OMÜ İFTAR HABERLERİ

HaberlerOMÜ İFTAROMÜ İFTAR
OMÜ'de Geleneksel İftar! Samsun protokolü oradaydı...
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörlüğünün düzenlediği geleneksel iftar programı; Samsun protokolü, akademik ve idari personel ile öğrencilerin geniş katılımıyla gerçekleşti.
OMÜ İFTAR 23.05.2019
Yabancı öğrenciler OMÜ'de iftarda buluştu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde (OMÜ) çeşitli bölümlerinde öğrenim gören 150 civarındaki yabancı öğrenci iftarda buluştu.
OMÜ İFTAR 18.05.2019
OMÜ Öğrenci Konseyinden iftar
OMÜ Öğrenci Konseyinden iftar
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Öğrenci Konseyi öğrencilerini iftarda bir araya getirdi.
OMÜ İFTAR 5.06.2018
OMÜ ailesi iftarda
OMÜ Rektörlüğü'nün bu yıl ikincisini düzenlediği iftar yemeği; Samsun protokolü, akademik ve idari personel ile öğrencileri bir araya getirdi.
OMÜ İFTAR 30.05.2018
Rektör Bilgiç, OMÜ ailesi ile iftarda bir araya geldi
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörlüğünün bu yıl ikincisini düzenlediği iftar yemeği, Samsun protokolü, akademik ve idari personel ile öğrencilerin geniş katılımıyla gerçekleşti.
OMÜ İFTAR 28.05.2018
OMÜ ailesi iftarda buluştu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörlüğünün düzenlediği geniş kapsamlı iftar programında yaklaşık 2 bin akademik ve idari personel protokol ile birlikte oruç açtı.
OMÜ İFTAR 20.06.2017
Başkan Taşçı, Samsun OMÜ'de bir ilke imza attı
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) öğrencileri için hazırlanan iftar programında 3 bin öğrenciyi dev iftar sofrasında buluşturan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'OMÜ öğrencileri bize ailelerinin emanetidir' dedi.
OMÜ İFTAR 16.06.2016