KESİNTİ HABERLERİ

HaberlerKESİNTİKESİNTİ
İhracatta tarihi adım: 7/24 kesintisiz ihracat dönemi
İhracatta zaman, insan kaynağı ve maliyetten tasarruf etmeyi sağlayan ve menşe ve dolaşım belgelerinin elektronik ortamda onaylatılması sürecine karşılık gelen MEDOS Programı'nın, İzmir Ticaret Odası (İZTO) üyelerine de büyük rahatlık sağlayacağı belirtildi.
KESİNTİ 18.01.2019
Başkent EDAŞ kışın da kesintisiz hizmet vermek için çalışıyor
Başkent EDAŞ kışın da kesintisiz hizmet vermek için çalışıyor
Başkent EDAŞ, zorlu kış aylarında kesintisiz elektrik hizmeti sağlayabilmek için yoğun çaba gösteriyor.
KESİNTİ 17.01.2019
Alaşehir'e sağlıklı ve kesintisiz içme suyu
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa'nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Alaşehir'de de sağlıklı ve kaliteli içme suyu temini için önemli yatırımlara imza attı.
KESİNTİ 9.01.2019
Adana Emniyet Müdürü Aktaş: 'Terörle mücadele kesintisiz devam edecek'
Adana Emniyet Müdürlüğü görevine başlayan Zafer Aktaş, Adana'nın huzur ve güvenliği, vatandaşın can ile mal emniyetini koruyacaklarını belirterek, 'Başta PKK, FETÖ ve DEAŞ gibi terör örgütlerine yönelik mücadelemizi kesintisiz olarak devam ettireceğiz' dedi.
KESİNTİ 31.12.2018
Osmaneli 1075 yılından beri kesintisiz Türk kenti
Bilecik'in Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, Osmaneli'nin 1075 yılından bugüne kesintisiz Türk kenti olma özelliğini sürdürdüğünü belirterek, gelecek yıl düzenlenecek olan Geleneksel Osmaneli Panayırı'nda eski medeniyetlerin buluşacağını kaydetti.
KESİNTİ 24.12.2018
Osmaneli 1075 yılından beri kesintisiz Türk kenti
Bilecik'in Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, Osmaneli'nin 1075 yılından bugüne kesintisiz Türk kenti olma özelliğini sürdürdüğünü belirterek, gelecek yıl düzenlenecek olan Geleneksel Osmaneli Panayırı'nda eski medeniyetlerin buluşacağını kaydetti.
KESİNTİ 24.12.2018
Karla kesintisiz mücadele
Bursa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Ekipleri, 17 ilçedeki karla mücadele çalışmaları kapsamında gece boyunca kapanan 44 mahalle yolunu trafiğe açarken, halen kapalı mahalle yolu bulunmuyor.
KESİNTİ 14.12.2018
Elektrik kesintisine esnaflardan tepki
Elektrik kesintisine esnaflardan tepki
Çorum'da Yeniyol mahallesindeki elektrik kesintisi esnaların tepkisine neden oldu.
KESİNTİ 7.12.2018
Yıldırım'da kesintisiz sağlık hizmeti Yeşilyayla'da devam ediyor
İlçe sakinlerine sağlık hizmetlerine en hızlı şekilde ulaştırma hedefiyle çalışmalarına devam eden Yıldırım Belediyesi, Yeşilyayla Aile Sağlığı Merkezi'nin inşaatı yüzde 60 seviyesine ulaştı.
KESİNTİ 6.12.2018
Belediyelere vergi kesintisi olmayacak
Büyükşehir belediyeleri, il özel idareleri, belediyeler ve bağlı kuruluşlarının borçlarına karşılık genel bütçe vergi gelirleri tahsilat toplamı üzerinden ayrılacak paylardan 5 ay kesinti yapılmayacak
KESİNTİ 24.11.2018
Elektrik kesintisi ihbarıyla trafoya giden ekipler cesetle karşılaştı
Gaziantep'te bir mahallede yaşanan elektrik kesintisi üzerine bölgeye yönlendirilen ekipler, trafonun içerisinde cesetle karşılaştı. Ölü bulunan şahsın uyuşturucu madde bağımlılığından kurtulamaması nedeniyle girdiği bunalım sonucu intihar ettiği tahmin ediliyor
KESİNTİ 22.11.2018
CK Enerji'den kesinti açıklaması
CK Enerji Boğaziçi Elektrik, Yavuz Sultan Selim Camii'nin elektriğinin kesildiği yönündeki haberler üzerine yazılı açıklama yaptı.
KESİNTİ 15.11.2018
Kesintisiz ve sağlıklı su içmeleri için çalışma yapılıyor
Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri Arap Çiftliği Mahallesine yeni içme suyu şebeke hattı döşeme çalışmalarına başladı.
KESİNTİ 30.10.2018
Avşarlılar sağlıklı ve kesintisiz suya kavuşacak
MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Avşar Mahallesi'nin üst kısımlarına yeterli içme suyu sağlamak adına yeni sondaj açtı. Delgi işleminin ardından sondaj kuyusundan teknik personel tarafından numune alım işlemi gerçekleştirildi.
KESİNTİ 18.10.2018
Elektrik kesintisi, SMA hastası 1,5 yaşındaki Uğur ve ailesi için kabus oldu
Antalya'da Spinal Muskuler Atrofi (SMA) hastası olduğundan dolayı, solunum cihazlarına bağlı yaşama tutunmaya çalışan 1.5 yaşındaki minik Uğur, elektrik kesildiğinde nefes alamıyor. Kısa süreli elektrik kesintilerinin bile minik Uğur'un nabzında değişikliğe yol açtığını söyleyen anne Nurgül Kanat, jeneratör desteği bekliyor.
KESİNTİ 16.10.2018
Kesintisiz ulaşım 2020'de
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa'da ulaşımı katlı yollarla ciddi ölçüde rahatlatacaklarını, 2020 yılının sonunda ise trafik sıkıntısının şehrin gündeminden tamamen kalkacağını söyledi.
KESİNTİ 5.10.2018
Aç işçiden tasarruf beklenmez
DİSK Karadeniz Bölge Sorumlusu Fahrettin Çankaya, BES'in zorunlu hale getirilecek olmasına tepki göstererek, 'Asgari ücretle çalışan bir işçinin tasarrufu mümkün mü? Aç kalmış insandan tasarruf beklenemez' dedi
KESİNTİ 26.09.2018
Avcılar'da su kesintisinde kamu kurumları susuz kalmayacak
Avcılar Belediyesi, su kesintisi sebebiyle ilçede yer alan kamu kurum ve kuruluşlarına ihtiyaçları dahilinde tankerlerle su desteği sağlayacak.
KESİNTİ 25.09.2018
Ordu Bulvarı'na kesintisiz ulaşım geliyor
İzmir Büyükşehir Belediyesi, imar planında 'yol' olarak görünmesine rağmen duvarla kapatılan ve Ordu Bulvarı'ndaki araç trafiğini kesintiye uğratan arsayı ulaşım aksı içine alıyor. 125 metrelik yeni bağlantı, Girne ve Bostanlı yönündeki trafiği rahatlatacak.
KESİNTİ 20.09.2018
Aliağa'da elektrik kesintisi
Aliağa'da elektrik kesintisi
Şebeke bakımı nedeniyle Aliağa'da planlı elektrik kesintisi yapılacağı duyuruldu.
KESİNTİ 18.09.2018
Başkent'te kesintisiz trafik dönemi başladı
Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından rekor bir sürede yapımı tamamlanarak, hizmete açılan yeni kavşaklar, okulların açıldığı ilk gün Başkent trafiğine adet can yeleği oldu.
KESİNTİ 18.09.2018
Kesintisiz trafik için son katlı kavşak
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, şehrin farklı bölgelerindeki yatırımları yerinde incelemeye devam ediyor. Başkan Çelik, Tuna ve 30 Ağustos Kavşaklarını birlikte geçecek olan katlı kavşak çalışmalarının son durumunu yerinde gördü ve çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
KESİNTİ 14.09.2018
Ankara'da 18 mahallede su kesintisi
Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ tarafından yürütülen Kızılay-Akay Kavşağı içme suyu ve yağmur suyu hattı yenileme çalışmaları kapsamında Çankaya ilçesinde 18 mahallede su kesintisi yapılacak.
KESİNTİ 11.09.2018
Su kesintisine arazözlü çözüm
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Sütlüce mahallesinde meydana gelen arıza nedeniyle yaşanan su kesintisi üzerine vatandaşların mağdur olmaması için şehrin belirli noktalarında arazöz ile su dağıtımı yapıyor.
KESİNTİ 30.08.2018
Kesintisiz meydanda kesintisiz çalışma
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Mithatpaşa Karayolu Alt Geçidi üzerinde oluşturduğu ve yeşil dokusu, farklı peyzaj uygulamaları ve oyun gruplarıyla bölgeye önemli bir değer katacak meydan çalışmalarının yüzde 65'ini tamamladı.
KESİNTİ 23.08.2018
Osmangazi Belediyesi bayramda kesintisiz hizmette
Osmangazi Belediyesi, vatandaşların bayram tatilini huzur içerisinde için bin 189 personelle kesintisiz bir şekilde hizmet verecek.
KESİNTİ 19.08.2018
Kesintisiz trafik için kesintisiz yatırım
Büyükşehir Belediyesi, Kocasinan Bulvarı'nda kesintisiz trafik için yaptığı katlı kavşaklardan dördünü hizmete açtı, beşincisi ise yakında tamamlanıyor. Tuna ve 30 Ağustos Kavşağı'nda yapılan katlı kavşak çalışmalarında son aşamaya gelindi.
KESİNTİ 16.08.2018
Ankara'da Anadolu Bulvarı'nda kesintisiz ulaşım
Ankara Büyükşehir Belediyesi, şehrin dört bir tarafında sürdürdüğü ve okulların kapanmasıyla birlikte hızlandırdığı ulaşım çalışmalarını bir bir tamamlıyor. Belediye, bu kapsamda 'TÜVTÜRK Köprülü Kavşağı'nı araç trafiğine açtı.
KESİNTİ 14.08.2018
Bozbey'in üniversiteye kadar kesintisiz bisiklet yolu hayali
Bursalı bisiklet tutkunları ile bir araya gelen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Orhaneli Kavşağı'ndan Uludağ Üniversitesi'ne kadar olan yolda, kesintisiz bisiklet yolu yapılmasının en büyük hayallerinden biri olduğunu söyledi.
KESİNTİ 2.08.2018
5 yıldızlı otelin müşterilerine elektrik ve su kesintisi şoku
Antalya'nın Manavgat ilçesinde 5 yıldızlı bir otelin elektriği, bir önceki işletmecinin borcu nedeniyle kesildi. 15 saat süren elektrik kesintisi otelde konaklayan yerli ve yabancı müşterileri isyan ettirdi. Elektrik, kaymakamlığın yanı sıra mevcut firmanın teminat vermesiyle yeniden açıldı.
KESİNTİ 1.08.2018
Başkent'te su kesintisi
ASKİ Genel Müdürlüğü, Konya yolu Gölbaşı şehir geçişi güzergahındaki içme suyu hattı bağlantı çalışmaları nedeniyle Gölbaşı ilçesinde, 1-2 Ağustos tarihleri arasında 24 saat boyunca su kesintisi uygulanacağını bildirdi.
KESİNTİ 31.07.2018
Aydınspor 1923'ten elektrik kesintisine jeneratörlü çözüm
Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin mülk sahibi olduğu Hüseyin Aksu Spor Tesisleri'nin elektriğini kestirmesi üzerine Aydınspor 1923 yönetimi tarafından alternatif bir yöntem geliştirildi. Başkanlığa yeni seçilen Hüsamettin Artan ve ekibi, 37 bin liraya aldığı jeneratör ile tesise tekrar elektrik getirdi.
KESİNTİ 6.07.2018
Bursa'da hedef kesintisiz ulaşım
Bursa'da hedef kesintisiz ulaşım
Bursa Büyükşehir Belediyesi, Çelebi Mehmet Bulvarı ve Hüdavendigar Bulvarı'nda istimlâk edilen binaları yıktı.
KESİNTİ 4.07.2018
Aliağa'da iki günlük elektrik kesintisi
Aliağa'da iki günlük elektrik kesintisi
İzmir'in Aliağa ilçesinde, şebeke bakımı nedeni ile iki günlük elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
KESİNTİ 3.07.2018
Alo belediye kesintisiz hizmet veriyor
Konya Ereğli İlçe Belediyesi tarafından Alo Belediye (710 07 07) ve Whatsapp iletişim hattı (0552 710 07 07) vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor.
KESİNTİ 3.07.2018
BEDAŞ, seçim günü kesintisiz enerji için alarmdaydı
İstanbul Avrupa Yakası'nda elektrik dağıtım hizmeti veren BEDAŞ 24 Haziran Pazar günü seçim nedeniyle vatandaşlar sandık başına giderken aldığı önlemlerle gün boyu kesintisiz enerji sağladı. Seçim günü bin 741 kişilik kadrosu ile alarmda bekleyen şirket, olası kesintilere anında müdahale için kriz masası da oluşturdu.
KESİNTİ 30.06.2018
Samsun'da elektrik kesintisi!
Samsun'da elektrik kesintisi!
Samsun'un İlkadım İlçesi'nde yaşanan trafo arızası nedeniyle elektrikler kesildi.
KESİNTİ 28.06.2018
Aliağa'da elektrik kesintisi
Aliağa'da elektrik kesintisi
Gediz Elektrik, Aliağa'nın bazı bölgelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.
KESİNTİ 26.06.2018
İzmit Belediyesi'nden kesintisiz hizmet
İzmit Belediyesi'nden kesintisiz hizmet
İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bayram süresince de görev başında olacak.
KESİNTİ 14.06.2018
İldem Semt Polikliniği'nde Kesinti Olmadan Hizmet Veriliyor
İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı Kayseri Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan ve Kayseri'nin doğu bölgesine hizmet veren İldem Semt Polikliniği, hizmet vermeye aralıksız devam ediyor.
KESİNTİ 12.06.2018
Devrek Belediyesi'nin sokak iftarları kesintisiz olarak devam ediyor
Devrek Belediyesi tarafından düzenlenen sokak iftarı kesintisiz olarak devam ederken, vatandaşlar dayanışma ve kaynaşmanın örneğini sergiliyorlar.
KESİNTİ 11.06.2018
2 milyon aboneye kesintisiz enerji
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) 2 Milyon abonesine yaz sezonu ile Ramazan Bayramında kesintisiz enerji vermek için tüm hazırlıklarını tamamladı.
KESİNTİ 8.06.2018
Hamburg Havalimanı'nda elektrik kesintisi
Almanya'daki Hamburg havalimanında saatlerdir süren elektrik kesintisi nedeniyle seferlerin durduğu, yolcuların duruma büyük tepki gösterdiği belirtildi.
KESİNTİ 3.06.2018
Altunyaldız: 'Üretimin, ihracatın, istihdamın ve refahın kesintisiz olması için
AK Parti Konya Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, 'Üretimin, ihracatın, istihdamın ve refahın kesintisiz olması için çalışıyoruz' dedi.
KESİNTİ 30.05.2018
Yıldırım'da kesintisiz temizlik
Yıldırım'da kesintisiz temizlik
Yıldırım Belediyesi'nin cadde, sokak ve parklarda başlattığı temizlik hareketi devam ediyor.
KESİNTİ 30.05.2018
Bafra'da sular kesildi... Başkan Hamit Kılıç özür diledi
Samsun'un Bafra İlçesi'nde ana terfi hattında meydana gelen büyük arıza nedeniyle erken saatlerden itibaren ilçeye su verilemedi. Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 'Mübarek Ramazan ayında meydana gelen ve halkımızı mağdur eden su kesintisi için tüm hemşerilerimizden özür diliyorum' dedi.
KESİNTİ 20.05.2018
Hakkari'de kesintisiz 24 saat içme suyu dönemi başlıyor
Hakkari'nin temel sorunu olan içme suyu hizmetine kalıcı çözüm oluşturmak için '2017-2018 Hakkari Dönüşüm' programı kapsamında yaklaşık 18 aydır hummalı bir çalışma yürüten Hakkari Belediyesi sonunda şehre kesintisiz 24 saat içme suyu hizmetini sunma dönemine geçiyor.
KESİNTİ 17.05.2018
30 yıldır kesintisiz oruç tutuyor
30 yıldır kesintisiz oruç tutuyor
30 yıldır kesintisiz oruç tutan Osman Ay, Ramazan Ayı başlangıcı öncesinde tavsiyelerde bulundu.
KESİNTİ 15.05.2018
Kesintisiz ulaşım yatırımları sürüyor
Büyükşehir Belediyesi bir taraftan geçen yıl temeli atılan katlı kavşakları hizmete açarken bir taraftan da yeni yapılacak katlı kavşakların ihalelerini gerçekleştiriyor. Osman Kavuncu Bulvarı Şehir Terminali önüne yapılacak katlı kavşak için ihaleye çıkıldı.
KESİNTİ 15.05.2018
Albayrak: 'Son bir yılda 'uzun süreli kesinti olmuyor' diyenlerin oranı yüzde 15
Enerji ve Tabiî Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, son bir yılda 'uzun süreli kesinti olmuyor' diyenlerinin oranının geçen yıla nazaran yüzde 15 azaldığını söyledi.
KESİNTİ 11.05.2018
Samsun'un ünlü AVM'sinde şok kesinti
Samsun'un ünlü AVM'sinde şok kesinti
Samsun'un ünlü alışveriş merkezinde yaşanan elektrik kesintisi tepkilere neden oldu.
KESİNTİ 10.05.2018
Bakan Albayrak: 'Kesintisiz istikrar dönemi dediğimiz yeni bir döneme giriyoruz'
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, 'Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle daha etkin, daha hızlı ve daha agresif karar alan, netice odaklı, icraat ve reform odaklı bir yönetim modeliyle yeni bir Türkiye süreci başlıyor artık. Türkiye'de kesintisiz istikrar dönemi dediğimiz yeni bir döneme giriyoruz' dedi.
KESİNTİ 10.05.2018
Büyükşehir'den kesintisiz ulaşım
Büyükşehir Belediyesi, kesintisiz ulaşım için yatırımlarına devam ediyor. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı, Kocasinan Bulvarı, Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı ve Osman Kavuncu Bulvarı'ndan sonra Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı'na da katlı kavşak yapılacak. Şehir Hastanesi önüne yapılacak katlı kavşak için 21 Mayıs'ta ihaleye çıkılıyor.
KESİNTİ 4.05.2018
Trabzon'da zorunlu su kesintisi
Trabzon'un Ortahisar ilçesinin bazı mahallelerinde an boru arızası nedeniyle zorunlu su kesintisine gidileceği belirtildi.
KESİNTİ 3.05.2018
Başkan Aydın: 'Mahallelerimizdeki elektrik kesintileri minimize edilecek'
Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, ilçedeki elektrik tesisatlarının yer altına alındığını ve yeni trafolar kurduklarını belirterek, 'Mahallelerimizdeki elektrik kesintileri minimize edilecek' dedi.
KESİNTİ 2.05.2018
MEDAŞ, Ar-Ge Projesiyle kesinti sürelerini daha da azaltacak
MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş), gelişen yeni teknolojileri yakından takip ederek, Ar-Ge projelerine her geçen gün bir yenisi eklemeye devam ederken, kesinti sürelerini azaltmaya yönelik yönelik yeni bir projeye başlıyor.
KESİNTİ 2.05.2018
O ilde 20 saat su yok!
İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), yenileme ve bağlantı çalışmaları nedeniyle bazı bölgelere 20 saat süreyle su verilemeyeceğini açıkladı.
KESİNTİ 30.04.2018
Düzce'de denetimler kesintisiz devam edecek
Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri İstanbul Caddesi üzerinde motosiklet ve elektrikli bisiklet denetimlerine devam ediyor.
KESİNTİ 27.04.2018
Elektrik kesintileri bezdirdi
Elektrik kesintileri bezdirdi
Trabzon'un Köprübaşı ilçesi Beşköy mahallesinde yaşanan elektrik kesintileri vatandaşların tepkisini çekiyor.
KESİNTİ 19.04.2018
Konya'da kesintisiz trafik akışı için 5 yeni köprülü kavşak ve yaya üst geçidi y
Konya Büyükşehir Belediyesi, şehrin ana arterlerinin kesiştiği yerlerde 5 yeni köprülü kavşak ve yaya üst geçidi yapımını sürdürüyor.
KESİNTİ 8.04.2018
Terme kesintisiz enerjiye kavuşuyor
Terme'ye TEİAŞ tarafından yapılan 20 milyon liralık dev yatırımla trafo merkezi inşa ediliyor. Belediye Başkanı Şenol Kul, 'İlçenin önemli sorunları her geçen gün yapılan yeni bir yatırımla çözüme kavuşturuluyor' dedi.
KESİNTİ 4.04.2018
Devrek Belediyesi üst yapı çalışmaları kesintisiz devam ediyor
Devrek Belediyesi üst yapı çalışmaları kesintisiz devam ediyor
Devrek Belediyesi ilçede üst yapı çalışmalarına hız kazandırmaya devam ediyor.
KESİNTİ 21.03.2018
İSKİ yüzde yüz yerli Hot-Tapping teknolojisiyle su kesintisinin önüne geçecek
İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından hayata geçirilen yüzde yüz yerli AR-GE projesi Hot-Tapping teknolojisiyle İstanbul'da bakım onarım çalışmaları esnasında yaşanan kesintiler en aza indirilecek. Projenin ilk uygulaması yaklaşık 200 bin İstanbulluya su ulaştıran Kağıthane-Küçükköy İsale Hattında gerçekleştirildi.
KESİNTİ 20.02.2018
Aliağa'da iki günlük elektrik kesintisi
GDZ Elektrik, şebeke bakımı ve tesis çalışmaları nedeniyle Aliağa'da iki gün planlı elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.
KESİNTİ 16.02.2018
Siverek'te kesintisiz içme suyunun sağlanması için çalışmalar sürüyor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan proje kapsamında Siverek'te kesintisiz arıtılmış temiz içme suyunun sağlanması için alt yapı çalışmaları sürüyor.
KESİNTİ 14.02.2018
Halk buluşmasında gündem elektrik kesintileri
Halk buluşmasında gündem elektrik kesintileri
Her ay Urla Kaymakamı Önder Can'ın da katılımı ile düzenlenen 'Kaymakamlık ve halk buluşmaları' devam ediyor.
KESİNTİ 9.02.2018
Başkan Bora: 'Kesintiler devleti vergi zararına uğratıyor'
Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bora, tacirlerin üreticilerden yaptıkları satın alımlarda yapılan kesintilerin, üreticiyi kayıt dışına yönelttiğini ve devletin vergi zararına uğradığını söyledi.
KESİNTİ 5.02.2018
ABD'de Atlanta Havaalanı elektrik kesintisi nedeniyle kapatıldı
Atlanta Hartsfield-Jackson Uluslararası Havalimanı'nda yaşanan elektrik kesintisi ABD'de krize neden oldu. Elektrik kesintisi nedeniyle uçuşlar yapılamazken, bin adet uçuşun iptal edildiği açıklandı.
KESİNTİ 18.12.2017
Beyoğlu'nda 36 saattir süren elektrik kesintisi esnafı mağdur etti
Beyoğlu'nda Asmalımescit Mahallesi'nde 36 saattir süren elektrik kesintisi çevre esnafını mağdur etti. Yetkililere seslenen esnaf, sorunun bir an önce giderilmesini istedi.
KESİNTİ 6.12.2017
Prim kesintileri ertelenmeli
TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, günümüz ekonomik koşullarında esnafın prim ödemekte zorlandığını belirterek, 'İflas eden ya da iş yeri kapanan esnafımıza kolaylık sağlayacak olan Esnaf Ahilik Fonu, 1 Ocak 2018'den itibaren yürürlüğe girecek.
KESİNTİ 29.11.2017
Elektrik kesintileri yol kapatılarak protesto edildi
Elektrik kesintileri yol kapatılarak protesto edildi
Adıyaman'da sık sık elektrik kesintilerini protesto eden mahalle sakinleri lastik yakarak yolu trafiğe kapattı.
KESİNTİ 13.11.2017
Alaşehir'de hizmet kesintisiz sürüyor
Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban'ın talimatları doğrultusunda, merkez ve kırsal mahallelerde yol bakım, kaldırım, kilitli parke, asfaltlama çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
KESİNTİ 11.10.2017
Bakan Albayrak, 'Türkiye bu kış doğalgaz kesintisi yaşamayacak'
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, bu yıl sonu itibariyle 290 milyon metreküplük doğalgaz kapasitesine ulaşacaklarını belirterek, 'Kış aylarında havanın soğuk geçtiği dönemlerde, ısınmak için tüketimi çok artırdığı ve aynı zamanda sanayi üretiminin arttığı en pik zamanda 250 milyon metreküpü bulduğumuzda farklı kısıntılara gidiyord
KESİNTİ 11.10.2017
MASKİ'den su kesintisi uyarısı
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa merkezdeki bazı mahallelerde bakım ve onarım çalışmaları kapsamında su kesintilerinin yaşanabileceğini duyurdu.
KESİNTİ 9.10.2017
Başkan Asya'dan su kesintisi açıklaması
Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, 32 saattir yaşanan su kesintisi arızanın giderildiğini ve kente su vermeye başladıklarını söyledi.
KESİNTİ 30.09.2017
Muş Belediyesi'nden su kesintileri ile ilgili açıklama
Muş Belediyesi, kent merkezinde dünden bu yana yaşanan su kesintisiyle ilgili açıklama yaparak, arızanın en kısa sürede giderileceğini belirtti.
KESİNTİ 29.09.2017
Büyükşehir kesintisiz trafik için kesintisiz mesai yapıyor
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'ndaki trafiği kesintisiz hale getirmek için Fuzuli ve Melikgazi Katlı Kavşaklarının şantiyelerinde incelemelerde bulundu.
KESİNTİ 29.09.2017
Dinçer: 'Elektrik kesintileri esnafı canından bezdirdi'
Mersin'de son zamanlarda sık sık, gün içerisinde bile birkaç kez meydana gelen elektrik kesintileri esnafı isyan noktasına getirdi. Mersin ESOB Başkanı Talat Dinçer, ilgili enerji dağıtım şirketini tedbir almaya ve alt yapısını yenilemeye çağırdı. Dinçer, 'Özeleştirme mevzuatı gereği devlet gereken tedbirleri almalı' dedi.
KESİNTİ 27.09.2017
Sur'a zorunlu su kesintisi
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdürlüğü, Sur ilçesi Melikahmet Caddesi'ndeki içme suyu şebeke hattında başlattığı bakım-onarım çalışmaları nedeniyle, 20-26 Eylül 2017 tarihleri arasındaki günlerde, saat 08.00-17.00 saatleri arasında zorunlu su kesintisi uygulayacak.
KESİNTİ 20.09.2017
Adana Şehir Hastanesi'ne kesintisiz toplu taşıma hizmeti
Adana Büyükşehir Belediyesi, geçen 18 Eylül'de hasta kabulüne başlayan 1550 yataklı Adana Şehir Hastanesi'ne kent halkının ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla toplu taşıma hizmetinde düzenleme yaptı. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, araç filosundaki 82 adet otobüsle 20 hatta günde 415 sefer gerçekleştirerek vatandaşların dev sağlık me
KESİNTİ 20.09.2017
Vali Dağlı, 'Uyuşturucu ile mücadele kesintisiz sürecek'
Düzce Valisi Zülkif Dağlı, uyuşturucu ile mücadele çalışmalarının etkin ve kesintisiz bir biçimde sürdüğünü söyledi. Uyuşturucu tacirlerinin satma çabalarına daha büyük mücadele ile karşılık verilerek gençlerin bu zararlıdan kurtarılacağını bildirdi.
KESİNTİ 20.09.2017
Kavak'ta 24 saat kesintisiz temizlik
Kavak'ta 24 saat kesintisiz temizlik
Kavak Belediyesi başlattığı '24 saat temizlik' programıyla ilçenin tamamında temizlik çalışmaları yürütüyor.
KESİNTİ 19.09.2017
Kesintisiz içme suyu için elektrik panoları yenileniyor
MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelindeki içme suyu sondajlarına enerji sağlayan elektrik panolarını yenileyerek altyapısını güçlendiriyor.
KESİNTİ 19.09.2017
Elektrik kesintisine esnaf tepkisi
Mersin'in bazı bölgelerinde sabah saatlerinden itibaren kesik olan elektrikler, esnafı isyan ettirdi. 09.30 sıralarında kesilen elektrik halen verilmezken, birçok esnaf ve vatandaş zor anlar yaşadı.
KESİNTİ 18.09.2017
Bingöl'de bir günlük su kesintisi yapılacak
Bingöl Belediyesinin, Vali Kurtuluş Şişmantürk Köprüsü'nü araç trafiğine kapatarak, içme suyu deplase çalışması yapacağı ve il genelinde 17 Eylül'de bir günlük su kesintisi uygulanacağı bildirildi.
KESİNTİ 15.09.2017
Adıyaman Belediyesinden su kesintisi uyarısı
Adıyaman Belediyesi, altyapı çalışmalarının devam ettiği mahallerde suların teknik sebeplerden dolayı bir gün süreyle kesileceğini duyurdu.
KESİNTİ 13.09.2017
Dicle Elektrik, Batman'daki kesintilerle ilgili açıklama yaptı
Dicle Elektrik Dağıtım Batman İl Müdürlüğü, Cumhuriyet Meydanı ve çevresinde yaşanan elektrik kesintileri ile ilgili açıklama yaptı. İl Müdürü Yusuf Açar, kesintilerin vizyon proje kapsamında yüklenici firma tarafından çalışmalar sırasında elektrik hatlarına zarar verilmesinden kaynaklandığını açıkladı.
KESİNTİ 12.09.2017
Burdur'da kesintisiz enerji çalışmaları
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) Burdur'da kaliteli enerji tedariki için alternatif enerji besleme hattı yapımına başladı.
KESİNTİ 11.09.2017
Başkan Altan'dan su kesintilerine su kaynağından tepki
Hatay'ın Payas ilçesinde Belediye Başkanı Bekir Altan, yaşanan içme suyu kesintilerini çözmedikleri gerekçesiyle Büyükşehir Belediyesi ve Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) yetkilerine Amanos Dağlarından gelen su kaynağından tepki gösterdi.
KESİNTİ 5.09.2017
Alışveriş keyfi bayramda da kesintisiz sürecek
Adana Optimum Alışveriş Merkezi, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla ziyaretçilerinin alışverişlerini daha rahat yapabilmeleri için açılış ve kapanış saatlerini bayrama özel değiştirdi.
KESİNTİ 29.08.2017
Van'da su kesintisi
Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü İçme Suyu Dairesi Başkanlığı, meydana gelen arızanın giderilmesi için mecburi su kesintisine gidildiğini duyurdu.
KESİNTİ 28.08.2017
Ödemiş'te elektrik kesintisi gerginliği
İzmir'in Ödemiş ilçesinde elektriklerin sık sık kesilmesine tepki gösteren vatandaşlar, yolu trafiğe kapatarak oturma eylemi yaptı.
KESİNTİ 24.08.2017
Devrek Irmağı Islah Projesi çalışmaları kesintisiz devam ediyor
Devrek Irmağı Islah Projesi çalışmaları kesintisiz devam ediyor
Devrek Irmağı Islah Projesi çalışmaları kesintisiz olarak devam ediyor
KESİNTİ 8.08.2017
Samsun Haber: SAMGAZ'dan gaz kesintisi açıklaması!
Samsun Haber: SAMGAZ'dan gaz kesintisi açıklaması!
Samsun Haber: SAMGAZ, Samsun İlkadım'da 3 mahallede yaşanan gaz kesintisinin giderildiği açıkladı.
KESİNTİ 6.07.2017
Samsun Haber: Samsun'da doğal gaz kesintisi!
Samsun Haber: Samsun'da doğal gaz kesintisi!
Samsun Haber: Samsun'un İlkadım ilçesinde 3 mahallede yaşanan doğal gaz kesintisi hakkında SAMGAZ'dan açıklama geldi.
KESİNTİ 6.07.2017
Fırtınalı havalarda elektrik kesintilerine anında müdahale
Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, SCADA Ana Kontrol Merkezinde havanın yağmurlu, fırtınalı olma durumlarına göre tedbir alarak elektrik kesintilerini minimuma indirdiklerini söyledi.
KESİNTİ 15.05.2017
Milletvekili Günay, 'Evet çıkmasıyla birlikte 5 yıl kesintisiz siyasi istikrar g
AK Parti Eskişehir Milletvekili ve Ekonomist Prof. Dr. Emine Nur Günay, referandumdan çıkacak olan sonuçlara göre ekonominin durumunu değerlendirdi.
KESİNTİ 3.04.2017
Özgür Yıldırım: 'Süt izninde kesinti yapılmamalı'
Sağlık-Sen 1 No'lu Şube Başkanı Özgür Yıldırım, süt izni kullanan sağlık personeli annelerin döner sermayelerinde kesinti yapılarak mağdur edildiklerini söyledi.
KESİNTİ 30.03.2017
Kdz. Ereğli Belediyesi'nin yardımları kesintisiz sürüyor
Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ihtiyaç sahiplerine giyim ve gıda yardımlarını kesintisiz olarak sürdürdüklerini söyledi.
KESİNTİ 16.03.2017
İstanbul'dan Bursa'ya kesintisiz ulaşımı Başbakan başlattı
Başbakan Binali Yıldırım, Gebze-Orhangazi İzmir otoyolunun 25 kilometrelik Gemlik-Bursa etabını hizmete açtı. 2 milyar 250 milyon liraya mal olan ve içerisinde devasa sanat eserleri, tüneller ve köprüler bulunan yolla İstanbul'dan Bursa'ya kesintisiz ulaşım sağlanmış oldu. Yıldırım, 'Bu eserler batıdakilerin ayarını bozuyor. Ayarları daha da bozu
KESİNTİ 12.03.2017
Samsun'daki doğalgaz kesintisinde 4 gözaltı
Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde fore kazık makinasının doğalgaz boru hattına verdiği hasar sebebiyle yaşanılan kesintiyle alakalı yürütülen soruşturma kapsamında 4 kişi gözaltına alındı.
KESİNTİ 12.02.2017
İçişleri Bakanı Soylu: '16 Nisan'dan sonra kesintisiz bir yükseliş başlayacak'
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 16 Nisan tarihinde yapılacak referandum sonrasında Türkiye'nin kesinsiz bir yükselişe geçeceğini vurguladı.
KESİNTİ 12.02.2017
SAMGAZ'dan kesinti uyarısı
SAMGAZ Genel Müdürü Yılmaz Kolsan, şehir genelinde yaşanan doğal gaz kesintisinin ardından ücret talep ederek arızayı gidermeye çalışan kişilere ve sosyal medyada yer alan bilgi kirliliğine itibar edilmemesi gerektiğini söyledi.
KESİNTİ 11.02.2017
Samsun'da doğal gaz kesintisi
SAMGAZ Genel Müdürü Yılmaz Kolsan, dış kurumlar tarafından doğal gaz hatlarına verilen zarar dolayısıyla şehir merkezinde doğal gaz kesintisi yaşandığını söyledi.
KESİNTİ 11.02.2017
Yıldırım'da uyuşturucu ile kesintisiz mücadele
Yıldırım'da uyuşturucu ile kesintisiz mücadele
Bursa'da, Gençlik ve Aile Destek Merkezi (GADEM), Yıldırımlı muhtarları ve vatandaşları bilgilendirdi.
KESİNTİ 7.02.2017