ORDU PKK HABERLERİ

HaberlerORDU PKKORDU PKK
Ordu'da mevsimlik fındık işçileri arasında PKK'lı yakalandı!
Ordu'da mevsimlik fındık işçileri arasında PKK'lı yakalandı!
Ordu'da yapılan yol kontrolleri sırasında terör örgütü PKK üyesi olduğu anlaşılan bir kişi yakalandı.
ORDU PKK 26.07.2017
Özgür Suriye Ordusu, PKK/PYD/YPG'ye karşı operasyon başlattı
Halep'in Azez ilçesinin güneyinde yer alan Ayn-Daknah köyünde Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) PKK/PYD/YPG'ye karşı büyük bir operasyon başlattı.
ORDU PKK 17.07.2017
Özgür Suriye Ordusu, PKK/PYD/YPG'ye karşı operasyon başlattı
Halep'in Azez ilçesinin güneyinde yer alan Ayn-Daknah köyünde Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) PKK/PYD/YPG'ye karşı büyük bir operasyon başlattı.
ORDU PKK 17.07.2017
Karadeniz'e sızan o iki terörist de etkisiz hale getirildi
Terör örgütüne yönelik operasyonlarda Ordu'ya sızan 8 teröristin tamamı dün Erzincan'daki operasyonla etkisiz hale getirilmiş oldu.
ORDU PKK 20.10.2016
Fatsa'da PKK'ya konvoylu tepki
Şırnak'ta askerler ile PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada Fatsalı Uzman Onbaşı Sercan Öklük'ün şehit olması nedeniyle Fatsalı vatandaşlar konvoy yaparak PKK aleyhinde slogan attılar.
ORDU PKK 13.10.2016
Karadeniz'deki PKK varlığı sona erdirildi
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, PKK'nın Karadeniz'de barınamayacağını ifade ederek, 'Son iki yıldır Ordu, Giresun ve Sivas kırsalında başımıza bela olmuşlardı. Bu son yapılan operasyonla buradaki PKK varlığının tamamen bitirildiği, Ordu, Giresun ve Sivas kırsalından dışarı atıldığını görmekten büyük mutluluk duyuyorum.' dedi.
ORDU PKK 6.10.2016
Ordu'yu PKK'ya dar eden askerler bakın kim çıktı?
Ordu'nun Mesudiye ilçesi ile Sivas sınırında PKK'lı teröristlerle girdikleri çatışmada 6 teröristi ölü ele geçiren jandarma komando timinin, 15 Temmuz gecesi darbe kalkışması sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele saldıran darbeci askerleri yakalayan askeri birlik olduğu ortaya çıktı.
ORDU PKK 1.10.2016
Karadeniz PKK'ya kabus oldu
Doğu ve Güneydoğu'da uğradığı başarısızlıkları gölgelemek, bölgede 12 Eylül öncesinden kalan sol tabanı harekete geçirmek, dini inanç ayrılıklarını körüklemek ve bölgeye terör korkusu salmak amacıyla Karadeniz'e sızmaya çalışan terör örgütü PKK'nın hayalleri kabusa dönüştü.
ORDU PKK 1.10.2016
İşte Ordu'daki terör operasyonun tüm detayları
Ordu'nun Mesudiye ilçesi ile Sivas'ın Koyulhisar sınır hattı bölgesindeki kırsal alanda bir grup PKK'lı terörist ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı, 6 terörist öldürüldü.
ORDU PKK 30.09.2016
Teröristlerin peşine düşmüşlerdi! Ordu'da otomatik av tüfeğine yasak
Ordu Valiliği'nce, terör örgütü mensuplarınca kullanılan piyade tüfeğine benzer uzun namlulu, yivsiz şarjörlü otomatik av tüfeklerinin taşınması veya nakilleri yasaklandı.
ORDU PKK 10.08.2016
Karadeniz'de PKK avı için özel tim!
Ordu'da 9 gün önce 3 askeri şehit edip, 2 askeri yaraladıktan sonra kaçan 5 kişilik PKK'lı grubun yakalanması için Tokat Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanlığında görev yapan 'Boralar' timinin, bölgede operasyonları sürüyor.
ORDU PKK 8.08.2016
Ordu'daki çatışmada yaralanan askerlerden iyi haber
Ordu'nun Mesudiye ilçesi Topçam bölgesinde 31 Temmuz Pazar günü gerçekleşen ve 3 askerin şehit olmasıyla sonuçlanan terör saldırısında yaralanan 2 askerin Ordu Devlet Hastanesi'ndeki tedavileri sürüyor.
ORDU PKK 4.08.2016
Samsun sınırında PKK alarmı
Ordu'da 3 askeri şehit edip, 2 askeri yaraladıktan sonra kaçan 5 kişilik PKK'lı grubun yakalanması için başlatılan operasyon genişletildi. Güvenlik güçleri, Ordu'ya sınır olan Samsun, Giresun, Tokat ve Sivas kırsalında da alarma geçti
ORDU PKK 2.08.2016