MUHARREM İNCE HABERLERİ

HaberlerMUHARREM İNCEMUHARREM İNCE
Muharrem İnce Samsun'da konuştu: 'Seçimden sonra bindirim'
CHP 12. Cumhurbaşkanı Adayı ve Yalova eski milletvekili Muharrem İnce, Samsun'da gerçekleştirdiği konuşmada, 'Seçimden önce 'Erdoğan seçilirse döviz fırlayacak, kuyruklar olacak' demiştim. Hepsi oldu. 31 Mart'tan sonra daha beteri geliyor. Daha iyi günlerimiz. 31 Mart'a kadar indirim duyacaksınız, 31 Mart'tan sonra da bindirim başlayacak'' dedi.
MUHARREM İNCE 17.02.2019
Muharrem İnce, Samsun'da cigoş oynadı
Samsun'da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekkeköy Belediye Başkan adayı Tansu Çıkış'ın mitingine katılan eski CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, vatandaşlarla birlikte cigoş oynayıp, halay çekti.
MUHARREM İNCE 17.02.2019
CANLI! Muharrem İnce, Samsun'da vatandaşlara sesleniyor
CANLI! Muharrem İnce, Samsun'da vatandaşlara sesleniyor
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Samsun'un Tekkeköy ilçesinde vatandaşlara sesleniyor.
MUHARREM İNCE 17.02.2019
Muharrem İnce Samsun'da
Muharrem İnce Samsun'da
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce Samsun İl Başkanlığında açıklamalarda bulunuyor.
MUHARREM İNCE 17.02.2019
Muharrem İnce Samsun'a geliyor
Muharrem İnce Samsun'a geliyor
CHP'li Muharrem İnce 17 Şubat Pazar günü Samsun'a geliyor.
MUHARREM İNCE 11.02.2019
Muharrem İnce CHP'li adaya destek için Kırkağaç'a geliyor
Eski CHP Yalova Milletvekili ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, CHP'nin Kırkağaç Belediye Başkan adayı Şerif Ozan İren'e destek vermek için ilçeye gelecek.
MUHARREM İNCE 7.02.2019
Görevden alınan CHP İl Başkanından 'Muharrem İnce' itirafı
CHP Merkez Yürütme Kurulu tarafından görevinden alınan Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu, görevden alınmasının nedenleri arasında kurultaylarda Muharrem İnce'yi desteklenmesinin de etkisi olduğunu belirterek, 'En son kurultay çağrısı yapıldığında Türkiye'de ilk ben imza vermiştim. Biraz oradan da suçumuz var' dedi.
MUHARREM İNCE 4.01.2019
Muharrem İnce, seçim çalışmalarına Orhangazi'den başladı
CHP'nin 24 Haziran'da Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, 31 Mart seçimlerinde tüm ülkeyi karış karış gezeceğini söyledi. Seçim çalışmalarına Orhangazi'den başlayan İnce, 'Nasıl ki Cumhurbaşkanlığı seçiminde hepiniz beni seçtirmek için çalıştıysanız, bende şimdi arkadaşlarımı seçtirmek için elimden geleni yapmaya çalışacağım' dedi.
MUHARREM İNCE 15.12.2018
CHP Milletvekili Erdin Bircan son yolculuğuna uğurlandı
Ankara'da tedavi gördüğü İbni Sina Hastanesi'nde 59 yaşında hayatını kaybeden CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, son yolcuğuna uğurlandı.
MUHARREM İNCE 19.11.2018
Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu ile görüşme talebine ilişkin açıklama
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan randevu talebine ilişkin, 'Ben partinin cumhurbaşkanı adayıyım. Yerel seçim yaklaşmış, Genel Başkan ile görüşmemizden daha doğal bir şey olamaz. Ben, kendi kişisel derdimin peşinde değilim. Ben ülkemin, partimin peşindeyim' dedi.
MUHARREM İNCE 16.11.2018
Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesine ilişkin, 'Be
Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesine ilişkin, 'Ben partinin cumhurbaşkanı adayıyım. Yerel seçim yaklaşmış, Genel Başkan ile görüşmemizden daha doğal bir şey olamaz. Ben kendi kişisel derdimin peşinde değilim. Ben ülkemin, partimin peşindeyim' dedi.
MUHARREM İNCE 16.11.2018
CHP'den ittifak açıklaması
CHP'den ittifak açıklaması
CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında parti genel merkezinde toplandı.
MUHARREM İNCE 8.10.2018
Muharrem İnce'den kurultay yorumu: 'Dereyi görmeden paçaları sıvama'
CHP İzmir İl Örgütü tarafından düzenlenen partinin 95'inci kuruluş yıldönümü etkinliklerine katılan Muharrem İnce, basın mensubunun 'Yerel seçimlerden sonra tekrar kurultay talepleriniz olacak mı?' sorusuna, 'Dereyi görmeden paçaları sıvama. Önce bir yerel seçimi gör' yanıtını verdi.
MUHARREM İNCE 9.09.2018
Muharrem İnce'den genç çifte çocuk tavsiyesi: 'Biz 6 okçuyuz'
Tokat'ta nikah törenine katılan Muharrem İnce, genç çifte tavsiyelerde bulunarak, 'Son yıllarda nikahlarda Sayın Erdoğan 3 çocuk 5 çocuk diyor ya biz 6 okçuyuz çocuklar' dedi.
MUHARREM İNCE 2.09.2018
'İsmail Metin Temel'in rütbesini Hulusi Akar takacak'
Muharrem İnce'nin tepki gösterdiği ve 'apoletlerini sökeceğim' dediği 2'nci Ordu Komutanı İsmail Metin Temel Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararıyla orgeneralliğe terfi etti. Temel'in rütbesini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın değil, Hulusi Akar'ın takacağı iddia edildi
MUHARREM İNCE 29.08.2018
İnce'den CHP yönetimine:'Yüreğiniz varsa beni gönderin'
CHP'nin 24 Haziran seçimindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, CHP'de kurultay talebinde bulunan kişilerin disipline sevk edilmesine tepki göstererek, 'Arkadaşlarımı disiplin kuruluna göndereceğinize yüreğiniz varsa beni gönderin' dedi.
MUHARREM İNCE 17.08.2018
İnce: Yarın çok geç olabilir!
İnce: Yarın çok geç olabilir!
Muharrem İnce, sosyal medya hesabından ekonomideki son gelişmelerle ilgili Sivil Toplum Kuruluşlarına seslendi.
MUHARREM İNCE 11.08.2018
İnce: 'Ekonomik felaket! Bir kez olsun doğruyu yapın'
24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, sosyal medya hesabından ekonomi politikaları konusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a çağrıda bulundu.
MUHARREM İNCE 10.08.2018
CHP Samsun'da 'İnce' tasfiye
CHP Samsun İlçe Başkanıyken görevinden alınan Nuri Cömert, 'Yönetim kurulu ile istişare yapılmadan tüm il başkan yardımcılarının değiştirilmesine karar verildi. Bu sözde il başkanının, İnceci ekibi tasfiye etmekten başka bir şey değil' dedi.
MUHARREM İNCE 4.08.2018
Muharrem İnce'den ilk 'imza' açıklaması!
Muharrem İnce, CHP'de olağanüstü kurultay için toplanan imzaların teslim edilmesinden sonra ilk açıklamayı yaptı. İnce yaptığı açıklamada, 'İmza verenler de, vermeyenler de partimizin evlatlarıdır' dedi.
MUHARREM İNCE 2.08.2018
Muharrem İnce: 'İmzaların sorumlusu ben değilim'
Muharrem İnce, 'Koltuğa yapışmayacağımı, Cumhurbaşkanı seçilemezsem 45 gün içinde olağanüstü kurultaya gideceğimize ilişkin noterde taahhütname verdim' dedi. İnce, kurultay için toplanan imzalarla ilgili soruya, 'Sorumlusu ben değilim' dedi.
MUHARREM İNCE 30.07.2018
Muharrem İnce: 'Yarın 1250 delege imza vermezse çekilirim'
CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, katıldığı televizyon programında açıklamalarda bulunuyor. İnce, kurultay çağrısı yaparak, 'Yarın 1250 delege imza vermezse, ben çekilirim kenara' dedi.
MUHARREM İNCE 29.07.2018
İnce'den zehir zemberek açıklama
İnce'den zehir zemberek açıklama
CHP'li 59 il başkanının 'kurultaydan vazgeçin' çağrısının ardından Muharrem İnce'den zehir zemberek bir açıklama geldi
MUHARREM İNCE 26.07.2018
Son dakika... Kılıçdaroğlu'ndan kurultay açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Türkiye'nin gündemine bir bakmamız lazım. İnsanlar hapishanelerde tutuluyor. Yargı eliyle yargısız infazlar yapılıyor. Ekonomi perişan vaziyette. İnsanlar geçim derdinde. Birileri koltuk derdinde, olacak şey değil' dedi
MUHARREM İNCE 21.07.2018
CHP'de 'Muharrem İnce' sesleri yükseliyor
CHP Kırklareli İl Başkanı Tayfun Okan Çobancık yaptığı açıklamada, 'Demokratik bir mücadele sonunda, bu değişimin Sayın Muharrem İnce ile gerçekleşeceğine inancımız tamdır' dedi.
MUHARREM İNCE 7.07.2018
CHP Yalova teşkilatı, 'Muharrem İnce' dedi
CHP'de değişim rüzgarları eserken, Muharrem İnce'ye Yalova teşkilatından tam destek geldi. CHP Yalova İl Başkanı Bahar Doğan, CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel ve kurultay delegeleri, Muharrem İnce'yi desteklediklerini dile getirdiler.
MUHARREM İNCE 7.07.2018
Muharrem İnce: 'CHP'de değişim rüzgarları esiyor'
Muharrem İnce, CHP'de değişim rüzgarları estiğini dile getirerek, 'Değişim rüzgarları eserse önüne duvar örmemek, değirmen kurmak lazım' dedi.
MUHARREM İNCE 6.07.2018
Muharrem İnce: 'CHP'de değişim rüzgarları esiyor'
Muharrem İnce, CHP'de değişim rüzgarları estiğini dile getirerek, 'Değişim rüzgarları eserse önüne duvar örmemek, değirmen kurmak lazım' dedi.
MUHARREM İNCE 6.07.2018
Muharrem İnce'den CHP'nin kararına jet yanıt
CHP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Muharrem İnce 'Basın yoluyla parti içi meseleleri görüşmem' dedi.
MUHARREM İNCE 5.07.2018
Muharrem İnce: Yenildiysen geri çekileceksin
CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki cumhurbaşkanı adayı İnce, 'Yenildiğini kabul edemeyen yenemez, yenildiysen geri çekileceksin, hazırlıklarını yapacaksın, bahane üretmeyeceksin.' dedi.
MUHARREM İNCE 4.07.2018
CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek'ten İnce'ye tepki
CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, partisinin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce'yi eleştirerek, 'Kimse bir partinin genel başkanına 'Onursal Başkanlık' veremez. Böyle bir teklif de olamaz' dedi. 
MUHARREM İNCE 3.07.2018
Kılıçdaroğlu'ndan İnce'ye tepki: Siyasi nezaketsizlik
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Muharrem İnce'nin açıklamalarına ilişkin, 'Özel yemeğin bağlamından koparılması siyasi nezaketsizlik' dediği öğrenildi.
MUHARREM İNCE 3.07.2018
Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na onursal başkanlık teklifi
Muharrem İnce, 'Kendisine kurultayı toplayarak benim genel başkan olabileceğimi, kendisinin onursal başkan olabileceğini ve çalışmaları onursal başkan olarak sürdürebileceğini, benim de partiyi genel başkan olarak seçimlere hazırlayabileceğimi söyledim. Kendisi bir yanıt vermedi' dedi.
MUHARREM İNCE 3.07.2018
Muharrem İnce Kılıçdaroğlu'na yaptığı teklifi açıkladı
Muharrem İnce, 'Kendisi (Kılıçdaroğlu) isterse olağan üstü kurultayı toplayarak, benim genel başkan, kendisinin onursal genel başkan olabileceği teklifinde bulundum. 'Hayır' derse, örgüt kendisi çözecektir...' dedi.
MUHARREM İNCE 3.07.2018
Genel Başkanlık olmazsa yeni parti
Marmaris'te tatil yapan Muharrem İnce, kendisini izleyen basın mensuplarının sorularını cevapsız bırakırken, İnce'nin sessiz kalışının arkasında bir dizi plan yattığı konuşuluyor.
MUHARREM İNCE 1.07.2018
İnce, kaçırılma ve tehdit iddialarını yalanladı
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı İnce, sosyal medyada kendisiyle ilgili yer alan paylaşımları Twitter hesabından yalanladı.
MUHARREM İNCE 29.06.2018
CHP il başkanından kurultay çağrısı: Muharrem İnce aday olsun
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, sosyal medya hesabından sadece Muharrem İnce'nin genel başkan adayı olacağı olağanüstü kurultay çağrısında bulundu.
MUHARREM İNCE 27.06.2018
Muharrem İnce: '81 vilayete gideceğim'
Muharrem İnce, 'Türkiye ile buluşmak, kucaklaşmak, teşekkür etmek için seçim öncesinde gidemediğim illerden başlayarak, 81 vilayete gideceğim.' dedi.
MUHARREM İNCE 26.06.2018
Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik etti
Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik etti
CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı arayarak tebrik etti.
MUHARREM İNCE 25.06.2018
Muharrem İnce'den seçim sonrası ilk açıklama
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce seçim sonrası ilk basın açıklamasını gerçekleştirdi. İnce, '' Sizlerin bana olan güveni devam ettikçe ben bu mücadeleyi sürdüreceğim'' dedi.
MUHARREM İNCE 25.06.2018
Ünal: Muharrem İnce'nin tavrını takdir etmek lazım
Ünal: Muharrem İnce'nin tavrını takdir etmek lazım
AK Parti Sözcüsü Ünal, 'Muharrem İnce'nin bugünkü tavrını takdir etmek lazım.' dedi.
MUHARREM İNCE 25.06.2018
Muharrem İnce'den seçim sonrası ilk açıklama
Muharrem İnce'den seçim sonrası ilk açıklama
Muharrem İnce yaptığı açıklamada 'Seçim sonuçlarını kabul ediyorum' dedi.
MUHARREM İNCE 25.06.2018
Muharrem İnce'nin sandığından da köyünden de Erdoğan çıktı
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin memleketi Yalova'daki Saffet Çam Ortaokulunda oy kullandığı 1118 No'lu sandıkta Recep Tayyip Erdoğan birinci çıktı. İnce'nin Yalova'daki köyü olan Elmalık'tan ise İnce'ye 458 oy çıkarken Erdoğan'a 814 oy çıktı.
MUHARREM İNCE 24.06.2018
Muharrem İnce, memleketi Yalova'da oy kullandı
Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce memleketi Yalova'da oyunu kullandı. Oyunu ailesi ile kullanan İnce, 'Vatana, millete hayırlı uğurlu olsun. En iyisi neyse o olsun' dedi. Kolundan tutan bir muhabire de takılan İnce, 'Çocuk gibi çekiyorsun' dedi.
MUHARREM İNCE 24.06.2018
Muharrem İnce'nin hakaret ettiği memura Memur-Der'den destek
Memur Dernekleri Federasyonu (Memur-Der) ile Sosyal Medya Federasyonundan cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin hakaret ettiği TBMM Beşiktaş Misafirhanesi resepsiyon görevlisine destek geldi.
MUHARREM İNCE 22.06.2018
Bakan Özhaseki'den Muharrem İnce'ye: 'Biranda dindar adam oldu'
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'yi eleştirerek, 'Biranda dindar adam oldu' dedi.
MUHARREM İNCE 22.06.2018
Bakan Özhaseki'den Muharrem İnce'ye: 'Biranda dindar adam oldu'
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'yi eleştirerek, 'Biranda dindar adam oldu' dedi.
MUHARREM İNCE 22.06.2018
Kılıçdaroğlu: 'Muharrem İnce koltuğa oturduğunda ilk işlerinden birisi Şam'a büy
Ataşehir'de esnaf ve KOBİ'lerle bir araya gelerek konuşma yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Allah nasip eder de Muharrem İnce koltuğa oturduğunda ilk yapacağı işlerden birisi Şam'a büyükelçi tayin etmek olacak' dedi.
MUHARREM İNCE 21.06.2018
Muharrem İnce: 'Türk medyası ne yazık ki sınıfta kaldı'
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, 'Türk medyası ne yazık ki sınıfta kaldı. Bu seçimin sonucunda 81 milyon kazanacak. Kaybeden anket şirketleri ve ne yazık ki Türk medyası olacak' dedi.
MUHARREM İNCE 20.06.2018
'İlk kez bir seçimin kaybedeni olmayacak'
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 'İlk kez bir seçimin kaybedeni olmayacak, sadece CHP'liler kazanmayacak, AK Partili kardeşlerimde kazanacak. 81 milyon kazanacak' dedi.
MUHARREM İNCE 19.06.2018
Bakan Arslan: 'Muharrem İnce laf cambazlığı yaptı'
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 'İnce aday olarak ilk çıktığında 'laf cambazlığı üzerinde benim elime kimse su dökemez' dedi. Bunu meydanlarda söyledi. İnce, birinci ikinci köprü rakamlarını üçüncü köprü ile kıyaslar gibi yaparak apayrı rakamlar verdi. Milletin kafasını karıştırmaya çalıştı' dedi.
MUHARREM İNCE 19.06.2018
CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce: '5 vakit namaz kılmıyorum 15 yaşından ber
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Gaziantep mitinginde 5 vakit namaz kılmadığını itiraf ederken 15 yaşından beri Cuma namazını kıldığını söyledi.
MUHARREM İNCE 18.06.2018
'Türkiye'nin taze kana ihtiyacı var'
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı İnce, ''Türkiye'nin bu büyük sorunlarını yorgun bir adam çözemez. Türkiye'nin büyük sorunlarının çözümü için taze kana ihtiyaç var' dedi.
MUHARREM İNCE 17.06.2018
Muharrem İnce Tokat'ta
Muharrem İnce Tokat'ta
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Tokat'ta düzenlenen mitingde halka seslendi.
MUHARREM İNCE 17.06.2018
Elitaş: 'Muharrem İnce'nin kız kardeşini kürsüde bir malzeme olarak kullanması h
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, 'Muharrem İnce, İstanbul'daki bir mitinginde ondan önce utandığını düşündüğüm kız kardeşini kürsüye çıkararak 'Bende sizin gibiyim' diyen muhafazakar insanların oyunu alabilmek için kız kardeşini kürsüde bir malzeme olarak kullanması herkesin içini yakmıştır' dedi.
MUHARREM İNCE 16.06.2018
Muharrem İnce'nin otobüsü çamura saplandı
Beykoz'da vatandaşlara seslenen Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçim otobüsü çamura saplandı. Gençlerden otobüsü itmeleri için yardım isteyen İnce, zaman zaman sinirlendi. Otobüs çamurdan kurtarılamayınca başka bir araca binen İnce, diğer programına geçti.
MUHARREM İNCE 16.06.2018
(Özel) Muharrem İnce'nin otobüsü çamura saplandı
Beykoz'da vatandaşlara seslenen Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçim otobüsü çamura saplandı. Gençlerden otobüsü itmeleri için yardım isteyen İnce, zaman zaman sinirlendi. Otobüs çamurdan kurtarılamayınca başka bir araca binen İnce, diğer programına geçti.
MUHARREM İNCE 16.06.2018
Muharrem İnce Antalya'ya geliyor
Muharrem İnce Antalya'ya geliyor
Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 19 Haziran Salı günü Antalya'ya geliyor.
MUHARREM İNCE 14.06.2018
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Giresun'da
Giresun'da partisinin düzenlediği mitingde konuşan CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce,100 bin fındıkçıya kredi vereceğini söyledi
MUHARREM İNCE 13.06.2018
Muharrem İnce: 'Cumhurbaşkanı olursam fındık 15 lira olacak'
CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 'Allah'ın izni milletin isteğiyle Cumhurbaşkanı olduğumda fındık 15 lira olacak.' dedi.
MUHARREM İNCE 13.06.2018
Muharrem İnce: 'Tünelin ucunda ışık göründü ama yakıt bitmesin biraz daha ateşle
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Kayseri mitingine katılan vatandaşlara bağış yapmaları çağrısında bulunarak, 'Işık görüntü tünelin ucunda ama yakıt bitmesin biraz daha ateşleyin. Mitingden sonra bankaya bir uğrayın' dedi.
MUHARREM İNCE 12.06.2018
Muharrem İnce: 'Bir, barışacağız; iki, ekonomik olarak büyüyeceğiz'
Diyarbakır mitinginde konuşan CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 'Başından beri öneriyorum. Bir, barışacağız. Hemen barışacağız ama hemen. İki, ekonomik olarak büyüyeceğiz. Yani üretim ekonomisine geçeceğiz' dedi.
MUHARREM İNCE 11.06.2018
Şentop: ''Muharrem İnce'nin adaylığı CHP'nin içindeki başkanlık yarışıyla ilgili
İbn Haldun Üniversitesi'nin, '24 Haziran'a Doğru Siyasi Aktörler ve Seçim Süreci' isimli çalıştayına katılan TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, ''Muharrem İnce'nin adaylığı, cumhurbaşkanlığı adaylığı meselesi değil. Muharrem İnce'nin adaylığı CHP'nin içindeki başkanlık yarışıyla ilgili bir mesele'' dedi.
MUHARREM İNCE 11.06.2018
Muharrem İnce: 'Siyasi parti vaatlerini okudum, bazı projeler hoşuma gitti'
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, bütün partilerin seçim vaatlerini okuduğunu vurgulayarak, 'Bazı projeler çok hoşuma gitti. Onları ben niye söylemedim diye hayıflandım. Hiç fark etmez başka partilerin projeleri de olsa memleketin yararınaysa söz o projeyi de yapacağım' dedi.
MUHARREM İNCE 10.06.2018
Muharrem İnce: 'Kamyon duvara çarpmak üzere'
Esenyurt'ta halka hitap eden CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 'Kamyon duvara çarpmak üzere, bu yorgun adamı değiştirmemiz lazım' dedi.
MUHARREM İNCE 10.06.2018
Başbakan Yardımcısı Akdağ: 'Muharrem İnce delikanlıysan çıkıp açıklarsın'
Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Erzurum'da katıldığı televizyon programında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Akdağ, Muharrem İnce'ye 'Delikanlıysan Amerika'dan seni kim aradı açıklarsın' dedi.
MUHARREM İNCE 9.06.2018
CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Kastamonu'da
CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 'Yeni dönemde kadınlarımız iş yaşamının içinde olacak. Bugün 100 kadından sadece 32'si çalışıyor. 3 sene içerisinde bunu iki katına çıkartacağız. Kadının çalışmasındaki en büyük engel çocuk. Buna çözümümüz basit. Her mahalleye bir kreş kuracağız' dedi.
MUHARREM İNCE 8.06.2018
CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Karabük'te
CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 24 Haziran 2018 günü yapılacak olan seçim öncesi Karabük'te miting gerçekleştirdi.
MUHARREM İNCE 8.06.2018
İnce: Büyük şemsiye altında buluşmak yakışır bize
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı İnce, 'Büyük şemsiye altında buluşmak yakışır bize, cumhuriyet şemsiyesi. Türk, Kürt, Alevi, Sünni hepimiz bir şemsiyenin altında. Bunu birlikte başaracağız.' dedi.
MUHARREM İNCE 7.06.2018
CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce:
CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce:
CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, cumhurbaşkanı seçildiğinde çiftçiye mazotu 3 lira yapacağını söyledi.
MUHARREM İNCE 7.06.2018
Muharrem İnce: 'Dünyanın en büyük İslami bilimler üniversitesini kuracağım'
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce partisinin Şanlıurfa'da düzenlediği mitingde yaptığı konuşmada, 'Burada ilk kez söylüyorum, peygamberler şehri Şanlıurfa'da Allah'ın izni, milletimizin isteğiyle cumhurbaşkanı seçildiğimde dünyanın en büyük İslami bilimler üniversitesini kuracağım' dedi.
MUHARREM İNCE 6.06.2018
Muharrem İnce, Sincan, Eryaman, Keçiören, Yenimahalle ve Pursaklar'da oy istedi
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, '24 Haziran'da yapacağımız seçimin son Ankara mitinginin provalarını yapıyoruz. Son miting ya cuma ya cumartesi olacak. 1 milyon kişi toplamalıyız. Rakibim çok güçlü. Benim rakibim kim biliyor musunuz, rakibim prompter, prompter' dedi.
MUHARREM İNCE 5.06.2018
Samsun'da Muharrem İnce hakkında suç duyurusu
Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, 2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel için 'Apoletlerini sökeceğim' diyen CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
MUHARREM İNCE 4.06.2018
Muharrem İnce hakkında suç duyurusu
Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, 2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel için 'Apoletlerini sökeceğim' diyen CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
MUHARREM İNCE 4.06.2018
AK Partili kadın Muharrem İnce ile yaşadığı bisiklet diyaloğunu anlattı
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi bisikletle mitinge çıktığı için eleştiren ve sosyal medyada gündem olan AK Partili Ayşe Yazıcı, 'Ülke yönetmek bisiklet sürmeye benzemez' dedi.
MUHARREM İNCE 4.06.2018
Muharrem İnce: 'Erdoğan bir daha kazanırsa dolar 10 lira'
VAN (İHA) – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, dokunulmazlıklar konusu gündeme geldiğinde CHP'nin 'evet', ancak kendisinin 'hayır' dediğini söyledi.
MUHARREM İNCE 4.06.2018
2. Ordu Komutanlığının bulunduğu Malatya'dan Muharrem İnce'ye tepki
2. Ordu Komutanı İsmail Metin Temel'in apoletlerini sökeceğini söyleyen CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye 2. Ordu Komutanlığının bulunduğu Malatya'dan tepki geldi.
MUHARREM İNCE 3.06.2018
Muharrem İnce eski TBMM Başkanı Hüsamettin Cindoruk'u ziyaret etti
Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, eski TBMM Başkanı Hüsamettin Cindoruk'u ziyaret etti.
MUHARREM İNCE 3.06.2018
'CHP'liler Muharrem İnce'ye 'oy vermeyelim diyor'
Bakan Eroğlu, CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin mitinglerde söyledi anketlerde AK Parti'nin oylarının düştüğü yönündeki iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirterek, CHP'lilerin Muharrem İnce'ye 'oy vermeyelim' dediklerini kaydetti. Eroğlu, 'Acaba Muharrem İnce kendisi seçile bilecek mi bakalım. CHP'den daha düşük oy alacak' dedi.
MUHARREM İNCE 3.06.2018
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Malatya'da
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Malatya'da
MALATYA (İHA) – CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Malatya'da düzenlenen mitinge katıldı.
MUHARREM İNCE 2.06.2018
Bakan Özhaseki'den Muharrem İnce'ye: 'İnşallah dualarınızda samimisinizdir'
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin dualı miting yapmasına ilişkin, 'Seçim geldi, Cumhurbaşkanımızın karşısına çıktınız diye inşallah bu numaraları yapmıyorsunuzdur' dedi.
MUHARREM İNCE 2.06.2018
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce: 'İnsanların yeniden birbirini kucaklamasını i
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, büyük projesinin huzur olduğunu belirterek, 'İnsanların yeniden birbirini kucaklamasını istiyoruz' dedi.
MUHARREM İNCE 1.06.2018
Elçin Sangu'dan çarpıcı Nagehan Alçı paylaşımı
Oyuncu Elçin Sangu, CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin Habertürk canlı yayınından sonra Nagehan Alçı hakkında dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.
MUHARREM İNCE 31.05.2018
Muharrem İnce'den Merkel'e tepki
CHP Cumhurbaşkanı adayı ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Almanya Başbakanı Angela Merkel'in 24 Haziran seçimlerinden sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yaptığı Almanya'ya davetine sert tepki gösterdi.
MUHARREM İNCE 30.05.2018
Erdoğan: 'Ona ince ince bu işleri anlatacağım'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Ben ekonomistim kaynakları çeşitlendireceksin dünyaya biz bunun dersini verdik. Nedir başkanım bu derseniz söyleyeyim size bakın biz ekonomiye şunu getirdik kamu özel ortaklığı denilen bir sistem ama şimdi anlaşılan bu ki İnce bu işleri bilmiyor ona ince ince bu işleri de anlatacağız öğrenmesi lazım'' dedi.
MUHARREM İNCE 29.05.2018
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Artvin'de
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Artvin'de
ARTVİN (İHA) –CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Artvin'in Borçka ilçesinde halka seslendi.
MUHARREM İNCE 29.05.2018
Muharrem İnce: 'Oraya benim resmimi de asın'
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Trabzon mitingi sonrasında Artvin'in Borçka ilçesindeki programına karayolu ile geçerken ana ocağı Rize'nin Çayeli ilçesinde uğradı. İnce, burada yaptığı konuşmada Mesut Yılmaz ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafının yanına kendi resminin de asılmasını istedi.
MUHARREM İNCE 29.05.2018
Muharrem İnce'ye tazminat davası
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Pensilvanya iddialarına ilişkin suç duyurusunda bulundu. Erdoğan, ayrıca İnce'ye 100 bin TL'lik tazminat davası açtı.
MUHARREM İNCE 29.05.2018
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce:
İzmir Çiğli'deki Ahmet Taner Kışlalı Parkı'nın açılışında konuşan Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, 'Türkiye'de umutları tazelemek istiyoruz. En büyük projemiz huzur. Bunu yapacağız' dedi. İnce ayrıca, 24 Haziran'dan sonra bir üniversite ligi kuracaklarını da vaat etti.
MUHARREM İNCE 27.05.2018
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce: 'Küs diye Suriye'de büyükelçimiz yok, bunlar
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 'Türkiye bugün Esad'a küstü, sırf küs diye 6-7 senedir Suriye'de büyükelçimiz yok. Bunlar doğru değil' dedi.
MUHARREM İNCE 27.05.2018
Muharrem İnce'den Venezuela ve Güney Kore örneği
Seçim çalışmaları kapsamında İzmir'in Ödemiş ilçesinde miting yapan cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 'Şu anda bir zamanlar dünyanın en büyük petrol üreticisi Venezuela tuvalet kağıdı alamıyor. Aklımızı başımıza toplarsak Güney Kore oluruz, ama üretmeden bedava yapmaya çalışırsak tuvalet kağıdı bulamayız. Karar sizin, karar milletin' dedi.
MUHARREM İNCE 27.05.2018
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce İzmir'de
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 'Bir daha işte bu CHP zihniyeti, cami de yıkar filan bir daha böyle laf ederse perişan edeceğim onu. Meydanlarda konuşacağımız ekonomi, gel ekonomi konuşalım' dedi.
MUHARREM İNCE 27.05.2018
Bakan Özlü'den Muharrem İnce'ye yerli otomobil eleştirisi
ZONGULDAK (İHA) ? Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi eleştirerek 'Öğretmen kökenli olmasına rağmen derslerine iyi çalışmayan bir cumhurbaşkanı adayı var' dedi.
MUHARREM İNCE 26.05.2018
Muharrem İnce, sivil toplum örgütleri, sendikalar ve meslek odalarını ziyaret et
CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında bugün Ankara'daki sivil toplum örgütleri, sendikalar ve meslek odalarını ziyaret etti.
MUHARREM İNCE 26.05.2018
Bakan Çavuşoğlu'ndan Muharrem İnce'ye yerli otomobil cevabı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Muharrem İnce'nin yerli otomobil projesiyle ilgili açıklamalarına ilişkin, 'Biz yerli milli diyoruz, biri çıkmış yerli ve milli otomobili çöpe atacağız diyor. Senin buna gücün yetmez, hayalin de yetmez. Senin iktidar olma gibi bir derdin yok' dedi.
MUHARREM İNCE 26.05.2018
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Uşak'ta halka seslendi
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 'Ben 81 milyon insanın cumhurbaşkanı olacağım. Kimseyi ayırmayacağım ve bölmeyeceğim' dedi.
MUHARREM İNCE 25.05.2018
Bakan Çavuşoğlu'ndan Muharrem İnce'ye yerli otomobil cevabı
ANTALYA (İHA) – Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Muharrem İnce'nin yerli otomobil projesiyle ilgili açıklamalarına ilişkin, 'Biz yerli milli diyoruz, biri çıkmış yerli ve milli otomobili çöpe atacağız diyor. Senin buna gücün yetmez, hayalin de yetmez. Senin iktidar olma gibi bir derdin yok' dedi.
MUHARREM İNCE 25.05.2018
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'den rakiplerine bağış
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, rakiplerine 500'er lira bağışta bulundu. İnce, 'Yandaş medya 'özel uçağı ile geziyor' diye haber yapıyor. Zor bela 8 kişilik bir uçak kiraladık. Buradan Erzincan'a gidiyorum. Seçim dönemlerinde bunu yapmaya mecburuz' dedi.
MUHARREM İNCE 23.05.2018
CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Bolu'da
CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Bolu'da
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Bolu'da vatandaşlarla bir araya geldi.
MUHARREM İNCE 22.05.2018
Muharrem İnce Düzce'de
Muharrem İnce Düzce'de
DÜZCE (İHA) – Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, seçim çalışması kapsamında Düzce'ye geldi.
MUHARREM İNCE 22.05.2018
İnce: 'Bu iş tamam, Türkiye bu değişimi istiyor''
İnce: 'Bu iş tamam, Türkiye bu değişimi istiyor''
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 'Bu iş tamam, Türkiye bu değişimi istiyor'' dedi.
MUHARREM İNCE 21.05.2018
CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Zonguldak'ta
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Zonguldak'ta halka hitap etti. İnce, 'Sayın Erdoğan'a suikast iddiaları varmış. Koskoca Türkiye Cumhuriyeti cumhurbaşkanını ya da cumhurbaşkanı adayını koruyamıyorsa yazıklar olsun. Eğer bir sıkıntı varsa gençlik kollarını gönderirim' dedi.
MUHARREM İNCE 21.05.2018
CHP İl Başkanı, Muharrem İnce'nin Zonguldak'a geleceğini açıkladı
CHP Zonguldak İl Başkanvekili Hakkı Güney, CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin bugünkü Zonguldak mitingini gerçekleştireceğini açıkladı.
MUHARREM İNCE 21.05.2018
Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin mitingleri iptal edildi
Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin mitingleri iptal edildi
Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin, bugün için duyurulan Bartın ve Zonguldak miting programları iptal edildi.
MUHARREM İNCE 21.05.2018
Muharrem İnce'den Bartın ve Zonguldak mitingi açıklaması
CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Bartın ve Zonguldak'ta yapacağı miting için sesinin kısıldığını açıklayarak 'İptal edersek kusura bakmayın' dedi.
MUHARREM İNCE 21.05.2018
Muharrem İnce'nin 'balya' mesaisi
Muharrem İnce'nin 'balya' mesaisi
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Adana'nın Ceyhan ilçesinde traktörle saman balyası topladı.
MUHARREM İNCE 20.05.2018
Muharrem ince Sinop'a geldi
Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Cumhurbaşkanı adayı ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce eşi Ülkü İnce ile birlikte Sinop'a geldi.
MUHARREM İNCE 19.05.2018