KARADENİZ PKK 26.11.2017
Karadeniz'de yakalanan terörist anlattı: 'Bilseydim daha önce kaçardım'
Giresun'da yakalanan ve 14 günlük sorgunsun ardından tutuklanarak cezaevine gönderilen PKK'lı Mustafa Tolucan, verdiği ifadede örgütten kaçmak isteyenlerin olduğunu ama lider kadronun kaçışları engelledikleri ortaya çıktı.
KARADENİZ PKK 8.11.2017
Teröristler Karadeniz'de çıkış kapısı arıyor
Teröristler Karadeniz'de çıkış kapısı arıyor
Doğu ve Güneydoğu'da sıkışan PKK, Karadeniz'de eylem yaparak üzerindeki baskıyı azaltmaya çalışıyor.
KARADENİZ PKK 29.10.2017
Karadeniz'de terörist avı!
Eren Bülbül'ün katillerinden Aram kod adlı teröristin PKK'lıların saklandığı yerleri göstermesiyle, Karadeniz kırsalında çok sayıda sığınağa Mehmetçik operasyon düzenledi.
KARADENİZ PKK 27.10.2017
PKK'nın Karadeniz planı deşifre edildi!
PKK'nın, Trabzon'un Maçka ilçesindeki eylem ve saldırılarının benzerinin Rize'ye bağlı Çamlıhemşin ilçesinde planladığı deşifre edildi.
KARADENİZ PKK 25.08.2017
Karadeniz'de teröristlerle çatışma: 3 yaralı
Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında terör örgütü mensupları ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada, ilk belirlemelere göre 3 güvenlik görevlisi yaralandı.
KARADENİZ PKK 11.08.2017
Ordu'da mevsimlik fındık işçileri arasında PKK'lı yakalandı!
Ordu'da mevsimlik fındık işçileri arasında PKK'lı yakalandı!
Ordu'da yapılan yol kontrolleri sırasında terör örgütü PKK üyesi olduğu anlaşılan bir kişi yakalandı.
KARADENİZ PKK 26.07.2017
Karadeniz'deki PKK'lı teröristler deşifre oldu
Son yıllarda Karadeniz'de, özellikle Doğu Karadeniz Bölgesi'nde saldırılarını sıklaştıran terör örgütü PKK'nın bölgede bulunan grupları deşifre oldu.
KARADENİZ PKK 26.06.2017
Giresun Haber: Karadeniz'de PKK sığınağına baskın!
Giresun Haber: Giresun'da polis ve jandarma ekiplerince düzenlenen terör operasyonunda PKK'ya ait sığınak ele geçirildi. Çok sayıda yaşamsal malzeme, tüp ve doküman bulunan sığınak imha edildi.
KARADENİZ PKK 25.06.2017
Karadeniz'deki teröristler fotokapana yakalandı
Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye'nin çeşitli bölgelerine olduğu gibi Doğu Karadeniz Bölgesi'ne 2015 yılından itibaren yerleştirilmeye başlanan ve sayıları 100 civarında olan fotokapanlar, yaban hayatını izlemenin yanı sıra son dönemde bölgedeki terörist faaliyetlerin izlenmesinde de aktif rol oynamaya başladı
KARADENİZ PKK 18.05.2017
Karadeniz'de PKK-FETÖ ilişkisi ortaya çıktı
Giresun'da 2016 yılında Espiye ilçesinde terör örgütü PKK'nın Karadeniz yapılanmasına yönelik operasyonlar kapsamında yapılan operasyonda ele geçirilen sığınakla ilgili şok edici bir gerçek ortaya çıktı.
KARADENİZ PKK 3.05.2017
'Ejder Timi' Karadeniz'de teröristlere göz açtırmıyor
Karadeniz kırsalında PKK'lı teröristlerin bahar üstlenmesine geçmesini önlemek amacıyla Ordu'nun 2 bin rakımlı yaylalarında özel harekat polislerinin operasyonları aralıksız sürüyor.
KARADENİZ PKK 10.03.2017
Karadeniz'e sızan o iki terörist de etkisiz hale getirildi
Terör örgütüne yönelik operasyonlarda Ordu'ya sızan 8 teröristin tamamı dün Erzincan'daki operasyonla etkisiz hale getirilmiş oldu.
KARADENİZ PKK 20.10.2016
PKK, Karadeniz'deki ormanları kullanıyor
Giresun'un Dereli ilçesi Belediye Başkanı Zeki Şenlikoğlu, PKK'nnı Karadeniz'deki ormanlık alanları saklanmak için kullandığını ve bunu avantaj haline getirdiğini ifade etti.
KARADENİZ PKK 10.10.2016
Karadeniz'deki PKK varlığı sona erdirildi
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, PKK'nın Karadeniz'de barınamayacağını ifade ederek, 'Son iki yıldır Ordu, Giresun ve Sivas kırsalında başımıza bela olmuşlardı. Bu son yapılan operasyonla buradaki PKK varlığının tamamen bitirildiği, Ordu, Giresun ve Sivas kırsalından dışarı atıldığını görmekten büyük mutluluk duyuyorum.' dedi.
KARADENİZ PKK 6.10.2016
Giresun'da her yerde o teröristler aranıyor
Giresun'un Çanakçı ilçesi Karabörk-Kuşköy kırsalında kaçan 5 kişilik terörist grubu yakalama çalışmaları sürerken, bu sabah terörist grupla yaşanan çatışma bir vatandaşın kamerasına an be an yansıdı.
KARADENİZ PKK 2.10.2016
Karadeniz'de PKK ile topyekun mücadele!
Giresun'un Çanakçı ilçesi Karabörk-Kuşköy karayoluna dün gece inen 5 kişilik terörist grupla yaşanan çatışmanın ardından bölgedeki askeri hareketlilik devam ediyor. Silahları ile birlikte sabah erken saatlerde çatışmanın yaşandığı bölgeye gelen köylüler, jandarma özel harekat ekipleri ile birlikte arazide terörist arıyor.
KARADENİZ PKK 1.10.2016
Karadeniz PKK'ya kabus oldu
Doğu ve Güneydoğu'da uğradığı başarısızlıkları gölgelemek, bölgede 12 Eylül öncesinden kalan sol tabanı harekete geçirmek, dini inanç ayrılıklarını körüklemek ve bölgeye terör korkusu salmak amacıyla Karadeniz'e sızmaya çalışan terör örgütü PKK'nın hayalleri kabusa dönüştü.
KARADENİZ PKK 1.10.2016
İşte Ordu'daki terör operasyonun tüm detayları
Ordu'nun Mesudiye ilçesi ile Sivas'ın Koyulhisar sınır hattı bölgesindeki kırsal alanda bir grup PKK'lı terörist ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı, 6 terörist öldürüldü.
KARADENİZ PKK 30.09.2016
Karadeniz'de PKK'lılarla art arda 2 çatışma!
Karadeniz'de PKK'lılarla art arda 2 çatışma!
Gümüşhane'nin Kürtün ilçesi Damlı köyü mevkiinde jandarma timleri ile terörist grup arasında çatışma çıktı.
KARADENİZ PKK 25.09.2016
Karadeniz'deki terör operasyonlarında kritik gelişme! Bağlantıları kesildi
Trabzon'un Maçka ilçesinde terör örgütü PKK'nın 26 Ağustos tarihinde gerçekleştirmiş olduğu terör saldırıları sonrasında güvenlik güçleri operasyonlarını hız kesmeden devam ettiriyor. Bölgedeki teröristlere dışarından sağlanan lojistik desteğin kesildiği istihbarat raporlarına yansıdı.
KARADENİZ PKK 15.09.2016
Karadenizlilere 'Terörist' uyarısı!
Terör örgütü PKK'nın Karadeniz Bölgesi'nde eylemlerini yaymak için sivil kıyafetlerle keşif yapabilecekleri ihtimaline karşı vatandaşın daha duyarlı olması istendi.
KARADENİZ PKK 24.08.2016
Teröristlerin Karadeniz güzergahında büyük operasyon!
Kars'ın Kağızman ilçesinde güvenlikle güçleriyle, PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada 3 terörist öldürüldü. Öldürülen teröristlerin Karadeniz'e geçiş yapmayı planladıkları ifade edildi. Kars Valisi Doğan, 'Büyük bir operasyon yapıyoruz' dedi
KARADENİZ PKK 22.08.2016
Karadeniz'de PKK'lılarla çatışma çıktı
Karadeniz'de PKK'lılarla çatışma çıktı
Ordu'nun Gölköy ilçesi Uluvahta Yaylası bölgesinde bir grup teröristle güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı.
KARADENİZ PKK 19.08.2016
Karadeniz'de tehlikeli FETÖ - PKK oyunu!
FETÖ-PKK işbirliği ile Karadeniz'de planlanan tahrik amaçlı provokasyonlar sürüyor. Bölgede sol örgütlerin eliyle Kürt işçilere karşı el ilanları dağıtılmaya başlandı. Dağıtılan ilanlarda Doğu ve Güneydoğu illerinden tarım işçisi olarak gelen Kürt vatandaşlara tarlalarda iş verilmemesi isteniyor.
KARADENİZ PKK 10.08.2016
Karadeniz'de PKK avı için özel tim!
Ordu'da 9 gün önce 3 askeri şehit edip, 2 askeri yaraladıktan sonra kaçan 5 kişilik PKK'lı grubun yakalanması için Tokat Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanlığında görev yapan 'Boralar' timinin, bölgede operasyonları sürüyor.
KARADENİZ PKK 8.08.2016
Samsun sınırında PKK alarmı
Ordu'da 3 askeri şehit edip, 2 askeri yaraladıktan sonra kaçan 5 kişilik PKK'lı grubun yakalanması için başlatılan operasyon genişletildi. Güvenlik güçleri, Ordu'ya sınır olan Samsun, Giresun, Tokat ve Sivas kırsalında da alarma geçti
KARADENİZ PKK 2.08.2016
Karadeniz'de teröre büyük darbe!
Gümüşhane'nin Kürtün ilçesine bağlı Üçtaş köyü kırsalında dün akşam terör örgütü mensupları ve güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Operasyonda teröristlere ait 6 depo ve sığınak tespit edilerek imha edildi.
KARADENİZ PKK 4.07.2016