LAMBORGHİNİ HABERLERİ

HaberlerLAMBORGHİNİLAMBORGHİNİ
Lamborghini sahibinden İBB işçilerine teşekkür
İstanbul Levent'te yolda kalan yaklaşık 1 milyon dolar değerindeki lamborghininin sahibi Suat Karaoğlu, kendisine yardım eden İBB Trafik Müdürlüğünde görevli işçilere teşekkür etti.
LAMBORGHİNİ 18.10.2018
Yolda kalan Lamborghini'yi iten İBB işçileri o anları anlattı
İstanbul'da yaklaşık 1 milyon dolar değerindeki Lamborghini marka otomobil bozulunca yardımına İBB Trafik Müdürlüğünde görevli işçiler koştu. Sosyal medyanın kısa sürede gündemine oturan işçiler, o anları anlatarak yardım bekleyen vatandaşlar için her an göreve hazır olduklarını söyledi.
LAMBORGHİNİ 18.10.2018
Lamborghini yolda kaldı, yardımına İBB işçileri yetişti
Levent'te yaklaşık 1 milyon dolar değerindeki Lamborghini marka otomobil bozulunca yardımına İBB Trafik Müdürlüğü'nde görevli işçiler koştu. İşçiler son model aracı iterek yol kenarına çekerken, o anlar saniye saniye kameralara yansıdı.
LAMBORGHİNİ 18.10.2018
AK Parti Sakarya milletvekili Kenan Sofuoğlu, Meclis'e Lamborghini ile geldi
AK Parti Sakarya milletvekili Kenan Sofuoğlu, Meclis'e Lamborghini ile geldi. Sofuoğlu, motorla gelmemesinin sebebini ise 'Motorla daha yoğun zamanlarda gelmek istiyorum' diye açıkladı.
LAMBORGHİNİ 4.07.2018
Lamborghini Urus kendine özgü sürüş moduyla çöle meydan okudu
Tanıtımı için geri sayım süreci devam eden Lamborghini Urus, merak edilen noktalarından yeni detayları göstermeye başladı.
LAMBORGHİNİ 10.11.2017
Lamborghini'den 2030 yılının teknolojik boğası hakkında heyacan yaratan açıklama
İtalyan süper spor otomobil üreticisi Lamborghini, resmi Twitter hesabından heyecan verici bir açıklama yaptı. Buna göre süper spor otomobillerin geleceğini görmemize çok az kaldı.
LAMBORGHİNİ 4.11.2017
Asena Atalay Lamborghini'den indi traktöre bindi
2010 yılında Asena Atalay ile dünyaevine giren futbolcu Caner Erkin 2016 yılında boşanmış, daha sonra oyuncu Şükran Ovalı ile evlenmişti. Caner ile evliyken lüks bir yaşam süren Asena Atalay'ın lüks hayatı geçmişte kalmış gibi görünüyor
LAMBORGHİNİ 13.07.2017
Sabri Sarıoğlu'nun eşi otobanda uçtu!
Sabri Sarıoğlu'nun eşi otobanda uçtu!
Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu otobanda 270 km hız yaptı.
LAMBORGHİNİ 26.06.2016
Sabri Sarıoğlu'ndan eşine 2 milyon 700 bin TL'lik otomobil
6 Mart'tan bu yana 'Bu araba kimin?' haberlerine konu olan ve Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu'na aldığı iddia edilen Lamborghini marka otomobilin sahibi belli oldu.
LAMBORGHİNİ 15.05.2016
Bu araba kimin?
Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, Lamborghini marka bir otomobille objektiflere takılmıştı. Daha sonra arabanın, galeri sahibi tarafından geri alındığı iddia edilmişti. Arabanın gerçek sahibi ortaya çıktı.
LAMBORGHİNİ 22.04.2016