KONSER HABERLERİ

HaberlerKONSERKONSER
Cumhuriyet Bayramı, fener alayı ve konserle kutlanacak
Muratpaşa Belediyesi, Cumhuriyet'in ilanının 95'inci yıldönümünü 28 Ekim Pazar Konyaaltı varyantından başlayacak fener alayı ve Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek konserlerle kutlayacak.
KONSER 21.10.2018
Omar Türk Müziği Hakkari'de konser verdi
İstanbul Üniversitesi Osmanlı Dönemi Müziği Uygulama ve Araştırma Merkezi (OMAR) Türk Müziği İcra Heyeti bir konser verdi.
KONSER 20.10.2018
Cumhuriyet özel konseri
Sezona hızlı bir başlangıç yapan SAMDOB, 29 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştireceği 'Cumhuriyet Bayramı Konseri' ile coşkulu bir kutlamaya hazırlanıyor
KONSER 19.10.2018
Yunusemre korosundan unutulmaz konser
Uluslararası Yunus Emre Günleri etkinlikleri kapsamında sahne alan Yunusemre Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, ünlü düşünürün şiirlerinden derlenen eserlerle izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Konserinin sonunda protokol üyeleri son eser olan 'Mazideki Aşk' isimli şarkıyı koro üyeleri ile birlikte seslendirdi.
KONSER 19.10.2018
Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarından yeni döneme merhaba
Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarından yeni döneme merhaba
Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı, 2018-2019 dönemi kültür ve sanat eğitimlerine start verdi.
KONSER 19.10.2018
Bu konser başka konser
Türk Kadınlar Birliği (TKB) Gümüşhane Şubesi'nin mühendis, ev hanımı, kamu görevlisi, muhtar, terzi ve güvenlik görevlisi 18 gönüllü kadından oluşan 'Türk Halk ve Türk Sanat Müziği Korosu' konseri büyük ilgi gördü.
KONSER 19.10.2018
Alanya'da Danimarkalılar konserde buluştu
Antalya'nın Alanya ilçesinde yerleşik olarak yaşayan ve tatil için ilçede bulunan Danimarkalılar, ülkelerinin en ünlü müzisyenleri Zune Carlsen ve Soren Sebber konseriyle gönüllerince eğlendi.
KONSER 18.10.2018
Şarkıcı Burcu Güneş'ten 'Pembe konser'
ANTALYA (İHA) – Ünlü şarkıcı Burcu Güneş, Antalya'da meme kanserine dikkat çekmek amacıyla mini bir konser verdi. Güneş, elinden geldiği kadar sosyal sorumluluk projelerine katılmaya çalıştığını ve toplumda farkındalık oluşmasına katkı sağlamaya çalıştığını söyledi.
KONSER 17.10.2018
Okan Yavuz'dan altıncı kez saygı ve barış konseri
Almanya'da iyi projelere imza atan Malik Promotion'un sahibi Okan Yavuz, bu sefer de yardım konseri yapmaya hazırlanıyor.
KONSER 17.10.2018
Buca'da unutulmaz konser
İzmir'in Buca ilçesindeki Buca Belediyesi Kültür Sanat ve Sanat Merkezi, etkinliklerle kış dönemi programlarına başladı. Merkezin konser programlarının ilk etabında, Türk sanat müziğinin güçlü sesi Seher Dilmaç Meriç müzikseverlerle buluştu.
KONSER 17.10.2018
Cumhuriyet Korosu'ndan muhteşem konser
Maltepe Belediyesi'nin, 'Cumhuriyet Benim Festivali' düzenlenen etkinliklerle devam ediyor. Festival kapsamında sahne alan Maltepe Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, Cevizli mahallesinde unutulmaz bir konser verdi. Vatandaşların büyük bir ilgi gösterdiği konserde, Atatürk'ün sevdiği şarkılar seslendirildi.
KONSER 16.10.2018
Engelsiz Sanat Festivali muhteşem konserlerle devam ediyor
Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 2. kez düzenlenen Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali, ikinci günününde de muhteşem konserlerle izleyenleri büyüledi.
KONSER 13.10.2018
Konseri Başkan Kılıç'a ithaf ettiler
Keman sanatçısı Renel Molla, viyolonsel sanatçısı Engin Şen ve piyanist Burak Tan, sanata ve sanatçıya verdiği destekten dolayı Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'a ve Maltepe Belediyesi'ne ithaf ettikleri 'Sanatın Elçisine İthafen' isimli klasik müzik konseriyle, Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde sahne aldı.
KONSER 12.10.2018
Türk Dünyasının Başkenti Ankara Konserleri Çamlıdere'de yapıldı
Çamlıdere Belediyesi ve Ankara Kulübü Derneğinin ortaklaşa yaptığı organizasyon çerçevesinde 'Uluslararası Başkent Ankara Haftası' kutlamaları Çamlıdere İlçe Halk Eğitim Merkezi Salonunda yapıldı.
KONSER 12.10.2018
Göksel Yılmaz Ensemble'den Adana'da konser
Avrupa'nın en iyi 20 Dünya Müziği Albümü listesinde yer alan Göksel Yılmaz Ensemble müzik grubu, 19 Ekim Cuma günü Adana'da konser verecek.
KONSER 11.10.2018
Engelsiz Sanat Topluluğu'ndan büyüleyen konser
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 'Engelsiz Sanat Topluluğu' Engelsiz Sanat Topluluğu Türk Halk Müziği Korosu, şarkılarını dinleyenleri için seslendirdi.
KONSER 10.10.2018
Mehter takımından üniversitede konser
Mehter takımından üniversitede konser
Erzincan Belediyesi Mehter Takımı Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinde konser verdi.
KONSER 10.10.2018
Mardin'de 'Şehrime hoş geldin' konseri
Mardin Büyükşehir Belediyesi, kente üniversite okumaya gelen gençler için 'Şehrime hoş geldin' konseri düzenledi. Konserde, ünlü pop şarkıcısı Yalın, gençleri coşturdu.
KONSER 9.10.2018
Ceyhan Cemevi'ne konserli açılış
Ceyhan Cemevi'ne konserli açılış
Adana'nın Ceyhan ilçesinde yaptırılan Ceyhan Cemevi törenle açıldı.
KONSER 8.10.2018
Büyükçekmece'de sokak hayvanları yararına 7. kez konser düzenlendi
Büyükçekmece Sahipsiz Sokak Hayvanları Koruma Derneği ve İshakoğlu Musiki Derneği işbirliğiyle düzenlenen 'Sevgimiz İlaç Olsun Türk Sanat Müziği Konseri' yedinci kez Türk Sanat Müziği severlerle buluştu.
KONSER 8.10.2018
Pazaryeri Selda Bağcan konseriyle açılıyor
Çankaya Belediyesi, kent meydanına dönüştürdüğü pazaryerlerine bir yenisini daha ekliyor. Belediye, yıkıp yeniden yaptığı Mürsel Uluç Mahallesi pazaryerini 14 Ekim'de Selda Bağcan konseriyle yeniden hizmete açacak.
KONSER 6.10.2018
Şanlıurfa'daki konser ve eğlenceler şehitler nedeniyle iptal edildi
Şanlıurfa'da Urfes İsot Festivali kapsamında 2 gün boyunca gerçekleşmesi planlanan eğlence ve konser etkinlikleri, Batman'da 7 askerin şehit olmasının ardından iptal edildi.
KONSER 4.10.2018
Belediye Konservatuvarı'ndan üniversite sıralarına
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı'nda eğitim gören 10 öğrenci, özel yetenek sınavlarında başarı sağlayarak Güzel Sanatlar Fakülteleri'ne yerleşmeye hak kazandı.
KONSER 4.10.2018
Yeni döneme 'merhaba'
Gerze Belediyesi Konservatuarı Sakin Tiyatro Topluluğu geçtiğimiz dönem sahnelediği 'Ak Masal Kara Masal' isimli tiyatro oyunuyla yeni bir döneme daha başladı
KONSER 1.10.2018
Büyükelçi Berger, Heybeliada'da düzenlenen konsere katıldı
AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, İngiliz Purcell Genç Müzisyenler Okulu ve Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası'nın Adalar Çocuk Orkestrası'na destek için Heybeliada'da verdiği konsere katıldı.
KONSER 30.09.2018
MKM'den Devlet Konservatuarı'na
Mamak Kültür Merkezi (MKM) Konservatuarı'nda eğitim gören 12 genç, Devlet Konservatuarı'na yerleşmeye hak kazandı. MKM kursları ve konservatuarda başarılı olan birçok öğrenci de sınav sonuçlarının açıklanmasıyla çeşitli üniversitelerin müzik öğretmenliği ve tiyatro bölümlerine yerleşti.
KONSER 30.09.2018
Gümüşhane'de festival Sinan Akçıl konseriyle son buldu
Gümüşhane'de dün başlayan 24.Uluslararası Kuşburnu, Pestil, Kültür ve Turizm Festivali ünlü besteci ve müzisyen Sinan Akçıl konseriyle son buldu. Konserinde doğal enerji kaynağı pestil yiyip kuşburnu suyu içen Akçıl, saatlerce sahnede kalarak sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
KONSER 30.09.2018
Öğrenciler yetiştirdikleri organik sebzeleri konserve yapıp satıyor
Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde Meslek Yüksek Okulu Gıda Bölümü öğrencileri, kendi elleriyle üretip işledikleri ürünleri okulda satışa sunuyor.
KONSER 29.09.2018
Sertab Erener konseri
Sertab Erener konseri
25. Uluslararası Film Festivali kapsamında ünlü sanatçı Sertab Erener konser verdi.
KONSER 28.09.2018
Alanya Caz Günleri 'Karsu' konseriyle başladı
Antalya'nın Alanya ilçesinde bu yıl 15'incisi düzenlenen Alanya Uluslararası Caz Günleri, Karsu Dönmez'in sahne performansıyla başladı.
KONSER 28.09.2018
Aydın Büyükşehir Konservatuvarı yeni yetenekleri bekliyor
Aydın Büyükşehir Konservatuvarı yeni yetenekleri bekliyor
Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarının Aydınlılara yeni yetenekler kazandıracak kurslarına kayıtlar başladı.
KONSER 27.09.2018
Büyük ozan Neşet Ertaş'a vefa konseri
Büyük halk ozanı Neşet Ertaş, ölümünün 6. yıl dönümünde Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Vefa Konseri' ile anıldı.
KONSER 27.09.2018
Güz konserleri geliyor
Kültür-sanat faaliyetlerini kentin farklı noktalarına taşıyan İzmir Büyükşehir Belediyesi, beş farklı mekanda 13 ücretsiz konsere daha hazırlanıyor.
KONSER 27.09.2018
Beylikdüzü Caz Festivali, Hakan Toker Trio'nun verdiği eşsiz konserle başladı
Beylikdüzü Belediyesi tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Beylikdüzü Caz Festivali, ünlü Caz Grubu Hakan Toker Trio'nun verdiği eşsiz caz konseriyle başladı.
KONSER 27.09.2018
Kervansaray'da jazz konseri
Kuşadası Tarihi Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı, Türkiye'nin en önde gelen kadın caz vokallerinden Sibel Köse ile dünyaca ünlü caz şarkıcısı Hayati Kafe konserine ev sahipliği yaptı.
KONSER 26.09.2018
Sanat güneşi muhteşem bir konserle anıldı
Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı, Klasik Türk Müziği'nin en büyük isimlerinden biri olan Zeki Müren için anma konseri düzenledi. Manisalı sanatseverlerin yoğun katılım sağladığı anma gecesinde sanat güneşinin birbirinden güzel eserleri seslendirilirken, koro ve orkestra performansı ile ayakta alkışlandı.
KONSER 25.09.2018
Büyükşehirden Salavatlı'da halk konseri
Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Aydın'ın mahallelerinde düzenlediği halk konserlerinin 19'uncusu dün akşam Sultanhisar'ın Salavatlı Mahallesi'nde gerçekleştirildi. Konsere genciyle yaşlısıyla yüzlerce vatandaş katılırken vatandaşlar şarkılara eşlik ederek eğlendi.
KONSER 25.09.2018
MKM konservatuvar seçmeleri tamamlandı
Mamak Belediye Konservatuvarı'na girmek isteyen 100 sanatçı adayı, Mamak Kültür Merkezi'nde gerçekleşen seçmelerde yeteneklerini sergiledi.
KONSER 24.09.2018
SAMDOB yeni sezonu konserle açtı
Samsun Devlet Opera ve Balesi (SAMDOB), 2018-2019 sanat sezonunun açılışı ve 10'uncu sanat yılına özel konser düzenledi.
KONSER 23.09.2018
Büyükşehir'den Alanya'da muhteşem konser
Ünlü tenor Hakan Aysev, Antalya Büyükşehir Belediyesi Antik Kent Konserleri kapsamında Alanya'da muhteşem bir konser verdi. Konsere Alanyalılar kadar turistler de ilgi gösterdi.
KONSER 22.09.2018
Kaleiçi Festivali, Evgeny Grinko konseriyle açılıyor
Muratpaşa Belediyesi'nin 11-14 Ekim tarihlerinde Rusya'nın onur konuğu ülke olarak katılacağı Kaleiçi Oldtown Festivali'nin açılışında, Youtube'da yayınladığı video kliplerine binlerce Türkçe yorum yapılan Rus piyanist Evgeny Grinko sahne alacak.
KONSER 22.09.2018
Karşıyaka'da iki muhteşem konser
Karşıyaka Belediyesi Bostanlı Suat Taşer Sanat Merkezi, bu hafta iki özel konsere ev sahipliği yapacak. 24 Eylül'de 'Sanat Güneşimiz Zeki Müren', 25 Eylül'de ise KODA'dan 'Yaza Veda' konserleri, ücretsiz olarak müzikseverler ile buluşacak.
KONSER 22.09.2018
Van'da 'Urartu'dan Avrupa'ya melodiler' konseri
Van Ticaret ve Sanayi Odası (VANTSO) Avrupa Birliği (AB) Bilgi Merkezi ile Anka Kültür ve Sanat Derneği tarafından '2018 Avrupa Kültürel Miras Yılı' kapsamında 'Urartu'dan Avrupa'ya melodiler' konseri düzenlendi.
KONSER 22.09.2018
Mardin'de konservatvuar öğrencisi 9 kişi üniversite kazandı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarında ders gören 9 öğrenci üniversitelerin konservatuvar ve müzik bölümlerini kazandı.
KONSER 21.09.2018
Ataşehir'de Akustik Konserleri'nde bu hafta Eda Baba sahne alacak
Ataşehir'de merakla takip edilen Akustik Konserleri'nin bu haftaki konuğu sosyal medyada yayınladığı şarkıları milyonlarca kişiye ulaşan Eda Baba olacak.
KONSER 21.09.2018
Emre Kaya'dan konserlerinde ustalara saygı
Ünlü sanatçı Emre Kaya, konser serisine devam ederken kendisi için önemli olduğunu düşündüğü sanatçılara özel bölüm yaptı.
KONSER 20.09.2018
Van TSO AB Bilgi Merkezinden dan anlamlı konser
Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) AB Bilgi Merkezi Avrupa Kültürel Miras Yılı temalı etkinlikler kapsamında Van Kalesi'nde 'Urartu'dan Avrupa'ya Melodiler' konseri düzenliyor.
KONSER 20.09.2018
Çimlerde konser keyfi
Buca Belediyesinin genç müzik gruplarını kent sakinleriyle buluşturduğu Buca Çim Konserleri, Hasanağa Bahçesi'nde coşkuyla devam ediyor. Bucalılar, akustik, etnik ve pop müzik dallarında her gün farklı bir grubun sahne aldığı konserler serisinde, açık havada yeşillikler arasında müziğin büyülü dünyasına yolculuk ediyor.
KONSER 20.09.2018
Keçiören park konserleri
Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, kültür etkinlikleri kapsamında yaz boyunca düzenledikleri park konserlerine ilişkin, ''Yaz boyunca devam eden park konserlerimizden vatandaşlarımız ziyadesiyle memnun oldu'' dedi.
KONSER 20.09.2018
Büyükşehir Konservatuvarı Yetenek sınavı sonuçları açıklandı
Büyükşehir Konservatuvarı Yetenek sınavı sonuçları açıklandı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Yetenek Sınavı sonuçları açıklandı.
KONSER 19.09.2018
Side Festivali'nde Cem Adrian Konseri
17. Side Dünya Müzikleri Kültür ve Sanat Festivali 4'üncü gününde, Cem Adrian konseri ile devam etti. Cem Adrian, Side Antik Tiyatrosu'nun atmosferinde turistler ve binlerce Manavgatlıya unutulmaz bir konser verdi.
KONSER 19.09.2018
Büyükşehir Çocuk Korosu, konsere hazırlanıyor
Büyükşehir Çocuk Korosu, konsere hazırlanıyor
Büyükşehir Belediyesi Çocuk Korosu, Dünya Çocuk Günü'nde konser verecek.
KONSER 19.09.2018
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencisi dördüncü oldu
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencisi Berker Yenigün, Bulgaristan'da düzenlenen piyano yarışmasında dördüncü oldu.
KONSER 18.09.2018
Efsane grup Moğollar'dan unutulmaz konser
Tepebaşı Belediyesi'nin Espark AVM işbirliği ile düzenlediği etkinlikte efsane müzik grubu Moğollar, unutulmaz bir konsere imza attı.
KONSER 17.09.2018
Köroğlu Festivali, Kubat konseriyle sona erdi
Bolu'da, bu yıl 6'ıncısı düzenlenen 'Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivali', sevilen sanatçı Kubat'ın verdiği konseri ile sona erdi.
KONSER 17.09.2018
Oda Orkestrası'ndan Kervansaray'da 'Unutulmaz Film Müzikleri' konseri
Oda Orkestrası'ndan Kervansaray'da 'Unutulmaz Film Müzikleri' konseri
Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası 'Unutulmaz Film Müzikleri' konseri ile bir kez daha sanatseverlerle buluştu.
KONSER 17.09.2018
Huzur Kent Meydanı Koray Avcı konseriyle açıldı
Çankaya Belediyesi tarafından yapılan Huzur Kent Meydanı ve Kapalı Pazaryeri binlerce vatandaşın katıldığı Koray Avcı konseriyle açıldı. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 'Bizim müteahhidimiz yok, bizim ağa babamız yok. Bizim sadece Allah'ımız ve halkımız var. Biz başka kimsenin önünde eğilmeyiz' dedi.
KONSER 17.09.2018
Pinhani'den sünnet çocukları için konser
Küçükçekmece Belediyesi, ilçede yaşayan 600 çocuk için sünnet şöleni düzenledi. Bu özel günü aileleriyle beraber kutlayan minikler, Pinhani Grubunun verdiği konserde doyasıya eğlendi.
KONSER 17.09.2018
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Yetenek Sınavları gerçekleştirildi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Yetenek Sınavları 7 Bölüm ve 27 farklı branşta, 847 kişinin katılımı ile yapıldı.
KONSER 16.09.2018
AİMA'nın Viyolonsel ve Gitar masterclass konserine ilgi yoğun oldu
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde; kuruluşundan bu yana genç müzisyenlerin ufuklarını ve müzik kariyerlerini genişleterek; eğitimlerini teşvik etme yolunda öncülük görevi üstlenen Ayvalık Uluslararası Müzik Akademisi (AİMA) tarafından düzenlenen viyolonsel ve gitar masterclass (ustalık sınıfı) konserine ilgi yoğun oldu.
KONSER 16.09.2018
50'nci yaşını kutlayan Moğollar İzmir'de konser verdi
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından Folkart ana sponsorluğunda düzenlenen 87. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda, 50'nci yılını kutlayan Türk rock müziğinin efsane grubu 'Moğollar' muhteşem bir konser verdi.
KONSER 15.09.2018
Unutulmaz film müzikleri konseri Kervansaray'da yapılacak
Unutulmaz film müzikleri konseri Kervansaray'da yapılacak
Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası, 'Unutulmaz Film Müzikleri' konseri ile bir kez daha sanatseverlerle buluşacak.
KONSER 14.09.2018
Turkcell Yıldızlı Geceler' konserlerini yarım milyona yakın kişi izledi
Turkcell'in 'Turkcell Yıldızlı Geceler' konserleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde 11 gün boyunca müzikseverlerle buluştu. Volkan Konak'la başlayan konser serisi, Zara konseriyle sona erdi. Konserleri yerinde ve fizy üzerinden izleyenlerin sayısı yaklaşık 500 bine yaklaştı.
KONSER 14.09.2018
Ataşehir'de Akustik Konserleri'nin bu haftaki konuğu Tuna Kiremitçi
Ataşehir'de her hafta gerçekleşen Akustik Konserleri'nin bu haftaki konuğu yazarlığı dışında müziği ile de büyük ses getiren Tuna Kiremitçi olacak.
KONSER 14.09.2018
Açık havada muhteşem konser
Karesi Belediyesine ait Karesi Park, ikinci kez muhteşem bir konsere ev sahipliği yaptı. TRT Müzik'in 'Alaturka Akşamları' programının sezon finalini Karesi Park'ta 15 bin kişi izledi.
KONSER 13.09.2018
Çalışan annelerden konsere davet
Merkezi Antalya'da bulunan Çalışan Anneler Derneği (ÇADER), 14 Eylül Cuma saat 19.00'da, Muratpaşa Belediyesi kültür salonunda klasik müzik konseri düzenliyor.
KONSER 12.09.2018
Büyükşehir konservatuvarına kayıtlar başladı
Önceki hafta Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'in katılıyla yaz dönemi kurslarının kapanış ve sertifika törenini yapan Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı'na kış dönemi için kayıtlar başladı. Kış kursları için kayıtlar 21 Eylül'de sona erecek.
KONSER 10.09.2018
Edremit Türküleri konseri büyük ilgi gördü
Balıkesir'in Edremit ilçesinde Edremit Belediyesi tarafından yapılan çalışma ile repertuvara kazandırılan Edremit Türküleri yapılan konser ile vatandaşların beğenisine sunuldu. Konser ve türküler büyük ilgi gördü.
KONSER 10.09.2018
Ünlü sanatçı Simge, Tekirdağ'da konser aldı
Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde Şarköy Bağbozumu ve Üzüm Festivali etkinlikleri kapsamında sevilen şarkıcı Simge Sağın sahne aldı.
KONSER 10.09.2018
19. Uluslararası Antalya Piyano Festivali, Dhafer Youseff konseriyle tamamlandı
19. Uluslararası Antalya Piyano Festivali'nin 9. günü kapanış konseri, Tunuslu udi, şarkıcı ve besteci Dhafer Youssef'un sahnesi ile gerçekleştirildi. Sanatçı, dünya çapında elli binden fazla satan albümü Birds Requiem'in ardından, yayınladığı Diwan of Beauty and Odd albümünü müzik severlerle paylaştı.
KONSER 10.09.2018
Yaz konserleri Grup Dama ile devam etti
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Yaz akşamları etkinlikleri' Grup Dama grubunun gerçekleştirdiği konser ile devam etti.
KONSER 9.09.2018
Torbalı'da akşam konser, gündüz festival
Torbalı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 96.yıldönümü nedeniyle ilçede bir haftadır süren Kurtuluş Etkinlikleri, Hande Yener Konseri ve Çakırbeyli Bamya Festivali ile sona erdi.
KONSER 9.09.2018
Keçiören, yaz konseriyle cezbetti
Yazı Ankara'da geçirenlerin cazibe merkezi haline gelen Keçiören, kültür-sanat etkinlikleriyle adından söz ettirmeyi sürdürüyor.
KONSER 8.09.2018
Büyükşehirden Davutlar'da halk konseri
Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin vatandaşları müzikle buluşturduğu halk konserleri devam ediyor. Dün Kuşadası Davutlar'da düzenlenen konserde vatandaşlar müziğe doydu.
KONSER 7.09.2018
Ev konserveleri için bakteri uyarısı
Ev konserveleri için bakteri uyarısı
Evde bilinçsizce hazırlanan konserve gıdalar için ölümcül bir zehirlenme türü olan 'Botulismus' uyarısı yapıldı.
KONSER 7.09.2018
Hande Yener Torbalı'da konser verecek
Ünlü sanatçı Hande Yener, İzmir'in Torbalı ilçesinin kurtuluş etkinlikleri kapsamında 7 Eylül Stadyumu'nda bir konser vererek vatandaşlarla buluşacak.
KONSER 6.09.2018
Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, Harbiye'de hayranlarına unutulmaz bir konser verdi
Türk Pop Müziğinin efsane ismi Serdar Ortaç, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nu dolduran hayranlarına muhteşem bir konser verdi. İki buçuk saat sahnede kalan Ortaç, toplamda 36 şarkı seslendirirken,'Bilsem Ki' şarkısını da annesi ile beraber söyledi.
KONSER 5.09.2018
Devlet Konservatuvarı öğrencisi piyano yarışmasından birincilikle döndü
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Öğretim Üyesi Doç. Gökhan Aybulus'un 7'nci sınıf öğrencisi Beren Gürcüoğlu Antalya'da düzenlenen piyano yarışmasında birinci oldu.
KONSER 5.09.2018
Büyükşehirden Nazilli'de halk konseri
Büyükşehirden Nazilli'de halk konseri
Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin vatandaşları müzikle buluşturduğu halk konserleri devam ediyor.
KONSER 4.09.2018
Konservatuvar Yetenek Sınavlarına başvurular başladı
Konservatuvar Yetenek Sınavlarına başvurular başladı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı'na giriş için yetenek sınavı başvuruları başladı.
KONSER 3.09.2018
Bariş ve sevgi buluşmaları söyleşilerle konserlerle devam ediyor
5'inci Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları, edebiyat ve sinema dünyasının yıldızlarını İstanbullular'la buluşturmaya devam ediyor. Sahaf Söyleşileri'nekonuk olan Ahmet Mümtaz Taylan ve Hakan Günday 'Edebiyat ve Sinema' konusundaki fikirlerini kitapseverlerle paylaştı.
KONSER 3.09.2018
Gaziantep'te feci kaza nedeniyle Uğur Işılak konseri iptal edildi
Gaziantep'te 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenecek olan Uğur Işılak konseri, 8 kişinin öldüğü kaza nedeniyle iptal edildi.
KONSER 2.09.2018
Çiğli'de 'Barış ve Kardeşlik' konseri
Çiğli'de 'Barış ve Kardeşlik' konseri
Çiğli Belediyesi 1 Eylül Dünya Barış Gününde 'Barış ve Kardeşlik' konserine ev sahipliği yaptı.
KONSER 2.09.2018
Korkuteli'de Ali Kınık konseri
Antalya'nın Korkuteli ilçesinde 30'uncu Şehzade Korkut Şenlikleri ve Korkuteli Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşleri öncesinde Ali Kınık konser verdi.
KONSER 1.09.2018
MDOB sanatçılarından Mezitli sahilinde muhteşem konser
Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB) sanatçıları, Mezitli Belediyesince 30 Ağustos kutlamaları kapsamında düzenlenen konserde, muhteşem bir müzik ziyafeti sundu.
KONSER 1.09.2018
Mezitli'de Hüseyin Kağıt konseri
Mezitli Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Hüseyin Kağıt, hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı.
KONSER 31.08.2018
Sanatçılar Ramazan Çelik ve Sevgi Petek'ten konser
Kütahya'nın Dumlupınar ilçesinde Zafer Bayramı sebebiyle sahne alan sanatçılar Ramazan Çelik ve Sevgi Petek'in konseri ilgi gördü.
KONSER 31.08.2018
Kadın Kooperatifleri Festivali Leman Sam konseriyle başlıyor
Muratpaşa Belediyesi'nin Türkiye'nin dört bir yanından kadınlar tarafından kurulan kooperatifleri buluşturduğu 'Kadın Kooperatifleri Festivali' 1 Eylül Dünya Barış Günü'nde Leman Sam konseriyle başlıyor.
KONSER 31.08.2018
Askeri bandodan AVM'de konser
Samsun Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Bölge Bando Komutanlığı personellerinden oluşan askeri bando, AVM'de binlerce kişiye konser verdi.
KONSER 30.08.2018
Azerin Ve Esat Kabaklı'dan Muhteşem Konser
30'uncu Şehzade Korkut şenlikleri ve Korkuteli Altın Kiraz Yağlı Pehlivan güreşleri kapsamında Azerin ve Esat Kabaklı konser verdi.
KONSER 30.08.2018
Şahinbey'de Zafer Bayramı Uğur Işılak konseri ile kutlanacak
Şahinbey'de Zafer Bayramı Uğur Işılak konseri ile kutlanacak
Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde 30 Ağustos Zafer Bayramı sevilen ses sanatçısı Uğur Işılak konseri ile kutlanacak.
KONSER 29.08.2018
Şehir Parkı Serkan Kaya konseri ile açılıyor
Başkent'in yeni gözdesi olmaya aday Gölbaşı Şehir Parkı, 30 Ağustos'ta ünlü şarkıcı Serkan Kaya'nın vereceği konserle açılıyor.
KONSER 29.08.2018
Baksı Müzesi'nde açık hava konseri
Bayburt'ta, Baksı Müzesi'nin bulunduğu alanda yapımı tamamlanan Şair Zihni Sanat Alanı, Bülent Ortaçgil, Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu konseriyle açıldı.
KONSER 29.08.2018
Sanatçı Yavuz Bingöl ve piyanist Mehveş Emeç'ten anlamlı konser
Ünlü sanatçı Yavuz Bingöl ile ünlü piyanist Mehveş Emeç, şehit aileleri yararına konser düzenledi. Birçok ünlü sanatçının destek verdiği gecenin geliri ise şehit ailelerine bağışlandı.
KONSER 29.08.2018
Çiğli'de ünlü sanatçılarla barış ve kardeşlik konseri
Çiğli'de ünlü sanatçılarla barış ve kardeşlik konseri
İzmir'in Çiğli ilçesinde, 1 Eylül Dünya Barış Gününde 'Barış ve Kardeşlik' konseri düzenleneceği bildirildi.
KONSER 28.08.2018
Büyükşehirden Çine'de halk konseri
Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin vatandaşları müzikle buluşturduğu halk konserleri devam ediyor. Dün Çine ilçesinin Akçaova Mahallesi'nde düzenlenen konserde Çineliler müziğe doydu.
KONSER 28.08.2018
Rafet El Roman ve Retrobüs'ten 30 Ağustos konseri
Manisa'da Forum Magnesia Alışveriş Merkezi tarafından düzenlenecek 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Rafet El Roman ve Retrobüs konser verecek.
KONSER 26.08.2018
Bahçe Konserlerinde Kalben coşkusu
Birbirinden duygusal şarkılarıyla müzik listelerini alt üst eden başarılı sanatçı Kalben, bahçe konserlerinde İzmirlilerle buluşarak dinleyenlerine unutulmaz bir akşam yaşattı.
KONSER 25.08.2018
Kilis'te Esat Kabaklı konseri
Kilis'te Mercidabık Zaferi'nin 502. ve ile Fırat Kalkanı Harekatı'nın 2. yıldönümü nedeniyle Türk halk müziği sanatçısı Esat Kabaklı tarafından bir konser verildi.
KONSER 24.08.2018
Kızılay Hakkari'de konserve dağıttı
Kızılay Hakkari'de konserve dağıttı
HAKKARİ (İHA) – Türk Kızılayı Hakkari Şubesi, 192 aileye kuşbaşı kavurmadan oluşan konserve dağıttı.
KONSER 24.08.2018